• Witamy na forum akwarystycznym,
  • poświęconym wyłącznie najpiękniejszym
  • i najciekawszym rybom jakimi są pielęgnice.
  • Tylko tu porozmawiasz o pielęgnicach
  • z każdego zakątka świata,
  • znajdziesz ciekawe informacje,
  • uzyskasz pomoc ekspertów
  • i prawdziwych pasjonatów.
  • Pokaż swoje akwaria
  • i trzymane w nich pielęgnice.
  • Dziel się własnymi doświadczeniami.
Witaj! Logowanie Rejestracja


Title: VII Spotkanie Tanganickie i I Spotkanie Miłośników Pielęgnic 20-21.04.2013

#41
Wystarczy sobie wydrukować mój post Wink
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#42
(20-03-2013, 09:55 AM)Killifish napisał(a): Wystarczy sobie wydrukować mój post Wink
Wystarczy mieć drukarkę Bezradny
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#43
OFICJALNY PLAKAT
VII ST i I SMP, KRAKÓW, 20-21.04.2013 R.



   


Po kliknięciu, widać go w jednym kawałku.
Jeśli ktoś chce udostępnić plakat, wydrukować sobie i wstawić w okno, powiesić w sklepie zoologicznym albo wręczyć pani w warzywniaku, to proszę bardzo Smile
Rusty - dzięki za projekt i wykonanie.

Początek imprezy już za... 25 dni
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#44
Julku i Madziu,

Także my dziękujemySmile

Marta
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#45
Dla niektórych 24 dni Wink
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#46
K.............a juz sie zadeklarowałem ze przyjade tak bardzo sie cieszyłem ze wkoncu posłucham cos mądrego na temat akwarystyki i poznam kolegów z forum i bedzie fajny wieczór sobotni, a te dziady z pracy wysylaja mnie do Wrocławia w delegacje na 2 tygodnie w zyciu mojej firmie tego nie wybacze :-(((((((((((((((((((((.NIECH ICH SZLAG.Życze Wam koledzy miłego weekendu wypijcie za tych co nie beda mogli heheh.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#47
No jak się mówi... życie. Za rok albo zmień firmę Wink
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#48
Ja również strasznie żałuje, że mnie nie będzie - byłem dwa razy już jakiś czas temu było super - wspaniała atmosfera.
Marta z Robertem to wspaniali ludzie. Zamierzałem w tym roku ale niestety coś innego zostało zaplanowane wcześniej i nie mogę się wypiąć. Bezradny
Kwiecień będzie u mnie na zwiększonych obrotach - ale ja to lubę Haha
Pozdrawiam Janusz


 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#49
A ja jak dożyje to się zjawie na dwa dni!!! TAkże tego... Ciesze sięWink
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#50
Do rozpoczęcia Spotkań odliczamy już dni, zatem na zachętę sylwetka jednego z prelegentów Smile


.jpg   werner.jpg (Rozmiar: 15.61 KB / Pobrań: 92) Uwe Werner, ur. w 1948, jest zapalonym akwarystą od 1958 roku. Obszar jego zainteresowań pokrywa najróżniejsze rodziny ryb i bezkręgowców słodkowodnych z całego świata. Na temat swoich ulubionych gatunków napisał książki, które ukazały się w j. niemieckim: "Aquarienpraxis-Süßwasser" (Ulmer Verlag Stuttgart, 1987), "Beliebte Fische" (1988), "Ausgefallene Aquarienpfleglinge" (Landbuch Verlag Hannover, 1993), "Garnelen, Krebse und Krabben für das Süßwasseraquarium" (Aqualog-Verlag A.C.S Rodgau, 1998 i 2003), "Alles über Garnelen, Krebse und Krabben im Süß- und Brackwasseraquarium und im Paludarium" (A.C.S. Rodgau, 2008).
Na podstawie swojej wiedzy, wraz redaktorem naczelnym słynnego niemieckiego czasopisma DATZ, Rainerem Stawikowskim stworzył 4 wspaniałe książki opisujące pielęgnice Ameryki Środkowej i Południowej: "Die Buntbarsche der Neuen Welt" (Ameryka Środkowa 1985; Ameryka Południowa 1988; Ulmer Verlag Stuttgart), a później "Die Buntbarsche Amerikas" (Tom I wydany w 1998, t. II w 2004) . Są to podstawowe źródła wiedzy o pielęgnicach z tych regionów.
Regularnie brał również udział w sympozjach w Düsseldorfie dotyczących rozmnażania i zachowań ryb akwariowych.
Od lat 80tych ubiegłego wieku brał udział w licznych wyprawach mających na celu odkrywanie, odławianie i sprowadzanie nowych, rzadkich gatunków ryb, głównie pielęgnic z: Ekwadoru, Wenezueli, Brazylii, Kolumbii, Peru, Urugwaju, Gujany, Gujany Francuskiej, Surinamu, Kostaryki, Gwatemali, Hondurasu, Nikaragui, Meksyku, a w ostatnich latach również Kamerunu i Ghany.

Na VII Spotkaniu Tanganickim i I Spotkaniu Miłośników Pielęgnic wygłosi dwa wykłady:

Sobota, 20.04.2013, godz. 14:00 - Cichlids from Mexico. (Pielęgnice z Meksyku)
Niedziela, 21.04.2013, godz. 9:30 - 30 years of fishing adventure in Central and South America. (30-letnia przygoda w poszukiwaniu ryb Ameryki Środkowej i Południowej)
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
  


Skocz do:


Browsing: 1 gości