• Witamy na forum akwarystycznym,
  • poświęconym wyłącznie najpiękniejszym
  • i najciekawszym rybom jakimi są pielęgnice.
  • Tylko tu porozmawiasz o pielęgnicach
  • z każdego zakątka świata,
  • znajdziesz ciekawe informacje,
  • uzyskasz pomoc ekspertów
  • i prawdziwych pasjonatów.
  • Pokaż swoje akwaria
  • i trzymane w nich pielęgnice.
  • Dziel się własnymi doświadczeniami.
Witaj! Logowanie Rejestracja


Title: Danio malabarskie ( ryba towarzysząca)

#1
Witam.
Dwa tygodnie temu zakupiłem małe stadko 10 sztuk danio malabarskich. Połączyłem te ryby z moimi pielęgnicami czyli z trzema parami. pierwsza to ziemiojady brazylijskie , druga to niebieskołuskie i trzecia to akara błękitna. Nie byłem pewien połączenia ( wiem że jeśli chodzi o biotop to nie jest trafne połączenie, ale parametry wody są chyba zbliżone ) ale ryby nie okazały żadnego zainteresowania nowym nabytkiem. Wydaje mi się że jest to ciekawe połączenie i szczerze polecam. Ryby piękne i ciekawe łatwe w hodowliSmile

Ps. dodam ze akwarium ma 320 litrSmile
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#2
Mimo że biotopowo to nie najciekawsze połączenie, ale ryba jak najbardziej ciekawa, fajnie się błyszczy i zmienia kolory. Nadaje się tylko do dużego i szczelnie nakrytego akwarium. Fotki proszę Wink
Pozdrawiam, Paweł
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#3
(24-01-2013, 23:04 PM)pawel060 napisał(a): Mimo że biotopowo to nie najciekawsze połączenie, ale ryba jak najbardziej ciekawa, fajnie się błyszczy i zmienia kolory. Nadaje się tylko do dużego i szczelnie nakrytego akwarium. Fotki proszę Wink

Tak jak mówiłem biotop nie ten ale myślę że aż tak im to nie przeszkadza, a ryby fajne i co ważne są ignorowane przez pielęgnice może przez większą ilość, pojedyncza sztuka mogła by być atakowana. A tak jest spokójSmile
Zdjęcia dodam jutroSmile
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
  


Skocz do:


Browsing: 1 gości