• Witamy na forum akwarystycznym,
  • poświęconym wyłącznie najpiękniejszym
  • i najciekawszym rybom jakimi są pielęgnice.
  • Tylko tu porozmawiasz o pielęgnicach
  • z każdego zakątka świata,
  • znajdziesz ciekawe informacje,
  • uzyskasz pomoc ekspertów
  • i prawdziwych pasjonatów.
  • Pokaż swoje akwaria
  • i trzymane w nich pielęgnice.
  • Dziel się własnymi doświadczeniami.
Witaj! Logowanie Rejestracja


Title: VII Spotkanie Tanganickie i I Spotkanie Miłośników Pielęgnic 20-21.04.2013

#95
Człowiek czekał na to spotkanie tyle czasu , a one zleciało w mgnieniu oka Sleepy
Zacznę od podziękowań indywidualnych z Mojej strony.

Killiemu Rusty - za opiekę nad Łojcem Blush No i za przygotowanie świetnej animacji odnośnie akcji dla Krzyśka. Wielki szacun i ukłony za to.
PiotkowiK. - za świetne opowieści do poduszki Wink Za te zajefajne tłumaczenia Uwe.
qbsztyk - za świetną przemowę rozpoczynającą prelekcję Wink Jestem z Ciebie dumny Synu Smile
filas - za to że nie przywiozłeś koszulek , ponieważ mogłem swobodnie chodzić w koszulce Akwarystyki-Miedziowej Haha
Darkowi - za cenne info o Pawicach.
adamowi - za to że był Big Grin
Ruki Michał Ania (pamięci mi zabrakło) - w ogóle wszystkim których poznałem dziekuję za to że ich poznałem Blush

Marcie i Robertowi za świetną organizację i w ogóle za wszystko Usmiech
Jesteście wspaniałymi ludźmi Usmiech

Uwe i Antonowi za zjawiskowość i umiejętność przekazania bardzo interesujących doświadczeń , i za ich serdeczność.

Adamowi z Ukrainy(zapomniałem nazwiska) za humor jakim Nas obdarzył i suszone ryby jakimi Nas poczęstował.

Pewnie zapomniałem o kilku osobach Huh za co przepraszam ale im tez za wszystko dziękuję Haha

A na koniec kilka fotek Smile
                                                                       
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
  


Wiadomości w tym wątku
RE: VII Spotkanie Tanganickie i I Spotkanie Miłośników Pielęgnic 20-21.04.2013 - przez tatakuby - 22-04-2013, 09:19 AM

Skocz do:


Browsing: 2 gości