• Witamy na forum akwarystycznym,
  • poświęconym wyłącznie najpiękniejszym
  • i najciekawszym rybom jakimi są pielęgnice.
  • Tylko tu porozmawiasz o pielęgnicach
  • z każdego zakątka świata,
  • znajdziesz ciekawe informacje,
  • uzyskasz pomoc ekspertów
  • i prawdziwych pasjonatów.
  • Pokaż swoje akwaria
  • i trzymane w nich pielęgnice.
  • Dziel się własnymi doświadczeniami.
Witaj! Logowanie Rejestracja


Title: Ancistrus dolichopterus - L 183

#11
SKUROS - dla Twojej informacji i tych "ludzi".
Z pleco.eu mam cudowny kontakt, zawsze dostaje odpowiedzi na maila, zawsze też odbiera się moje telefony jak i ja odbieram. Zatem firma nie padła i nie siejcie plotek. Trzeba czasami zrozumieć, że nikt sobie gitary zawracać nie będzie jedną rybą, gdy wysyła i rozwozi ich w setkach a jak "upierdliwe" są takie osoby to widziałem ostatnio. Pojedyńcze sztuki to kupuje się w sklepie.
Tyle tylko wyjaśnienia na temat plotki, która zaraz by żyła własnym życiem Wink
EOT
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#12
Zatem szkoda, że pojedynczy, mały, szary klient jest olewany. Niezbyt to świadczy o firmie, no ale trudno. Następnym razem pisząc mejla nie będę pytał o dwie parki warte conajmniej 200zł, tylko od razu o 50szt. Może wtedy dostanę odpowiedź czy w ogóle ryby są na stanie i czy opłaca mi się jechać ok 225km do Wrocka pociągiem z dwoma przesiadkami Tongue
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#13
Ja wszystko rozumiem. Ja zamówiłem zbrojniki u nich na kwotę ponad 150zł i dzięki użytkownikowi rad-hc miałem je szybciej niż miały być PKP. Po prostu chodziło mi o to że temat na Pleco.com.pl mają zamknięty, a i że ludzie strasznie się żalą na temat odbierania telefonów i maili. Ale to tylko słyszałem ja osobiście nic u nich po majówce nie brałem więc nie wiem. Zdziwiło mnie tylko to że mają zamknięty temat na forum pleco . Smile
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#14
(30-07-2013, 07:47 AM)Hunter napisał(a): Zatem szkoda, że pojedynczy, mały, szary klient jest olewany. Niezbyt to świadczy o firmie, no ale trudno. Następnym razem pisząc mejla nie będę pytał o dwie parki warte conajmniej 200zł, tylko od razu o 50szt. Może wtedy dostanę odpowiedź czy w ogóle ryby są na stanie i czy opłaca mi się jechać ok 225km do Wrocka pociągiem z dwoma przesiadkami Tongue

Tu się zgadzam z kolegą, tak nie powinno być. Killi to, że Ty masz dobry kontakt to nic nie znaczy, ja też mam dobry kontakt ze swoimi kolegami. Rozumiem, że to ich sprawa kogo obsłużą a kogo nie, ale najwyraźniej wcześniej było inaczej.
A jeśli nie chą sobie zawracać gitary pojedynczymi sztukami to niech napiszą jak każda poważna "firma" i pierdliwcy już pytać nie będą, a nieodbieranie telefonu raczej nie ma z tym nic wspólnego. Rozumiem, że pleco to hurtownia?

A tak apropos tematu, czy ktoś zna jakieś źródło z wysyłką? Chodzi mi o pojedyncze sztuki, nie hurt Wink Szczerze mówiąc nie wiedziałem nawet, że to jest ten prawdziwy niebieski Smile
"Ludzie to największe ścierwo tego świata."
-------------------------------------
[Obrazek: 1procent-waw-pl.png]
-------------------------------------
[Obrazek: sa.png]
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#15
Qba - jesteś na tyle ogarnięty, że wiesz iż Pleco.eu to hurt Wink To chyba wszystko tłumaczy Big Grin Taki sam kolega twój jak i mój. Napisałbyś czy zadzwonił, to byś dostał odpowiedź.

A od dylematów szarych klientów jest forum o którym piszecie a nie to. Napisałem tylko, że firma istnieje a Xksińscy są upierdliwi, bo są, a co ludzie gadają to...

Qba - już Tobie załatwiam jeśli chcesz, kolego Smile Wink
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#16
(30-07-2013, 10:00 AM)Killifish napisał(a): A od dylematów szarych klientów jest forum o którym piszecie a nie to.
Szkoda tylko, że temat zamknęli Tongue

Koniec OT z mojej strony Smile Kiedyś jak będę przejazdem to wstąpię do placówki, specjalnie nie pojadę, bo w ciemno nie lubię.

Cytat:Szczerze mówiąc nie wiedziałem nawet, że to jest ten prawdziwy niebieski Smile
Ładna rybka, od dawna o niej marzę. Starszym osobnikom mogą delikatnie zanikać białe pręgi na końcach płetw. Tak czy inaczej, zawsze trzeba liczyć miękkie promienie płetwy grzbietowej. 9-10 to prawdziwy L183. Fajnie mieni się na niebiesko jak się poświeci latarką w nocy Haha
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#17
Hunciu, jako moderator chyba wiesz co oznacza zamknięty temat, prawda? Smile Zamknięty, koniec, nie ma. Aby takie wnioski wyciągnąć nie trzeba być specjalnie ogarniętym Wink

Dawaj Kierowca więcej zdjęć Smile
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#18
No to teraz odmiana - filmik :





W tle krzyczy młode pokolenie Wink
[Obrazek: diyWI0o.jpg]
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#19
Widze, ze Cie wzielo :-) i bardzo dobrze bo jest extra ! Ehhhhn dlaczego litraz sam nie rosnie hehe,,,,, gdy sie zblizasz z kamera jakby mowil spadaj :-) (machanie ogonem jak to zwykle robia by odgonic nieproszonych)
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#20
zdjęcie

   
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
  


Skocz do:


Browsing: 1 gości