• Witamy na forum akwarystycznym,
  • poświęconym wyłącznie najpiękniejszym
  • i najciekawszym rybom jakimi są pielęgnice.
  • Tylko tu porozmawiasz o pielęgnicach
  • z każdego zakątka świata,
  • znajdziesz ciekawe informacje,
  • uzyskasz pomoc ekspertów
  • i prawdziwych pasjonatów.
  • Pokaż swoje akwaria
  • i trzymane w nich pielęgnice.
  • Dziel się własnymi doświadczeniami.
Witaj! Logowanie Rejestracja


Title: [64l] [Azja] Betta dennisyongi

#11
Ile tam jest tych Ampulari Wink ?
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#12
Po przeczytaniu linka, sam już nie wiem co mam, więc zostawiam nazwę z jaką kupiłem. Jak na razie nie umiem rozpoznać, nie wybarwiły się jeszcze.

adam apularie są dwie na chwilę obecną, ale znikna Wink
Guianacara sp. Jatapu, Aequidens metae, Apistogramma borellii, Stomatepia pindu, Limbochromis robertsi, Enigmatochromis lucanusi, Pelvicachromis sacrimontis, Lamprologus multifasciatus, Paretroplus kieneri, Amatitlania altoflava, Trichogaster trichopterus wf, Betta sp. Montoi, Erpetoichthys calabaricus, Dormitator lebretonis

 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#13
Będziesz miał fotki to damy radę, ale jak kupiłeś Aceh, to na 90% masz nowy gatunek Smile
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#14
Tak to wczoraj zrozumiałem jak czytałem, ale dziś mam wątpliwości nawet czy to para hehehe. Poczekać muszę, ale jak patrzyłem na głowy i rysunek na skrzelach wyglądają ten nowy. To zapowiada się ciekawy wekend Wink
Guianacara sp. Jatapu, Aequidens metae, Apistogramma borellii, Stomatepia pindu, Limbochromis robertsi, Enigmatochromis lucanusi, Pelvicachromis sacrimontis, Lamprologus multifasciatus, Paretroplus kieneri, Amatitlania altoflava, Trichogaster trichopterus wf, Betta sp. Montoi, Erpetoichthys calabaricus, Dormitator lebretonis

 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#15
(01-03-2013, 23:32 PM)Zimna Zośka napisał(a): ale znikna Wink
W takich parametrach pewnie się po prostu rozpuszczą Wink
Akwarium świetne. Cool
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#16
maskotus thx Wink
Guianacara sp. Jatapu, Aequidens metae, Apistogramma borellii, Stomatepia pindu, Limbochromis robertsi, Enigmatochromis lucanusi, Pelvicachromis sacrimontis, Lamprologus multifasciatus, Paretroplus kieneri, Amatitlania altoflava, Trichogaster trichopterus wf, Betta sp. Montoi, Erpetoichthys calabaricus, Dormitator lebretonis

 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#17
mam stanowczo za jasną wodę w akwarium Wink
czkam na fotki ryb
Twardym trzeba być dla siebie, nie dla ludzi...
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#18
Tak więc, wydaje mi się, że mam dwie samice. Lub są za młode żeby coś można było rozpoznać. Kolorostycznie wyglądają jak samice, tak mi się wydaje, ale ogony jeszcze okrągłe. To może oznaczać że, są za młode? Sam juz nie wiem, mam nadzieję że pomożecie. Zdjęcia hmmm, wiele do życzenia, ale sami oceńcie.

   

   

   
Guianacara sp. Jatapu, Aequidens metae, Apistogramma borellii, Stomatepia pindu, Limbochromis robertsi, Enigmatochromis lucanusi, Pelvicachromis sacrimontis, Lamprologus multifasciatus, Paretroplus kieneri, Amatitlania altoflava, Trichogaster trichopterus wf, Betta sp. Montoi, Erpetoichthys calabaricus, Dormitator lebretonis

 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#19
Pierwsze, to co pewne na 100 % masz Betta dennisyongi, wskazuje na to wzór czarnych plam na pokrywach skrzelowych.

Drugie, to co pewne na 90 % patrząc na zdjęcia.
1 fota - samica
2 fota - samica
3 fota - samica

Wyrostkowatość płetwy ogonowej to jedno (czyli jej brak) ale czarny pas przez ciało to drugie. Jeśli na rybach nie widać wyraźnie pionowych pasów to są to samice. Na foto 2 niby widać jakieś pasy, ale to nie to. Po kolejne, jest coś takiego jak pokładełko Wink Warto zwrócić uwagę co tam na brzuszku jest.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#20
Dzięki Klli i o to chodziło, rozwiałeś już wszystkie moje wątpliwości. Muszę samca znaleść, a będzie z tym problem. Gościu który mi je sprzedał, po tym jak mu napisałem że to nie jest para, milczy do dziś. Tak więc albo nie wiedział co sprzedaje, albo chciał się pozbyć. Ma jeszcze dwie ryby ale bez wglądu na nie i jego zachowanie nie chce u niego kupować.

Jak ty tam te pokładełko zobaczyłeś :p ja za stary jestem a i okulary noszę Big Grin
Guianacara sp. Jatapu, Aequidens metae, Apistogramma borellii, Stomatepia pindu, Limbochromis robertsi, Enigmatochromis lucanusi, Pelvicachromis sacrimontis, Lamprologus multifasciatus, Paretroplus kieneri, Amatitlania altoflava, Trichogaster trichopterus wf, Betta sp. Montoi, Erpetoichthys calabaricus, Dormitator lebretonis

 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
  


Skocz do:


Browsing: 1 gości