• Witamy na forum akwarystycznym,
  • poświęconym wyłącznie najpiękniejszym
  • i najciekawszym rybom jakimi są pielęgnice.
  • Tylko tu porozmawiasz o pielęgnicach
  • z każdego zakątka świata,
  • znajdziesz ciekawe informacje,
  • uzyskasz pomoc ekspertów
  • i prawdziwych pasjonatów.
  • Pokaż swoje akwaria
  • i trzymane w nich pielęgnice.
  • Dziel się własnymi doświadczeniami.
Witaj! Logowanie Rejestracja


Title: Konkurs aranżacji akwariów biotopowych JBL

Fazi dokładnie do takich wniosków doszedłem o których mówisz. Moje akwarium było zrobione dla mnie do domu, i jak siedziałem wieczorkiem (niejednokrotnie z piwkiem)przed nim widziałem wszystko bardzo fajnie. Niestety na zdjęciach nie wszystko widać, miejscami jest tak ciemne że jest tylko ciemna plama(dwa korzenie zostały już inaczej ułożone),na żywo akwarium wyglądało jak scena z bajki. Itu własnie jest tak jak piszesz, na potrzeby konkursu trzeba zrobić tak, żeby wszystko od początku do końca w zbiorniku było do zdjęcia(oczywiście także dla żyjątek). Udział w konkursie wiele mi dał i mam zamiar tą wiedze powoli wprowadzać w życie.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
  


Wiadomości w tym wątku
RE: Konkurs aranżacji akwariów biotopowych JBL - przez Killifish - 22-10-2013, 20:13 PM
RE: Konkurs aranżacji akwariów biotopowych JBL - przez Rysiek - 14-11-2016, 17:27 PM
RE: Konkurs aranżacji akwariów biotopowych JBL - przez Rysiek - 20-11-2016, 17:13 PM
RE: Konkurs aranżacji akwariów biotopowych JBL - przez lilek - 21-11-2016, 13:15 PM
RE: Konkurs aranżacji akwariów biotopowych JBL - przez Ramirez Dolores - 11-12-2017, 16:20 PM
RE: Konkurs aranżacji akwariów biotopowych JBL - przez Ramirez Dolores - 12-12-2017, 14:41 PM
Konkurs aranżacji akwariów biotopowych JBL - przez sbc - 14-12-2018, 04:20 AM

Skocz do:


Browsing: 7 gości