• Witamy na forum akwarystycznym,
  • poświęconym wyłącznie najpiękniejszym
  • i najciekawszym rybom jakimi są pielęgnice.
  • Tylko tu porozmawiasz o pielęgnicach
  • z każdego zakątka świata,
  • znajdziesz ciekawe informacje,
  • uzyskasz pomoc ekspertów
  • i prawdziwych pasjonatów.
  • Pokaż swoje akwaria
  • i trzymane w nich pielęgnice.
  • Dziel się własnymi doświadczeniami.
Witaj! Logowanie Rejestracja


Title: Cichlidae.pl na FB, YT?

#51
Dwa razy się nie da Wink
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#52
Przed chwilą dałem lajka Smile.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#53
Forum śledzę od dość dawna, ale dopiero teraz się zorientowałem, że jest i profil fejsbukowy. Polubione!Smile
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#54
Na stronie głównej forum pojawiła się wizytówka do konta Cichlidae.pl ma Facebooku. Zachęcamy do lajkowania.

Zieloną strzałką można sobie to okienko schować i mamy standardowy obraz strony głównej Smile
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#55
(30-01-2013, 20:37 PM)Ruki napisał(a): http://www.facebook.com/pages/Cichlidaep...3532445646

Lajkujcie. Smile
Czego te pielęgnice z ludźmi nie robią :-D. Konto na FB założyłem i oczywiście lajka dałem.
Pozdrawiam Smile
Tomek B.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#56
Te dwie rzeczy pozwolą wam być na bieżąco z naszym FanPage. Smile


Załączone pliki Miniatury
   
Nie udzielam porad na PW, od tego jest forum Angel Angel Angel
Ponad 1000l wody w obiegu, a w nim 13 gatunków ryb, z czego pielęgnic 9

pozdrawiam, Łukasz
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#57
A będzie kanał na YT?
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#58
Malawista, powiem coś jako moderator i użytkownik forum. Mam serdecznie dość Twojego lenistwa. Jeszcze jeden post tego typu i dostaniesz kolejne ostrzeżenie- będziesz nas mógł tylko czytać.

Odpowiedź na Twoje pytanie jest już w drugim poście, a zrobienie tego wymaga mniej wysiłku niż wysłanie nowego posta.
Topielec napisał(a):A konto na Youtube już założyłem jakiś czas temu - CichlidaePL, ale myślałem, że pewnie każdy, kto nagrywa filmiki posiada swoje własne konto, więc nie sądziłem, że mogą być chętni do dostarczania filmików. Bo raczej nie ma sensu powtórnie wrzucać czegoś, co już na YT jest.
Nie udzielam porad na PW, od tego jest forum Angel Angel Angel
Ponad 1000l wody w obiegu, a w nim 13 gatunków ryb, z czego pielęgnic 9

pozdrawiam, Łukasz
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#59
Nie podoba mi się ten pomysł.
Jeżeli chodzi o mnie to facebook mógłby dla mnie nie istnieć. Ale niestety żyjemy w takich czasach że jak nie masz konta na F i emaila to nie istniejesz, a i zbieranie info z netu jest utrudnione.
Sam założyłem konto na facebook, które jest teraz pełne "adoptowanych znajomych"..
Facebook daje tą przewagę nad tradycyjnym forum, że łatwo jest dzielić się multimediami (zdjęcia, filmy, gify) i i właśnie to może jeszcze badziej rozpromowac Cichlidae. Choć wątpię bo nasze forum znane jest dzięki świetnym akwarystom posiadającym niesamowitą wiedzę a nie dzięki emotikon i innym wodotryskom. Ci którzy szukają wiedzy na pewno są członkami Cichlidae.pl

Jedna myśl mnie niepokoi. Cichlidae.pl na facebook przestanie być Nasze a za to będzie M.Zuckerberga. Tego chyba nie trzeba objaśniać..
Pozdrawiam.
===============
Pozdrawiam
damian
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#60
C.pl zawsze będzie nasze i nie ma obaw. Wink Można nie lubić FB, ale jest jednym z najlepszych mediów reklamowych dostępnych dla nas na chwilę obecną. W sumie dzięki niemu udaje nam się dotrzeć z e-zinem do tak dużej ilości czytelników. I do tego służy nasz FB, nie do emotikonów i wodotrysków. Wink
Nie udzielam porad na PW, od tego jest forum Angel Angel Angel
Ponad 1000l wody w obiegu, a w nim 13 gatunków ryb, z czego pielęgnic 9

pozdrawiam, Łukasz
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
  


Skocz do:


Browsing: 1 gości