• Witamy na forum akwarystycznym,
  • poświęconym wyłącznie najpiękniejszym
  • i najciekawszym rybom jakimi są pielęgnice.
  • Tylko tu porozmawiasz o pielęgnicach
  • z każdego zakątka świata,
  • znajdziesz ciekawe informacje,
  • uzyskasz pomoc ekspertów
  • i prawdziwych pasjonatów.
  • Pokaż swoje akwaria
  • i trzymane w nich pielęgnice.
  • Dziel się własnymi doświadczeniami.
Witaj! Logowanie Rejestracja


Title: Zoo Botanika

#31
(05-09-2011, 13:21 PM)trofek napisał(a): Muszę się też pochwalić, że nasz baniaczek zajął 2 miejsce w kategorii Hobbysta Big Grin http://pleco.com.pl/viewtopic.php?t=381

Gratulacje!

Btw. Bardzo ciekawy opis no i fajne fotki.Big Grin

 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#32
No, bardzo fajnie Smile
"Ludzie to największe ścierwo tego świata."
-------------------------------------
[Obrazek: 1procent-waw-pl.png]
-------------------------------------
[Obrazek: sa.png]
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#33
Ta fotorelacja jest świetna Smile Chyba macie rację, że wypadałoby się tam za rok pokazać Smile
Pozdrawiam,
Adam
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#34
(05-09-2011, 14:18 PM)Topielec napisał(a): Chyba macie rację, że wypadałoby się tam za rok pokazać Smile
No wypadałoby, patrząc co zrobili ludzie z pleco Big Grin

"Ludzie to największe ścierwo tego świata."
-------------------------------------
[Obrazek: 1procent-waw-pl.png]
-------------------------------------
[Obrazek: sa.png]
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#35
A wystartowaliśmy w tym samym momencie. Smile
Nie udzielam porad na PW, od tego jest forum Angel Angel Angel
Ponad 1000l wody w obiegu, a w nim 13 gatunków ryb, z czego pielęgnic 9

pozdrawiam, Łukasz
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#36
Panowie musicie się skrzyknąć i wystawić, bo naprawdę warto.Ja byłem pierwszy raz na takiej imprezie i jestem pod wielkim wrażeniem, szczególnie ludzi i ich zapału oraz pasji. Piotrek było mi bardzo miło pogadać i zobaczyć Cię w realu Smile .Pley'u Ciebie też było bardzo fajnie poznać Big Grin
Pozdrawiam, Krzysiek

 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#37
Dzięki Piotrze za pokazanie w twojej fotorelacji min. naszych zbiorników (Klubu Miłośników Tanganiki).
My z klubem byliśmy tam po raz 3-ci. Warto! Fajna impreza pod względem akwarystyki, poznawania ludzi i rozmowach na różne tematy, nie koniecznie akwarystyczne. Patrząc w przeszłość pokazywanie się na takich imprezach na pewno pomaga w propagowaniu akwarystyki, danego biotopu jak i stowarzyszenia. Przynajmniej my tak to odbieramy jako KMT. Mi osobiście brakuje prezentacji innych biotopów z pielęgnicami, szczególnie Wiktorii. Mam nadzieje że dzięki Cichlidae.pl to się zmieni Smile
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#38
I ja mam taką nadzieję! Jak już chyba pisałem na Zoobotanice (jeszcze zanim znałem jakichkolwiek akwarystów, ze 4-5 lat temu) bywały różne pielęgnice, m.in. ziemiojady. A ostatnio, gdyby nie KMT, Malawi i ew. skromna liczba sprzedawców, to by były same krewetky i gupiki. W tym roku to nawet ładnych dyskowców nie było.
- 500 złotych za małą, szarą rybę ?!
- To bardzo rzadki gatunek.
- To poproszę cztery.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#39
(07-09-2011, 19:05 PM)piotrK napisał(a): I ja mam taką nadzieję! Jak już chyba pisałem na Zoobotanice (jeszcze zanim znałem jakichkolwiek akwarystów, ze 4-5 lat temu) bywały różne pielęgnice, m.in. ziemiojady. A ostatnio, gdyby nie KMT, Malawi i ew. skromna liczba sprzedawców, to by były same krewetky i gupiki. W tym roku to nawet ładnych dyskowców nie było.

I chwała im za brak palet bo poprzednia zoobotanika się prawie z nich tylko składała...
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#40
Piotrek nie wiem czy już dotarłeś do tej fotki, ale jeżeli nie to proszę Big Grin

[Obrazek: 78363556878826508691.jpg]
Pozdrawiam, Krzysiek

 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
  


Skocz do:


Browsing: 1 gości