• Witamy na forum akwarystycznym,
  • poświęconym wyłącznie najpiękniejszym
  • i najciekawszym rybom jakimi są pielęgnice.
  • Tylko tu porozmawiasz o pielęgnicach
  • z każdego zakątka świata,
  • znajdziesz ciekawe informacje,
  • uzyskasz pomoc ekspertów
  • i prawdziwych pasjonatów.
  • Pokaż swoje akwaria
  • i trzymane w nich pielęgnice.
  • Dziel się własnymi doświadczeniami.
Witaj! Logowanie Rejestracja


Title: DISKUS ZOO

#21
Tak wyslka nie warta zabawy, ale jak bedziesz w okolicy to biore rybe,podaj tylko cene
[Obrazek: logo_podpis.gif]
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#22
A jak teraz jest z e-mailem?Bo 2 razy wysyłałem i nic nie odpisali.Jest jakiś inny e-mail?
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#23
(29-06-2013, 14:30 PM)acc285 napisał(a): A jak teraz jest z e-mailem?Bo 2 razy wysyłałem i nic nie odpisali.Jest jakiś inny e-mail?

To zadzwoń.
"Ludzie to największe ścierwo tego świata."
-------------------------------------
[Obrazek: 1procent-waw-pl.png]
-------------------------------------
[Obrazek: sa.png]
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#24
Qbsztyk mi polecił ten sklep i było warto. Przeogromny wybór ryb, byłem w szoku..
200x70x60 Geophagus Mirabilis x7 l333 white x6
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#25
No cóż, nie bez powodu jest polecany i na dzień dzisiejszy to zdecydowany lider wśród warszawskich sklepów zoo z ofertą dla akwarystów.
Kierujmy się jedynie sumieniem, nie róbmy niczego dla ludzkiej opinii.
Niechże o nas będzie i zła, bylebyśmy zasługiwali na dobrą.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#26
...nie tylko wśród warszawskich Wink - byłem, widziałem i też byłem w szoku Smile
Potrzebujesz oryginalny wzór na serwetkę - wycinankę?
Skorzystaj z forumowego avatara Wink
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#27
Czemu nie którzy nazywają że to trupiarnia dla ryb. Podobno mizernie dbają o zwierzęta.
Channa wyglądające po kilku miesiącach jak plemniki z dużą głową.Pawiookie trzymane kilka miesięcy wychodzone z wytrzeszczem oczu itd. Wyjątki się trafiały.
Duży wybór to nie wszystko sklep nastawiony tylko na zysk. Drożyzna...... Nie byłem i mam w dupie pobyt tam.
Lepszy mniejszy i rzetelny w tym co ma niż supermarketfish
Opinie tego sklepu znam od kilku lat od kolegów z innego forum , warszawiaków którzy są tam często.

Zresztą ryby zawsze brałem bezpośrednio od hodowców lub z giełdy w Łodzi.
Są ludzie którzy si tym zajmują rzetelnie i czasem warto się zakręcić i załatwić sobie pierwyj sort niż coś co jest przez miesiące zaniedbane i oczekiwać sukcesów w hobby czy też hodowli.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#28
Rysiek, byłem tam raz i muszę się z Tobą zgodzić, że się cenią, ale prawda jest taka, że mają wszystko czego sobie zapragniesz ( prócz A. multispinosus- nie mieli jak chciałem kupić Big Grin ) 2 piętra, 4 pomieszczenia akwariów ( gość podawał mi nawet pełen ich litraż ( nie chcę skłamać więc Ci nie podam, w każdym bądź razie liczba była konkretna ) Też preferuje skromny sklepik z fajnymi cenami, ale niestety w takowym nie wszystko się dostanie i czasem trzeba się wybrać do większego. Mówisz giełda na równej w Łodzi, tam też ostatnio ciężko, a jak ja chcę się wybrać po kilka rybek to nie bardzo mi się opłaca płacić to 10zł za wejście.. to to nic, ale przejechać na drugi koniec Łodzi ze Zgierza też nie za ciekawie ;d
200x70x60 Geophagus Mirabilis x7 l333 white x6
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#29
Opinie słyszałem różne, ale powiem tak na 10-ciu tych co byli i nie chodzi tu o wow Szok bo fakt ciężko się z tym nie zgodzić jest to supermarket.
To z tych 10-ciu 7 dało opinie negatywną. Pisząc pow.nie chciałem smarować komuś tyłka że to, a tamto tylko przypomniałem sobie opinie innych.
Widocznie są trochę rozbieżne....hmm może trafiali na takie okresy nie wiem.
O zwierzakach trzymanych po kilka m-cy i marniejących w oczach nie świadczy dobrze.
Być może za dużo tego jest i ciężko im ogarnąć to wszystko. Może i ekipa kulawa w dokarmianiu i dbaniu , przychodzą obębnić swoje i amen.
Brakuję pasjonatów jak tu Bezradny dla tego jak sam piszesz małe są czasami naprawdę zajebistymi miejscami z atmosferą i klimatem do którego się chce powracać.

p.s ,a to że coś rzadkiego mieli nie znaczy że mniejsi nie mogą mieć.
Teraz takie czasy że jak ma duży to i może mieć mały. No, ale nic jak zdobyłeś to czego szukałeś i jesteś happy zwierzak też to jest najważniejsze.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#30
Rysiek, dobrze, że o tym piszesz, sklep ma potencjał i jeżeli takie niedociągnięcia pojawiają się często to należy o tym pisać. Ja byłem w tym sklepie raz przy okazji spotkania z Qbą Smile na mnie zrobił wrażenie, być może dla tego że jestem "wyposzczony" nędzą w Poznaniu, niestety taka prawda, mógłbym objechać wszystkie sklepy w Poznaniu i po za standardowym zestawem maingano, yellow i ramirezi blu neon to resztę pielęgnic wartych uwagi mógłbym policzyć na palcach. Faktem jest też to, że nastała moda na biurkowe słoiki (kostki) i szarobure za młodu pielęgnice są komercyjnym strzałem w kolano Tongue bo ludzi znających temat jest za mało.

Jedyny sklep w bliskiej okolicy w którym można coś u Nas czasami ciekawego dorwać to Bajcik, niestety ja nie polecam tego sklepu z powodów identycznych o których Ty piszesz przy okazji Diskusa (wytrzeszcz oczu, kijanki) - zbieg okoliczności? Raczej nie, po prostu interes "rybkami" jest chyba dzisiaj tak mizerny, że nie stać na wykwalifikowaną kadrę, odpowiednie wykarmienie/zadbanie o ryby - takie odnoszę wrażenie Sad

Dzisiaj natomiast byłem w sklepie marketowym, bleee, po za brzankami rekinimi, papuzimi i jeszcze kilkoma glutami była perełka Smile - Niszczuka krokodyla !!!!! Po co ?????????? żeby mieć "rarytas", bo głupi ludzie kupią, bo ma zęby i pokazywali je na Discovery....

Tak czy inaczej taki Diskus pomimo swoich niedociągnięć daje szansę zdobycia pielęgnic ludziom, którzy nie mają kontaktów, mają przynajmniej w czym wybierać, trzeba tylko dać właścicielowi wyraźny sygnał co ma poprawić Smile
Potrzebujesz oryginalny wzór na serwetkę - wycinankę?
Skorzystaj z forumowego avatara Wink
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
  


Skocz do:


Browsing: 1 gości