• Witamy na forum akwarystycznym,
  • poświęconym wyłącznie najpiękniejszym
  • i najciekawszym rybom jakimi są pielęgnice.
  • Tylko tu porozmawiasz o pielęgnicach
  • z każdego zakątka świata,
  • znajdziesz ciekawe informacje,
  • uzyskasz pomoc ekspertów
  • i prawdziwych pasjonatów.
  • Pokaż swoje akwaria
  • i trzymane w nich pielęgnice.
  • Dziel się własnymi doświadczeniami.
Witaj! Logowanie Rejestracja


Title: [Magazyn Cichlid@e.pl] No. 1.

#11
Bardzo mi sie podoba. Gratulacje dla was za pomysł i puszczenie ciekawego pisma. Super sprawa. Co ile ma być puszczany ??
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#12
Nieregularnie, jak będą materiały na następny numer to wyjdzie. Na częstotliwość wydawania wskazuje użyta nazwa: Aperiodyk Wink
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#13
Fajna lektura, mi się bardzo ciekawie czytało Smile mam nadzieje że materiałów będzie sporo i będzie wychodzić bardzo często Smile
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#14
Dopiero wczoraj i dzisiaj znalazłam czas aby poczytać magazyn. Szczere gratulacje za teksty i ich przygotowanie. Super fotki, ładny składSmile Polecam

P.s. mam nieco uwag redakcyjnych, ale te przekażę redaktorowi, nie wpływają one jednak na merytoryczny odbiór magazynuSmile

Marta
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#15
Witam, magazyn do strony graficznej wygląda schludnie i profesionalnie, bez zbędnych "upiększeń" w rodzaju kolorowych cytatów w grubych ramkach i powycinanych ( ryby wycięte z orginalnego zdjęcia i wklejone np. na białym tle strasznie mnie denerwują...) zdjęc ryb. Merytorycznie, od razu widac że tworzą go pasjonaci , ludzie którym się chce..! Jedna tylko rzecz mnie martwi...że nie mogę go wydrukowac i ułożyc obok innej, profesionalnej literatury akwarystycznej na mojej półce.... można coś z tym zrobic?..Smile
Pozdrawiam!!
Satanoperca jurupari (Peru), S.pappaterra(rio Guapore), S.sp.jurupari (rio Preta de Eva),S.leucosticta ( Nickerie river , Surinam),Biotodoma wavrini (Columbia), B.cupido(Rio Nanay),Gymnogeophagus labiatus, G.mekinos, G.sp. "Batovi blue",G.peliochelynion,G.constellatus.Crenicichla celidochilus, C.tuca,Parosphromenus linkei ,P. anjunganensis, P.nagyi,  
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#16
Fajna inicjatywa bo o pielęgnicach ze świeczką szukać podobnych projektów. Ciekawie byłoby też zamieszczać zdjęcia i opisny ryb w ich naturalnym środowisku by można było "zajrzeć" jak naprawdę ryby żyją w naturze ale zdaję sobie sprawę że dotarcie do takich dokumentów może być trudne. Dobrze byłoby jeśli byłaby opcja zapisania dokumentu np w pdf.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#17
Dzięki za komentarze.

Pozwolę odnieść się do posta w-2 :
A kto by nie chciał czytać i oglądać zdjęć przedstawiających ryby w naturalnym środowisku? Smile Masz rację, problem jest ze zdobyciem takich materiałów, bo Polscy akwaryści mało jeżdżą, a my nie chcemy tutaj przedruków z innych, zagranicznych magazynów, choćby nie wiem jak niesamowite były te artykuły. Poza tym, czemu trudno się dziwić, autorzy często wolą drukować takie teksty w czasopismach drukowanych - czyli takich jak TM - bo dostają za to kasę, którą przeznaczają na następne wycieczki - proste Smile Oczywiście nie stawiamy sobie żadnych ograniczeń, bo byłoby to głupotą, i jeżeli będzie kiedyś okazja do umieszczenia w Magazynie takiej relacji - zrobimy to na pewno! Smile
- 500 złotych za małą, szarą rybę ?!
- To bardzo rzadki gatunek.
- To poproszę cztery.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#18
Drodzy panowie... póki co jest to w ten sposób. To E-zin, zatem jest wirtualny. Co będzie w przyszłości, nie wiemy, może i będzie jako pdf i udostępniony do druku. Na chwile obecną jest tak i tak zostanie.

Numer pierwszy zostanie wydrukowany w nakładzie: 1 szt. Smile Będzie do zlicytowania na aukcjach, w ramach akcji, Akwaryści dla Akwarysty https://www.facebook.com/1procentwawpl

Marto - dzięki w imieniu Teamu Smile
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#19
Witajcie! Magazyn - rewelacja. W końcu jest o czym poczytać!! Oby było tego więcejSmile
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#20
Super, gratuluję wszystkim zaangażowanym w ten projekt... Rewelacja.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
  


Skocz do:


Browsing: 1 gości