• Witamy na forum akwarystycznym,
  • poświęconym wyłącznie najpiękniejszym
  • i najciekawszym rybom jakimi są pielęgnice.
  • Tylko tu porozmawiasz o pielęgnicach
  • z każdego zakątka świata,
  • znajdziesz ciekawe informacje,
  • uzyskasz pomoc ekspertów
  • i prawdziwych pasjonatów.
  • Pokaż swoje akwaria
  • i trzymane w nich pielęgnice.
  • Dziel się własnymi doświadczeniami.
Witaj! Logowanie Rejestracja


Title: Cichlidae.pl na FB, YT?

#61
" Cichlidae.pl na facebook przestanie być Nasze a za to będzie M.Zuckerberga. Tego chyba nie trzeba objaśniać.."



Tak, tak...tego chyba nie trzeba objasniac.....
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#62
(20-04-2016, 06:52 AM)jjacek napisał(a): " Cichlidae.pl na facebook przestanie być Nasze a za to będzie M.Zuckerberga. Tego chyba nie trzeba objaśniać.."

W końcu będzie jakiś inwestor na skale światową Kotek może bedzie sponsorował zrobienie kalendarza lub drukowaną wersje e-zinu ze free ... nigdy nic nie wiadomo ... Blush
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#63
Ja nie jestem aż taki optymistyczny co do Facebooka i innych potentatów medialnych i korporacji.
===============
Pozdrawiam
damian
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#64
(20-04-2016, 12:14 PM)arribada napisał(a): Ja nie jestem aż taki optymistyczny co do Facebooka i innych potentatów medialnych i korporacji.
A ja wierzę w umiar i ludzki rozsądek. Każdy kto przesadza (w którąkolwiek stronę) może się przejechać na swoich "zasadach". Zupełne odcinanie się od rzeczy związanych z rozwojem cywilizacji uważam za taką samą głupotę jak przesadne życie nowinkami takimi jak media społecznościowe. Oczywiście każdy robi jak chce i nikt nikogo do niczego nie zmusi.

O samochodach też wielu na początku mówiło że są niebezpieczne, niepotrzebne i przyniosą ludzkości zgubę. O komputerach podobnie, itp. itd. A tu o dziwo minął 2012 a my dalej żyjemy. Jakoś Wink
- 500 złotych za małą, szarą rybę ?!
- To bardzo rzadki gatunek.
- To poproszę cztery.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#65
Ponieważ znam czasy przedinternetowe to śmiem twierdzić, że dzisiejsi 10-latkowie będą pytali za 10-lat „a co to fb”, bardziej świadomi powiedzą, że to prehistoryczne medium społecznościowe. Taką zmianę myślenia wymusi rozwój technologii. Różnych Zuckerbergów, Goldszmitów będzie wielu i znikną oni jak Wokulski. Trwały ślad pozostawi to co zapisane na papierze. Dlatego Cichlidae.pl drukuj się.
A może by zejść (chwilowo Smile) na ziemię i wykorzystać technologię Gutenberga Smile
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#66
Chętnie kuiłbym kolorowe wydanie Cichlidae.pl na papierze. Stare akwarystyczne gazety wszędzie ze mną jeżdżą: najpierw po różnych miastach Polski a potem za granicę. Tylko żona dostaje białej gorączki widząc moje świerszczyki :-)
===============
Pozdrawiam
damian
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#67
Kiedy wydamy na papierze to w pierwszej kolejności będzie można kupić poprzez FB.  Big GrinBig GrinBig Grin
Nie udzielam porad na PW, od tego jest forum Angel Angel Angel
Ponad 1000l wody w obiegu, a w nim 13 gatunków ryb, z czego pielęgnic 9

pozdrawiam, Łukasz
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#68
Obojętnie gdzie by tego nie zareklamować to pewnym jest, że papierowa wersja rozejdzie się lepiej niż świeże bułeczki.
Rolleyes Central America Buzki
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#69
(20-04-2016, 19:29 PM)teo napisał(a): Ponieważ znam czasy przedinternetowe to śmiem twierdzić, że dzisiejsi 10-latkowie będą pytali za 10-lat „a co to fb”, bardziej świadomi powiedzą, że to prehistoryczne medium społecznościowe. Taką zmianę myślenia wymusi rozwój technologii. Różnych Zuckerbergów, Goldszmitów będzie wielu i znikną oni jak Wokulski. Trwały ślad pozostawi to co zapisane na papierze. Dlatego Cichlidae.pl drukuj się.
A może by zejść (chwilowo Smile) na ziemię i wykorzystać technologię Gutenberga Smile
Myślę nieco inaczej. Za 100 lat wydania papierowe książek czy gazet będą dostępne jedynie w muzeach...
Dzisiaj mamy jednak rok 2016 i ja także chętnie poczytam magazyn C.pl w wersji papierowej. Smile
[Obrazek: 93c4a8623c8ea33fm.png]
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#70
Za 100 lat nas nie będzie wiec po co sie martwicSmile Ale nie o tym. Nie mysłalem, ze obsługa Fb jest trudniejsza niż fizyka w szkole... całą dobę rozkminiałem jak polubić C.pl na Fb przez mój fanpage a nie konto prywatne i właśnie się udałoSmile Jaki ja jestem z siebie dumnySmile
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
  


Skocz do:


Browsing: 1 gości