• Witamy na forum akwarystycznym,
  • poświęconym wyłącznie najpiękniejszym
  • i najciekawszym rybom jakimi są pielęgnice.
  • Tylko tu porozmawiasz o pielęgnicach
  • z każdego zakątka świata,
  • znajdziesz ciekawe informacje,
  • uzyskasz pomoc ekspertów
  • i prawdziwych pasjonatów.
  • Pokaż swoje akwaria
  • i trzymane w nich pielęgnice.
  • Dziel się własnymi doświadczeniami.
Witaj! Logowanie Rejestracja


Title: VII Spotkanie Tanganickie i I Spotkanie Miłośników Pielęgnic 20-21.04.2013

#93
(21-04-2013, 21:13 PM)Ruki napisał(a): Było super! Smile
Kto nie był niech żałuje! Marto, Robercie, dziękuję za super imprezkę. Smile Naszej administracji oraz moderatorom i redaktorom(sobie nie dziękuję, bo byłem gościem Tongue ) też dziękuję za współorganizację imprezy, a wszystkim użytkownikom za liczne przybycie. Smile
Nic dodać, nic ująć - impreza się udała, a Ci co nie byli choć na chwilę - niech już rezerwują sobie kwietniowy weekend 2014. Na prawdę warto - z roku na rok jest coraz ciekawiej Okok

Żeby nie być gołosłownym, wstawiam swoją fotorelację. Więcej zdjęć, w tym ryb w firmie Marty & Roberta z pewnością wrzucą inni użytkownicy. Smile
PIĄTEK, 19.04
[jeszcze] pusta sala wykładowa
   
Marta i Marcin przygotowują upominki
   
Forumowe ulotki przytargane przez Piotra znanego jako tatakuby1 od "Anki, którą zalało"
   
Killiemu chyba podobały się te pokarmy, które wrzucał do reklamówek Big Grin
   
Dyskusja małżeńskie... tfu, organizatorskie Smile
   
Tatakuby1 przywiózł ulotki i postanowił zająć się fotografowaniem:
   
Ostateczny szlif wszystkiego przed przyjęciem gości w sobotę:
   

SOBOTA, 20.04
Na początek, dla dwóch "rannych Piotrków" - śniadanko - pycha
   
Ulotki zostały ułożone z należytym namaszczeniem i precyzją
   
Thomas (po lewo) i tłumaczący go Michał (prawo) przygotowują się do prelekcji o głębokowodnych Xenotilapia
   
Robert sprowadził pomoc
   
Klucz do sukcesu imprezy - piękne hostessy! Okok
   
Kuba opowiada o forum
   
Fotka z prelegentem zaproszonym przez Cichlidae.pl - Uwe Wernerem (to ten gość z najlepszą fryzurą Wink , w pasiastej - niczym zeberka - koszulce) żółty jestem ja, niebieski sendog, a tyn czorny to Darek (cichlasoma.pl)
   
Bywalcy Urugwaju - Uwe i Piotr (mady_haze - po prawej) duskutują, a ja i Sendog słuchamy z uwagą i nutką zazdrości Smile
   
Śmichy - chichy, jak to w dobrem towarzystwie Big Grin
   
Zbiorówa, od lewej: mady_haze, qbsztyk, filas, Uwe, Sendog, ja, Killi, na dole Ruki
   
po czym w cudowny sposób mady_haze zmienił się w tatękuby1, no i dołączyła Rusty Smile
   
Przygotowania przed prelekcją Uwe - tłumaczyłem, więc zleciało mi szybko, ale moim zdaniem ilość informacji o pielęgnicach z Meksyku była ogromna - jakość zdjęć równie świetna - część z zaprezentowanych ryb ciężko jest obejrzeć choćby w internecie Okok
   
Jak każdy prelegent, i on otrzymał spotkaniową koszulkę
   
Małe kłopociki z superkomputerem Antona Lamboja
   
Anton opowiedział o swojej wyprawie w poszukiwaniu Orthochromis oraz nad jezioro Tanganika - kupa śmiechu, zwłaszcza że dobrze zna się z Uwe - obaj panowie tworzą podczas prelekcji niezły kabaret Big Grin
   
Anton odpowiada na pytania
   
Notować, koniecznie notować...
   
kocan1 wybiera najlepsze miejsce do idealnych ujęć:
   
No i spotkaniwa koszulka - rzecz jasna powędrowała także w ręce Antona Smile
   
Michał i Marcin zwołują ludzisków na wyniki konkursów:
   
Mistrz Anton zachwycony nagrodami:
   
sweetfocia z Antonem, tym razem poza ekipą C.pl widzimy Ankę i Roberta (to ten bardziej łysy)
   
Wizyta w firmie Tropheus Tanganika - chłopaki z zaciekawieniem przeglądają zbiornik z trofeusami
   

CDN...

CD...

Jedno z niewielu zdjęć ryb, jakie zrobiłem - muszlowiec w firmie TT - gdzie indziej w firmie nie dało się wejść z racji rozmiarów pielgrzymki, jaka tam się pojawiła Big Grin
   
Bannerki przed hotelem:
   

NIEDZIELA, 21.04
Piękny poranek zapowiedzą wspaniałego dnia! Cool
   
Maria fotografuje zamieszanie powstałe po prelekcji Uwe, a w tle sam zainteresowany - zgadnijcie w jakiej koszulce Wink
   
Rodzinna wymiana zdań - gwar i zamieszanie jak to w przerwach bywa
   
Prelekcja Everta, uczestnicy poprzednich Spotkan Tanganickich powinni już przywyknąć do jakości zdjęć wykonywanych przez tego gościa, ale mnie one za każdym razem oszałamiają. Coś niesamowitego, zwłaszcza z czystego parku Mahale
   
Marta na koniec opowiedziała interesującą, choć być może dla niektórych mocno kontrowersyjną prelekcję na temat dzikich dyskowców
   


To tyle ode mnie, reszta pozostawiam innym. Podsumuję pisząc tylko tyle, że na pewno będę w Krakowie za rok. A wy? Cool
- 500 złotych za małą, szarą rybę ?!
- To bardzo rzadki gatunek.
- To poproszę cztery.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
  


Wiadomości w tym wątku
RE: VII Spotkanie Tanganickie i I Spotkanie Miłośników Pielęgnic 20-21.04.2013 - przez piotrK - 21-04-2013, 22:56 PM

Skocz do:


Browsing: 2 gości