• Witamy na forum akwarystycznym,
  • poświęconym wyłącznie najpiękniejszym
  • i najciekawszym rybom jakimi są pielęgnice.
  • Tylko tu porozmawiasz o pielęgnicach
  • z każdego zakątka świata,
  • znajdziesz ciekawe informacje,
  • uzyskasz pomoc ekspertów
  • i prawdziwych pasjonatów.
  • Pokaż swoje akwaria
  • i trzymane w nich pielęgnice.
  • Dziel się własnymi doświadczeniami.
Witaj! Logowanie Rejestracja


Title: 230 L Dicrossus filamentosus i paracheirodon simulans

#1
Taki nowy zbiornik jeszcze nie prezentowany.
Wymiary 145x43x37 cm
Fauna: jak w tytule: Dicrossus filamentosus i paracheirodon simulans
Woda: czyste RO + garbniki
Filtracja: filtr gąbkowy (Aqua szut) wewnętrzny
Ph 6,9 (do zbicia jeszcze)
Przewodność: 97 uS

P.S czy ktoś wie jak do filmu wgrywać plik dzwiękowy, np. jakaś muzyczkę podkład?

Uaru amphiacanthoides, Satanoperca: leucosticta mapiritensis daemon, Biotodoma Cupido, Pterophyllum scalare, Andinoacara rivulatus, Dicrossus filamentosus, Trichopodus: trichopterus/leerii, Trichopsis vitatta, Sphaerichthys osphromenoides, Parosphromenus linkei, Ctenopoma acutirostre,
[-] Post Sloma otrzymał 8 Lubię to od:
  • adams2121, dzikakuna, filas, michal_kov, mimo12, piotrK, Ruki, Zimna Zośka
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#2
Łoch, pięknie to wygląda. Właśnie o takim czymś myślę - bez ustawiania korzeni w pionie, a jedynie ułożeniu na dnie.

Muzykę możesz dodać w edycji filmu na yutube (darmową) albo jak chcesz coś swojego to potrzebujesz coś w stylu moviemaker itp.
- 500 złotych za małą, szarą rybę ?!
- To bardzo rzadki gatunek.
- To poproszę cztery.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez: Sloma
#3
Jakiś czas temu udało mi się dodać muzykę na YT ale ostatnio ni cholery nie mogę. Gdzis ta opcja znikła. Nawet na YT Studio nie mogę.

520 l  - CA - P. panamensis + A. nanolutea + X. helleri Rio Jalapa
Fishhotel :
144 l - WA -A. thomasi F1
144 l - WA - P. kribensis "Lokunje" F1
144 l - CA - T. socolofi + P. salvatoris
96 l - WA - zbieranina
54 l - WA - N. transvestitus
+ Miejsce na coś nowego
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#4
Ale po co muzyka? Same ryby wystarczą :-) (Poza tym u mnie i tak cały czas gra WCPE, więc dźwięk z filmików mam wyłączony :-). A całość się pięknie prezentuje. Uwielbiam delikatność i elegancję simulansów, w takiej grupie  ładnie wyeksponowane prezentują się znakomicie.
Pozdrawiam Smile
Tomek B.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez: Sloma
#5
Już wiem..... w wersji mobilnej YT wyłączyli możliwość zmiany ścieżki dźwiękowej.
A po co zmieniać? Po to np żeby nie wrzucać gadania żony w tle np. Smile Klotnia

A wracając do tematu wątku... Słoma jak zawsze super rybolki i cała reszta Smile Oklasky

520 l  - CA - P. panamensis + A. nanolutea + X. helleri Rio Jalapa
Fishhotel :
144 l - WA -A. thomasi F1
144 l - WA - P. kribensis "Lokunje" F1
144 l - CA - T. socolofi + P. salvatoris
96 l - WA - zbieranina
54 l - WA - N. transvestitus
+ Miejsce na coś nowego
[-] Post Goran otrzymał 1 polubień od:
  • adams2121
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez: Sloma
#6
Też szukałem Tego.
Jako że nie korzystam z komputra praktycznie - nie wiedziałem o tej różnicy.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#7
Ale świetny baniak, marzy mi się taki z inesami plus Apisto.

(10-12-2021, 16:36 PM)Goran napisał(a): Już wiem..... w wersji mobilnej YT wyłączyli możliwość zmiany ścieżki dźwiękowej.
A po co zmieniać? Po to np żeby nie wrzucać gadania żony w tle np. Smile Klotnia

A wracając do tematu wątku... Słoma jak zawsze super rybolki i cała reszta Smile Oklasky
Żeby nie było słychać odgłosów domowych, można edytować film w tel i wyłączyć głos.
Jumpeveryone
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez: Sloma
#8
(10-12-2021, 16:26 PM)piotrK napisał(a): Łoch, pięknie to wygląda. Właśnie o takim czymś myślę - bez ustawiania korzeni w pionie, a jedynie ułożeniu na dnie.

Muzykę możesz dodać w edycji filmu na yutube (darmową) albo jak chcesz coś swojego to potrzebujesz coś w stylu moviemaker itp.

Wlaśnie chciałem zrobić taki wystrój że na dnie jest mnóstwo liści, i tu wrzuciłem mega dużo opadłych liści rododendrona i czarnej olchy i tylko gdzieniegdzie jakiś patyk ewentualnie korzeń, ale wyszło jak wyszło od korzeni człowiek nie ucieknie Smile
Dziękuję za rady co do muzyki, rzeczywiście w telefonie jest fajna opcja dołożenia podkładu. Następnym razem będzie śpiew amazońskich ptaków.

Co do obsady, na początku neonów było ok. 70 sztuk ale teraz jest około 50. Chciałem mieć zbiornik głównie pod neony simulans z małą ilością Discrossusów. Dicro wpuściłem początkowo 12 sztuk ale w tej chwili mam niezbyt szczęśliwy układ bo około 5 samców i tylko dwie samice.
Dziękuję za opinie.
Uaru amphiacanthoides, Satanoperca: leucosticta mapiritensis daemon, Biotodoma Cupido, Pterophyllum scalare, Andinoacara rivulatus, Dicrossus filamentosus, Trichopodus: trichopterus/leerii, Trichopsis vitatta, Sphaerichthys osphromenoides, Parosphromenus linkei, Ctenopoma acutirostre,
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#9
Piękny baniaczek i piękne ryby! jak tak trochę z innej beczki, na czym ci to stoi? mogę prosić o zdjęcie całości? mam taką komodę 145x45 i kiedyś się zastanawiałem na wymiarowo podobnym akwarium, ale 1. nie mogłem sobie wyobrazić proporcji szkła, 2. nie wiem czy komoda by utrzymała ciężar.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#10
Stoi to na dedykowanej szafce robionej pod zamówienie. Tył jest z pełnej płyty i nóżki takie lepsze, dodatkowo w środku mam dwie otwarte półki z podwójną ścianką. Stoi mocno nawet nie drgnie.
Uaru amphiacanthoides, Satanoperca: leucosticta mapiritensis daemon, Biotodoma Cupido, Pterophyllum scalare, Andinoacara rivulatus, Dicrossus filamentosus, Trichopodus: trichopterus/leerii, Trichopsis vitatta, Sphaerichthys osphromenoides, Parosphromenus linkei, Ctenopoma acutirostre,
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
  


Skocz do:


Browsing: 1 gości