• Witamy na forum akwarystycznym,
  • poświęconym wyłącznie najpiękniejszym
  • i najciekawszym rybom jakimi są pielęgnice.
  • Tylko tu porozmawiasz o pielęgnicach
  • z każdego zakątka świata,
  • znajdziesz ciekawe informacje,
  • uzyskasz pomoc ekspertów
  • i prawdziwych pasjonatów.
  • Pokaż swoje akwaria
  • i trzymane w nich pielęgnice.
  • Dziel się własnymi doświadczeniami.
Witaj! Logowanie Rejestracja


Title: Cichlidae.pl na FB, YT?

#71
Co z kanałem Cichlidae.pl na YouTube? Ruszyło coś? A może kanał na Vimeo?
===============
Pozdrawiam
damian
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#72
To jesteśmy na fb i youtoobe?
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#73
(18-10-2017, 14:21 PM)ZuzannaW napisał(a): To jesteśmy na fb i youtoobe?

Jesteśmy Smile
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#74
https://www.facebook.com/profile.php?id=100014384738633
https://cichlidae.pl/showthread.php?tid=6103
Mam takie pytanie: jezeli ktos bez pytania bierze moje(mam wrazenie ,ze z tej strony) zdjecia i laduje na okladke tytulowa swojej strony facebookowej to czy mozna cos z tym zrobic ? Czy wszystko jest ok...


Załączone pliki Miniatury
   
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#75
Oczywiscie ze nie jest OK. Najpierw napisz grzecznie do wlasciciela profilu zazadaj zeby przestal wykorzystywac Twoje zdjecia. Jak nie pomoze to zglos incydent do facebooka. Robisz super zdjecia wiec pewnie jeszcze nie raz sie z czyms takim bedziesz spotykal.

Sent from my KFDOWI using Tapatalk
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#76
Niestety FB ma trochę w d*pie bezprawne wykorzystywanie zdjęć i to jest trochę droga przez męki żeby im to zgłosić....
Nie udzielam porad na PW, od tego jest forum Angel Angel Angel
Ponad 1000l wody w obiegu, a w nim 13 gatunków ryb, z czego pielęgnic 9

pozdrawiam, Łukasz
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#77
Jasne ,ze czesto sie z tym spotykam najczesciej robia to handlarze ryb .
Dzisiaj napisalem grzecznie, ze eleganckie zdjecia tyle ze chyba zapomnial zapytac czy moze korzystac z moich zdjec...
Oczywiscie nie przejal sie i ..wykasowal naiwny wpis..Smile Zastanawiam sie jaki moze miec nick na tej tutaj stronie...
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#78
(29-07-2018, 21:42 PM)jjacek napisał(a): Oczywiscie nie przejal sie i ..wykasowal naiwny wpis..Smile

No to postaraj sie jakos zglosic sprawe do FB. Nie mam tam konta juz od dawna wiec nie pomoge za wiele ale wydaje mi sie ze powinna byc gdzies jakas opcja "zglos naruszenie regulaminu" czy cos w tym stylu. Kolega @Ruki ma niestety racje ze moze byc ciezko ale to nie znaczy ze nie trzeba probowac.

Sent from my KFDOWI using Tapatalk
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#79
Była już podobna sytuacja z aktualnym banerem, którego autorem jest Vanilka. Ktoś założył jakąś grupę o ziemiojadach i radośnie użył zdjęcia jako tło.
Dopiero po interwencji użytkowników, którzy są też userami c.pl zmieniono tło i... usunięto nas z grupy :/
I miss the good old days. When everyone wasn't an overly sensitive pussy! - Clint Eastwood
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
  


Skocz do:


Browsing: 1 gości