• Witamy na forum akwarystycznym,
  • poświęconym wyłącznie najpiękniejszym
  • i najciekawszym rybom jakimi są pielęgnice.
  • Tylko tu porozmawiasz o pielęgnicach
  • z każdego zakątka świata,
  • znajdziesz ciekawe informacje,
  • uzyskasz pomoc ekspertów
  • i prawdziwych pasjonatów.
  • Pokaż swoje akwaria
  • i trzymane w nich pielęgnice.
  • Dziel się własnymi doświadczeniami.
Witaj! Logowanie Rejestracja


Title: Pielęgnice na Allegro

#11
dziki, cóż, ludzie są różni, akwaryści OK, ale jak zaczyna się biznes, wówczas ryby stają się towarem na zbyt( przynajmniej dla wielu) i niczym ponad to. To my o nie dbamy, zachwycamy się, oni( sprzedający) zazwyczaj chcą tylko sprzedać i zarobić na chleb. Niektórzy to faktycznie spece w dziedzinie, niestety większość ma mocno średnią wiedzę( niewpisywanie na aukcjach nazw łacińskich do ryb które są skierowane raczej do "znawców w temacie" pachnie mi niedociągnięciami, i tu mogą pojawiać się czasami miksy i pomieszania wysyłek, wynikające z np. trzymania narybków kilku gatunków w 1 akwarium) . To co pisze to w dużej mierze gdybanki, ale tak mnie natchnęło. Znam tez przypadki otrzymywania towaru niezgodnego z zamawianym, a dotyczyło to rzadkich gatunków, więc był ból po czasie.
540L; 2szt. Vieja hartwegi. Wreszcie to wygląda dobrze! Czekam na młode.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#12
A co ten wątek w ogóle w prezentacjach robi?
Nie udzielam porad na PW, od tego jest forum Angel Angel Angel
Ponad 1000l wody w obiegu, a w nim 13 gatunków ryb, z czego pielęgnic 9

pozdrawiam, Łukasz
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#13
Ktoś kupował coś od nich ostatnio ? Strasznie tani odłów mają. Geophagusy od 10 do 50zł WF. To samo elki: l-200 za 50zł f0.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#14
Mam do nich niedaleko  i jak będę miał trochę czasu to pojadę pooglądać i dam znać co i jak. 
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#15
Dzięki, bo chcę zamówić kilka elek ale mają tańsze f0 niż ryby z hodowli...
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#16
dokladnie, handlarza malo obchodzi w czym trzyma ryby jesli tylko sa zywe i sie sprzedaja, chyba ze jest tez hodowca wtedy tylko zyczyc nam wiecej takich sprzedawcow Smile
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
  


Skocz do:


Browsing: 1 gości