• Witamy na forum akwarystycznym,
  • poświęconym wyłącznie najpiękniejszym
  • i najciekawszym rybom jakimi są pielęgnice.
  • Tylko tu porozmawiasz o pielęgnicach
  • z każdego zakątka świata,
  • znajdziesz ciekawe informacje,
  • uzyskasz pomoc ekspertów
  • i prawdziwych pasjonatów.
  • Pokaż swoje akwaria
  • i trzymane w nich pielęgnice.
  • Dziel się własnymi doświadczeniami.
Witaj! Logowanie Rejestracja


Title: Gatunki zagrożone i odławiane - jak to faktycznie jest?

#6
(18-07-2013, 12:20 PM)Katia napisał(a): Ale po co wprowadza się ten ogół w błąd? Szczerze, ja od ryb z odłowu trzymam się jak najdalej, bo szanuję to, że urodziły się na wolności i nie chcę, aby z mojego powodu ją zatraciły.

Wiesz... ogół myśli sobie "wow, mam rybkę prosto z Amazonii", czy tam wprost z Azji. Zresztą jak powiesz, że ryba z odłowu to masz mocny argument do podniesienia ceny. Prawa rynku Wink

(18-07-2013, 12:20 PM)Katia napisał(a): W sumie wykonałam trzy telefony do trzech różnych sklepów w jakich znalazłam bocję karłowatą, w pierwszym człowiek się trochę zmieszał i nie wiedział skąd pochodzą, w drugim, że na 100% z odłowu, bo tej bocji na żadnej fermie nie rozmnażają, a 3, że wątpi, aby odławiano je z naturalnego środowiska. Komu wierzyć?


Pewnie nawet sami nie wiedzą. Skoro pytałaś o ryby z odłowu, powiedzieli, że mają z odłowu. Zadzwoń jutro i zapytaj, czy mają z małych krajowych hodowli czy z tajwańskich ferm Smile Chyba, że masz zaufanie do sklepów do których dzwoniłaś i wiesz, że znają się na rzeczy.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
  


Wiadomości w tym wątku
RE: Gatunki zagrożone i odławiane - jak to faktycznie jest? - przez Killifish - 17-07-2013, 23:16 PM
RE: Gatunki zagrożone i odławiane - jak to faktycznie jest? - przez Hunter - 18-07-2013, 13:14 PM
RE: Gatunki zagrożone i odławiane - jak to faktycznie jest? - przez Killifish - 18-07-2013, 13:55 PM
RE: Gatunki zagrożone i odławiane - jak to faktycznie jest? - przez Killifish - 23-07-2013, 00:45 AM
RE: Gatunki zagrożone i odławiane - jak to faktycznie jest? - przez Killifish - 24-07-2013, 09:52 AM

Skocz do:


Browsing: 1 gości