• Witamy na forum akwarystycznym,
  • poświęconym wyłącznie najpiękniejszym
  • i najciekawszym rybom jakimi są pielęgnice.
  • Tylko tu porozmawiasz o pielęgnicach
  • z każdego zakątka świata,
  • znajdziesz ciekawe informacje,
  • uzyskasz pomoc ekspertów
  • i prawdziwych pasjonatów.
  • Pokaż swoje akwaria
  • i trzymane w nich pielęgnice.
  • Dziel się własnymi doświadczeniami.
Witaj! Logowanie Rejestracja


Title: Aphyosemion striatum

#41
No u mnie świeciki pływają raczej w środkowej i poniżej cz,akwa - wys.60cm.
Zobaczę. Muszę tylko więcej pływających - chociaż przy powierzchni z tyłu, dałem taki jakby nawis z korzeni i kokosów zarośnięty.  
"Jeśli na tej planecie istnieje magia, można ją dostrzec w wodzie..." (LOREN EISELEY)
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#42
(28-10-2013, 22:06 PM)Ruki napisał(a): Z identyfikacją samic pomógł mi Grzegorz Zygmunt z Animalianu. Samice A. striatum na ciele mają czerwone kropeczki układające się w pasy. U samic A. gabunense tego nie ma.

No nie wiem.. Co te fotki przedstawiają? A.striatum czy A.gabunense?
U mnie samiczki A.striatum kropeczek czerwonych nie mają..a raczej na pewno to A.striatum jest...
"Jeśli na tej planecie istnieje magia, można ją dostrzec w wodzie..." (LOREN EISELEY)
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#43
(08-03-2014, 20:18 PM)novi napisał(a):
(28-10-2013, 22:06 PM)Ruki napisał(a): Z identyfikacją samic pomógł mi Grzegorz Zygmunt z Animalianu. Samice A. striatum na ciele mają czerwone kropeczki układające się w pasy. U samic A. gabunense tego nie ma.

No nie wiem.. Co te fotki przedstawiają? A.striatum czy A.gabunense?
U mnie samiczki A.striatum kropeczek czerwonych nie mają..a raczej na pewno to A.striatum jest...
Novi, problemy z czytaniem masz? Big GrinBig Grin Jeżeli piszę w tekście, że ryba ma mieć czerwone kropki i na fotce je też ma, no to chyba odpowiedź jest oczywista? Big Grin

Samiczki A. striatum muszą mieć czerwone kropeczki. Jeśli ich nie mają to ktoś Cie w ciula zrobił i albo Ci sprzedał nie ten gatunek albo jakieś bastardy.
Nie udzielam porad na PW, od tego jest forum Angel Angel Angel
Ponad 1000l wody w obiegu, a w nim 13 gatunków ryb, z czego pielęgnic 9

pozdrawiam, Łukasz
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#44


Śliczny i bezproblemowy gatunek, ja posiadam dziką lokalizację o kodzie GHH99-28
"Rzadkie pielęgnice odchowuje się dwa razy, pierwszy i ostatni"      Rotfl
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#45
   
   

Fotki
"Rzadkie pielęgnice odchowuje się dwa razy, pierwszy i ostatni"      Rotfl
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
  


Skocz do:


Browsing: 1 gości