• Witamy na forum akwarystycznym,
  • poświęconym wyłącznie najpiękniejszym
  • i najciekawszym rybom jakimi są pielęgnice.
  • Tylko tu porozmawiasz o pielęgnicach
  • z każdego zakątka świata,
  • znajdziesz ciekawe informacje,
  • uzyskasz pomoc ekspertów
  • i prawdziwych pasjonatów.
  • Pokaż swoje akwaria
  • i trzymane w nich pielęgnice.
  • Dziel się własnymi doświadczeniami.
Witaj! Logowanie Rejestracja


Title: Akwarium Gdyńskie

#1
Cześć, mam pytanie dotyczące Akwarium Gdyńskiego. Czy opłaca się tam jechać? Co można spotkać z pielęgnic i czy są ziemiojady?Smile Pozdrawiam i liczę na dużo odpowiedzi Smile
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#2
Byłem miesiąc temu. Dużo akwa morskich. Ciekawe było akwapaludarium z pawiookimi, cytrynami i plaszczkami. Ładne akwa z piraniami. Z kolei segment, w którym była anakonda, był wówczas aranżowany na nowo. Dodatkowo zapamiętana arapaima pokaźnych rozmiarów. Strzepiele. Trochę krajowych wód, bodaj 2 zbiorniki. Więcej nie pamiętam.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#3
Serio? A może pokażesz nam swoje akwarium? Tongue
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#4
Moim skromnym zdaniem każdy akwarysta będzie zadowolony z wizyty tam:
+ wiele fajnych ryb polskich: szczupak węgorz karp leszcz krąp kleń itd
+ wiele fajnych ryb morskich
+mątwy SmileSmileSmileSmileSmileSmileSmile poza jakąkolwiek klasyfikacją, mógłbym na nie patrzeć przez miesiąc (ale nie bylem tam sam więc nie mogłem założyć obozu)
+ amazonia lewel Smile Smile Smile ale Sad mało ciakawych ryb za to pierwszy zbiornik po prawej to zbiornik przyszłości w moim domu Smile trochę motywacji i mogłaby być to mekka miłośników Amazonii. Brak kolorowych pielęgnic

- mało ogarnięta obsługa
- pozwalają dotykać jesiotry i babki i flądry nie wyżytym dzieciom w strefie mokrej !!!
- mało zbiorników słodkowodnych, które mogłyby zainspirować młodych akwarystów

Myślę, że jakiś prawdziwy pasjonat miałby tam szerokie pole do popisu
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#5
Jeśli temat odgrzany to napiszę i ja...byłem w tym roku, ogólnie warte polecenia jednak trochę bolą oczy w temacie przymałych zbiorników dla większości gatunków... Świat pielęgnic - ubogi. Reszta, szczególnie morszczyzna - ładne.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#6
A jak się ma to odkryte akwarium z płaszczkami?
- 500 złotych za małą, szarą rybę ?!
- To bardzo rzadki gatunek.
- To poproszę cztery.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#7
Zadbane i chyba jedno z obszerniejszych o słusznej powierzchni dna. Razem z płaszczkami pływają płaskoboki, cytryny, 2 wielkie pawice i jedna ładna szmaragdowa.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#8
A ten zmarnowany zbiornik dla anakond naprzeciwko? Wywalili te beznadziejne węże i dali tam jakieś porządne ryby? Wink
- 500 złotych za małą, szarą rybę ?!
- To bardzo rzadki gatunek.
- To poproszę cztery.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#9
Nic z tego dalej się marnuje Smile z tym że z anakondami pływa kilka paku i 2 sumy czerwonoogonowe a to największa bańka w tym holu w której coś by mogło fajnie wyglądać... Wszyscy robią akwaria z gigantami z SA (arapaima, paku, arowana itp) i nie ma ryb na których można zawiesić oko... Z całej obsady pielęgnic SA najładniejsza tam to jedyna szmaragdowa i 2 pawice.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#10
Byłem,widziałem i moim zdaniem jest kilka ciekawych pozycji słodkowodnychSmileDo zbiornika z anakondą dołączyło sporo vieji...
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
  


Skocz do:


Browsing: 1 gości