• Witamy na forum akwarystycznym,
  • poświęconym wyłącznie najpiękniejszym
  • i najciekawszym rybom jakimi są pielęgnice.
  • Tylko tu porozmawiasz o pielęgnicach
  • z każdego zakątka świata,
  • znajdziesz ciekawe informacje,
  • uzyskasz pomoc ekspertów
  • i prawdziwych pasjonatów.
  • Pokaż swoje akwaria
  • i trzymane w nich pielęgnice.
  • Dziel się własnymi doświadczeniami.
Witaj! Logowanie Rejestracja


Title: [31,5l][Azja] Betta

#31
Adam baniak Super!! Tak mi się podoba ze chyba sam podobny jak nie identyczny postawie Big Grin
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#32
Zabawa z lusterkiem Big Grin
   
   
   
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#33
ładny bojownik, tęsknię za CT, chyba muszę się rozejrzeć za jakimś ciekawym okazem
Twardym trzeba być dla siebie, nie dla ludzi...
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#34
Tylko szkoda, ze za male akwa na harem Sad
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#35
Bojek cudny Smile
Szkoda, że za mało miejsca na chociaż jedną samiczkę. Sad
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#36
Uwielbiam bojowniki, są wyjątkowo kontaktowe, można się do takiej rybki naprawdę przywiązać - szkoda, że stosunkowo krótko żyją Sad
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#37
Nie powiedziałbym, mój żyje już prawie 3 lata, a nadal nie wypadł z formy, ostatniego jakiego miałem to po dwóch latach już tylko siedział, gdzieś gdzie mógł zaczerpnąć powietrza, natomiast ten pływa tak jakby był dopiero, co wyciągnięty z kubka Smile
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#38
Zelus525 O to właśnie chodzi, że jednak 3 lata to już górna granica wieku bojowników a często żyją znacznie krócej, mimo odpowiednich warunków.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#39
Dożywają w warunkach akwariowych 6 lat, grunt to dobra dieta (nie przekarmiać), geny i eksploatacja (tarła). I mowa o hodowlanych.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#40
(04-06-2013, 18:50 PM)Killifish napisał(a): Dożywają w warunkach akwariowych 6 lat, grunt to dobra dieta (nie przekarmiać), geny i eksploatacja (tarła). I mowa o hodowlanych.
Chyba teraz mniej... kiedyś hodowałem i rozmnażałem (najlepiej z żółwiem czerwonilicym się odchowywały młode). A małe akwarium dla tych ryb nie jest problemem.

Ładne fotki.
"Jeśli na tej planecie istnieje magia, można ją dostrzec w wodzie..." (LOREN EISELEY)
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
  


Skocz do:


Browsing: 2 gości