• Witamy na forum akwarystycznym,
  • poświęconym wyłącznie najpiękniejszym
  • i najciekawszym rybom jakimi są pielęgnice.
  • Tylko tu porozmawiasz o pielęgnicach
  • z każdego zakątka świata,
  • znajdziesz ciekawe informacje,
  • uzyskasz pomoc ekspertów
  • i prawdziwych pasjonatów.
  • Pokaż swoje akwaria
  • i trzymane w nich pielęgnice.
  • Dziel się własnymi doświadczeniami.
Witaj! Logowanie Rejestracja


Title: [64l] [Azja] Betta dennisyongi

#1
Witam kolejna szklanka pod Betta, wkręciłem się troszkę, a rybki cieszą mnie bardziej niż dwarf cichlids Wink Akwarium postawiłem na początku stycznia dla Betta rubra i tak się też stało. Zakupiłem Betta rubra Aceh, ale jak się wczoraj dowiedziałem, rybki te zostały opisane i nazwane Betta dennisyongi, także ciekaw jestem kto ma Betta rubra.

Zbiornik: 60x30x35
Oświetlenie: 1x15W
Filtracja: Aquael z gąbką o przepływie 400l/h
Woda: ph 5,5 twardości nie mierzalne
Dekoracje: korzeń, gałązki, liście, kawałki kokosa, piach Wink
Roślinność Tongue rogatek i pistia
Obsada: 1+1 Betta dennisyongi

   
Guianacara sp. Jatapu, Aequidens metae, Apistogramma borellii, Stomatepia pindu, Limbochromis robertsi, Enigmatochromis lucanusi, Pelvicachromis sacrimontis, Lamprologus multifasciatus, Paretroplus kieneri, Amatitlania altoflava, Trichogaster trichopterus wf, Betta sp. Montoi, Erpetoichthys calabaricus, Dormitator lebretonis

 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#2
To jeszcze maluchy pokaż Wink Można powiedzieć, pionier opisanego gatunku Big Grin

 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#3
Dzięki za linka, zdjęcia pokaże. Tylko niech się oswoją trochę. Będzie ciężko o foty w tej herbacie Wink Ale postaramy się Wink
Guianacara sp. Jatapu, Aequidens metae, Apistogramma borellii, Stomatepia pindu, Limbochromis robertsi, Enigmatochromis lucanusi, Pelvicachromis sacrimontis, Lamprologus multifasciatus, Paretroplus kieneri, Amatitlania altoflava, Trichogaster trichopterus wf, Betta sp. Montoi, Erpetoichthys calabaricus, Dormitator lebretonis

 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#4
Nie musisz mi mówić Smile Zbiornik bardzo ładny, serio, taki... akurat Zofijo Smile
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#5
Dzięki Killifish Smile
Guianacara sp. Jatapu, Aequidens metae, Apistogramma borellii, Stomatepia pindu, Limbochromis robertsi, Enigmatochromis lucanusi, Pelvicachromis sacrimontis, Lamprologus multifasciatus, Paretroplus kieneri, Amatitlania altoflava, Trichogaster trichopterus wf, Betta sp. Montoi, Erpetoichthys calabaricus, Dormitator lebretonis

 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#6
Ciemność widzę ciemność...
[Obrazek: diyWI0o.jpg]
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#7
(01-03-2013, 12:57 PM)Kierowca Bombowca napisał(a): Ciemność widzę ciemność...
Big Grin
Guianacara sp. Jatapu, Aequidens metae, Apistogramma borellii, Stomatepia pindu, Limbochromis robertsi, Enigmatochromis lucanusi, Pelvicachromis sacrimontis, Lamprologus multifasciatus, Paretroplus kieneri, Amatitlania altoflava, Trichogaster trichopterus wf, Betta sp. Montoi, Erpetoichthys calabaricus, Dormitator lebretonis

 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#8
(01-03-2013, 12:57 PM)Kierowca Bombowca napisał(a): Ciemność widzę ciemność...

A w tej ciemności ryby strzegą pieczary Big Grin
Zaczepista bańka ^^
Si taajabuni,waana Adanu,mambo yalio duniani.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#9
Zimna Zośka Lee Nuttal'em czarnych wód Big Grin Aż zachciewa się człowiekowi BW Wink
- 500 złotych za małą, szarą rybę ?!
- To bardzo rzadki gatunek.
- To poproszę cztery.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#10
Łooo matko! Dzięki Piotrze, aż mnie zatkało O maj gat Lubię BW może dlatego to tak wygląda. Ale jeśli się nie ma odpowiedniego drewna, to nikt nie zrobi ładnego akwa.

Adian thank You Wink
Guianacara sp. Jatapu, Aequidens metae, Apistogramma borellii, Stomatepia pindu, Limbochromis robertsi, Enigmatochromis lucanusi, Pelvicachromis sacrimontis, Lamprologus multifasciatus, Paretroplus kieneri, Amatitlania altoflava, Trichogaster trichopterus wf, Betta sp. Montoi, Erpetoichthys calabaricus, Dormitator lebretonis

 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
  


Skocz do:


Browsing: 1 gości