• Witamy na forum akwarystycznym,
  • poświęconym wyłącznie najpiękniejszym
  • i najciekawszym rybom jakimi są pielęgnice.
  • Tylko tu porozmawiasz o pielęgnicach
  • z każdego zakątka świata,
  • znajdziesz ciekawe informacje,
  • uzyskasz pomoc ekspertów
  • i prawdziwych pasjonatów.
  • Pokaż swoje akwaria
  • i trzymane w nich pielęgnice.
  • Dziel się własnymi doświadczeniami.
Witaj! Logowanie Rejestracja


Title: Bujurquina sp. aff. vittata PARA

#1
Witam,

Przedstawiam nowy nabytek Bujurquina vittata WF pochodzenie PARA, rybki zakupione w Tropheus, przy okazji dziękuje P. Marcie za wspaniałą rozmowę i prezentacje zasobów Smile Obecnie pływają w 240L z haremem Geophagus steindachneri 1+2 i raczej tak zostanie ponieważ z nich baranki takie nie są Smile miały dołączyć do stadka Akar z maroni lecz nie dawały one rady z nimi. Od razu zajęły lewą część akwarium i odganiały wszystko co na nią wpłynęło. To tyle na dzisiaj. Poniżej pare fotek,, trochę słabych lecz nie miałem cierpliwości w nocy.

   
   
   
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#2
Kolejna fotka,,, są jeszcze trochę płochliwe Sad i ciężko im wykonać foty,,, najmniejszy ruch płoszy je.
   
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#3
Ile one mają cm? Ładne ryby, jak się oswoją to z pewnością będziesz mógł więcej poobserwować i pofotografować.
- 500 złotych za małą, szarą rybę ?!
- To bardzo rzadki gatunek.
- To poproszę cztery.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#4
Okolo 10-12 cm,,, wazny jest fakt ze zaczely zaloty i samica juz porzadkuje lokum :-) no i widze ze Ziemiojady czerwonoglowe wspolgraja z nimi rewelacyjnie harmonia w 100% tylko lekkie przepychanki czasem ale bez "gonienia i gryzienia"
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#5
E, to już nie są takie małe. Okok
- 500 złotych za małą, szarą rybę ?!
- To bardzo rzadki gatunek.
- To poproszę cztery.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#6
Owszem nie są Smile,,, parka dziś zaczęła robić gruntowne porządki w wybranym miejscu lęgowym oboje rodzice strzegą terytorium i na zmianę czyszczą podłoże przenosząc wszystkie patyki liście itp. "boski" widok niestety wybrały sobie zacienione miejsce gdzie fotkę strzelić to nie lada wyzwanie,,, stały się również śmielsze.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#7
Parę fotek mini zalotów Smile sry za foto spam ale jakoś mnie tchnęło odkąd zagościły u mnie zachowują się niesamowite.

   
   
   
   
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#8
Ja tam taki spam lubie Smile.
Piękne ryby to są.

Oby Ci zapał do fotek z czasem nie zmalał, bo mogę się założyć, że dopiero po paru tygodniach pobytu w zbiorniku pokażą naprawdę na co je stać (pod wzgledem wyglądu). Smile

Świetne ryby!
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#9
Dzięki Pley Smile zapał dopiero będzie jak w mordkach larwy będą !!!! już się nie mogę doczekać !!! ,, powiem Ci, że miałem nie mały dylemat jak zobaczyłem na żywo w Tropheus C.regani !!! są boskie,,,lecz dopiero jak drugi zbiornik dojrzeje to przemyśle Smile w obecnym obsada już docelowa.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#10
Fajne mają te mordy i oczy. Spamować możesz, czekam z niecierpliwością.
I gratulje wyboru ryb, bo są świetne.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
  


Skocz do:


Browsing: 1 gości