Odpowiedz 
[Ameryka Południowa] Hoplosternum thoracatum
27-03-2012, 23:09 PM
RE: [Ameryka Południowa] Hoplosternum thoracatum
(31-07-2011 13:59 PM)Pley napisał(a):  Tarło jest ciekawym widowiskiem, dlatego planuje założyć zbiornik tarliskowy dla tych rybek.

miałem przyjemność być świadkiem ich igraszek. Tarło miałem w ogólnym jakieś 4 dni temu...poczuły wiosnę Cool coś pięknego. układ 1+1 Smile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
27-03-2012, 23:20 PM
W ogolnym ci sie rozmnozyly i co faktycznie jej pilnowaly ?Co sie stalo z ikra?Big Grin[/code][code]

[412] [AMERYKA CENTRALNA]
[112] [AMERYKA CENTRALNA]
28-03-2012, 08:29 AM
(27-03-2012 23:20 PM)Vieja napisał(a):  W ogolnym ci sie rozmnozyly i co faktycznie jej pilnowaly ?Co sie stalo z ikra?Big Grin[/code][code]

samiec na początku pilnował i trochę przeganiał, jednak pływają tam Herosy...po dwóch dniach było już po wszystkim, ale obserwacje bezcenne, same zaloty kiryśników były dla mnie zaskoczeniem- szturchają się płetwami piersiowymi no i sama budowa gniazda, wiele cierpliwości ma mój samiec. Samica co podpłynęla, fik na plecy i tak się tarmosiła, że biedaczek musiał od nowa walczyć z pianą Big Grin
28-03-2012, 09:16 AM
Gospo, a miałeś liście w baniaku? Zrobiły ładne gniazdo?

Vieja - Platydorasy też są pocieszne, a jak dobrze rozegra się umiejscowienie kryjówek, to mamy okazje widziec je cały dzień Smile

Pielęgnice moją pasją Smile Nie ważne gdzie, nie ważne ile... 
28-03-2012, 10:48 AM
(28-03-2012 09:16 AM)Pley napisał(a):  Gospo, a miałeś liście w baniaku? Zrobiły ładne gniazdo?

jeśli chodzi o ci o liście dębu albo coś w tym stylu to nie. Tylko rośliny pływające i liście nurzańca- tak jak na filmiku, który dodałem do prezentacji zbiornika. Gniazdo wielkości około 20x20cm z pianą grubości około 0,5cm.
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Ogłoszenia budowlane Warszawa Katalogseo24.pl Linki - SEO 24 Katalog SEO Katalog seo Katalog stron GREEN Katalog SEO seo katalog Polski Akwa Ranking Web Hosting By Arvixe