• Witamy na forum akwarystycznym,
  • poświęconym wyłącznie najpiękniejszym
  • i najciekawszym rybom jakimi są pielęgnice.
  • Tylko tu porozmawiasz o pielęgnicach
  • z każdego zakątka świata,
  • znajdziesz ciekawe informacje,
  • uzyskasz pomoc ekspertów
  • i prawdziwych pasjonatów.
  • Pokaż swoje akwaria
  • i trzymane w nich pielęgnice.
  • Dziel się własnymi doświadczeniami.
Witaj! Logowanie Rejestracja


Title: Filtr Hamburski

#61
Kiedy wspominałem, że mam gładką ? Mam porowatą, cały dolny koszyk do pełna w niej Smile Czyli na co ten torf wymienić ?
200x70x60 Geophagus Mirabilis x7 l333 white x6
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#62
(20-09-2013, 19:48 PM)legion94 napisał(a): Kiedy wspominałem, że mam gładką ? Mam porowatą, cały dolny koszyk do pełna w niej Smile Czyli na co ten torf wymienić ?

Do dolnego koszyka daj gąbki (inaczej niż na filmie), do następnego tę ceramikę którą masz. Torf możesz wymieińic także na porowatą ceramikę ewentualnie dokupić jej więcej aby wypełnić cały 3 kosz. 4 koszyk to mogą być gąbki, które z czasem możesz także wymienić na ceramikę. Oczywiście to tylko propozycja.

pozdrawiam
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#63
Tak zrobię. Teraz moje pytanie brzmi z jakich kątowników najlepiej zrobić stelaż pod akwarium Wink akwa 300l. 120x50x50
200x70x60 Geophagus Mirabilis x7 l333 white x6
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#64
Stelaż nie rób z kątowników tylko z profili pełnych - o przekroju poprzecznym prostokąta/kwadratu. A że lubię spać spokojnie, to z profili grubościennych Big Grin np. 30x30 Wink
Albo 20*40. Nie wiem jakie są standardowe rozmiary profili w sprzedaży. Spawacz będzie wiedział i na pewno ci doradzi najlepiej.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#65
Ja będę to spawać ! Big Grin
200x70x60 Geophagus Mirabilis x7 l333 white x6
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#66
40x40x2 i będziesz mógł spać spokojnie.
- 500 złotych za małą, szarą rybę ?!
- To bardzo rzadki gatunek.
- To poproszę cztery.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#67
30x20x2 też spokojnie wytrzyma Smile Hutniczy, bo zimnogiętego raczej w tej grubości ścianek nie dostanie.

Od góry można dospawać kątownik, aby zrobić takie "gniazdo" na płytę blatu.
Przez środek najlepiej dać 2 poprzeczki pod blatem. 1 też da radę, ale 2 znacznie lepiej, a koszt niewiele większy.
Kierujmy się jedynie sumieniem, nie róbmy niczego dla ludzkiej opinii.
Niechże o nas będzie i zła, bylebyśmy zasługiwali na dobrą.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#68
http://allegro.pl/profil-stalowy-zamknie...35493.html strasznie drogi.. 12zl/1m . Taniej mnie wyjdzie nowa szafke kupic ;p
200x70x60 Geophagus Mirabilis x7 l333 white x6
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#69
Jedź do najbliższego skladu budowlanego, a nie na allegro. Tam dostaniesz duzo taniej i od razu potna Ci na potrzebne kawałki. Tylko wczesniej zrob sobie projekt dokładny.
Kierujmy się jedynie sumieniem, nie róbmy niczego dla ludzkiej opinii.
Niechże o nas będzie i zła, bylebyśmy zasługiwali na dobrą.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#70
Legion, tak jak pisałem, Ci na PW, zrób wątek o baniaku w odpowiednim dziale. Bo tak to mamy temat o hamburgu w którym dowiadujemy sie jaki wybrać kubeł, z jakimi mediami i jak zrobić stelaż.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
  


Skocz do:


Browsing: 2 gości