Odpowiedz 
Nanochromis transvestitus
26-01-2021, 21:50 PM
RE: Nanochromis transvestitus
Czeskie hodowlańce dostaniesz dosyć regularnie w sklepach zoologicznych. Na dzikusy chyba szybko się nie zapowiada. Sad

Nie udzielam porad na PW, od tego jest forum Angel

Ponad 1000l wody w obiegu, a w nim 12 gatunków ryb, z czego pielęgnic 7

pozdrawiam, Łukasz
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
26-01-2021, 22:07 PM
Nanochromis transvestitus
Raz już miałem czeskie hodowlane apisto i to mi starczy. Nic będę czekał aż coś się pojawi.

A tak apropo mam pytanie o towarzystwo dla nich, znalazłem kilka filmików w których pływają wraz z Aplocheilichthys normani. co byś powiedział o takim połączeniu?

Wysłane z mojego MI 8 Lite przy użyciu Tapatalka
26-01-2021, 22:17 PM
Normani nie lubią takiego kwasu, to ryby z wody o odczynie bliskim neutralnego.
Jako rozpraszacze dla transów polecam szczupieńczyki (zwłaszcza karłowate) i proporce.

"Rzadkie pielęgnice odchowuje się dwa razy, pierwszy i ostatni"      Rotfl
26-01-2021, 23:34 PM
(26-01-2021 22:17 PM)Papja napisał(a):  Normani nie lubią takiego kwasu, to ryby z wody o odczynie bliskim neutralnego.
Jako rozpraszacze dla transów polecam szczupieńczyki (zwłaszcza karłowate) i proporce.
Mam na zbyciu po papjowych ale tylko samice.  Co do rozpraszaczy - proporce wpuscilem do nich (dwupregie a takze f. walkeri) i byly bite i ponizane przez transy Smile   ciagle siedzialy w pistiach albo gdzies przy filtrze.
26-01-2021, 23:58 PM
Mi też przydał by się samiec, bo co 2 pary to nie jedna i może prędzej by coś się rozmnożyło..... w tym Żywcu to sprzedający jest do kitu i warunki w jakich trzyma ryby, czy ryby też są kiepskiej jakości ? Bo może warto je kupić i uratować z jego rąk ? Smile

520/340 l P. taeniatus Nigeria Red 2+1 , N. transvestitus 1+2  i reszta
27-01-2021, 00:44 AM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 27-01-2021 00:47 AM przez barttsw.)
(26-01-2021 23:58 PM)Goran napisał(a):  Mi też przydał by się samiec, bo co 2 pary to nie jedna i może prędzej by coś się rozmnożyło..... w tym Żywcu to sprzedający jest do kitu i warunki w jakich trzyma ryby, czy ryby też są kiepskiej jakości ? Bo może warto je kupić i uratować z jego rąk ? Smile

Unikaj to jak nie chcesz mieć problemów, tam ryby nie znają parametrow dotkowo ze wszystkim razem CA SA WA .
Jeśli chcesz to nie kupuj u niego to typowy handlarz byle sprzedać kupić nowy gatunek tak do 60 cm ( nie istotne jaki gatunek) nakarmić najgorszym syfem .Gość ma 10 zbiorników
120cm vieje
2x80cm gujany
7x I reszta to co sprzedaje tam ryby ukochane wszędzie na siłę.c
Więc odradzam.
Ps.te ryby widzą tylko kranowe bo koleś twierdzi że z kranu mu leci woda o ph 6.0 bo tak mu phometr wskazuje Haha na pytanie kiedy był kalibrowany odpowiada 3 lata temu w wodzie z kranu

1000l - Pterophyllum scalare, Geophagus RHT , Sturisoma aureum
240l - Apistogramma Barlowi
58- Apistograma allpahuayo
27-01-2021, 17:13 PM
(26-01-2021 22:17 PM)Papja napisał(a):  Normani nie lubią takiego kwasu, to ryby z wody o odczynie bliskim neutralnego.
Czyli dupa z mojego pomysłu, zostają tylko szczupaki jako towarzyskie. No nic na razie dzięki.

Wysłane z mojego MI 8 Lite przy użyciu Tapatalka
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości
Ogłoszenia budowlane Warszawa Katalogseo24.pl Linki - SEO 24 Katalog SEO Katalog seo Katalog stron GREEN Katalog SEO seo katalog Polski Akwa Ranking Web Hosting By Arvixe