• Witamy na forum akwarystycznym,
  • poświęconym wyłącznie najpiękniejszym
  • i najciekawszym rybom jakimi są pielęgnice.
  • Tylko tu porozmawiasz o pielęgnicach
  • z każdego zakątka świata,
  • znajdziesz ciekawe informacje,
  • uzyskasz pomoc ekspertów
  • i prawdziwych pasjonatów.
  • Pokaż swoje akwaria
  • i trzymane w nich pielęgnice.
  • Dziel się własnymi doświadczeniami.
Witaj! Logowanie Rejestracja


Title: Tap Talk

#11
Drodzy towarzysze obywatele Tongue

Dopisuję powyższe do swojej listy "to do", a to oznacza, że na pewno się tym zajmę, ale jeszcze nie wiadomo kiedy Big Grin
Pozdrawiam,
Adam
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#12
Drogi Adminie wielkie dzięki za chęci i czekam na info jak najdzie wena twórcza Wink
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#13
No to odgrzewam kotleta Wink
Po rozmowie z kilkoma osobami dowiedziałem się że przeglądają nasze forum na  urządzeniach mobilnych , co czasem sprawia trudności przy przybliżaniu itp.
Wracając do Tapatalk aplikacja jest aktualnie darmowa.
Aby dodać forum do aplikacji wystarczy jedynie dogranie do silnika forum modyfikacji udostępnionej przez aplikacje.
Wyskakujące okienko pojawia się jedynie przy przęglądaniu forum mobilnie i jest to informacja że forum jest dostępne w tym systemie.
Z tego co widzę forum zbudowane jest na silniku MyBB , i dogranie modułu jest bardzo proste.
Cała instrukcja :  https://tapatalk.com/activate_tapatalk.php?plugin=mybb
Więc myślę że jest to ciekawa opcja , która ułatwi przeglądanie forum mobilnie.
W razie czego z chęcia pomogę gdyż posiadam wiedzę w zakresie tworzenia stron , forów i administracji nimi Tongue
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#14
Tak, sposób jest prosty i nie wykluczone, że tapatalk wkrótce zagości na naszym forum. Mobilki sa coraz popularniejsze. Z drugiej strony smartfony mają dziś takie moce obliczeniowe i tak rozbudowane aplikacje do czytania webu, że tapatalk może szybko umrzeć Wink W każdym bądź razie przedyskutujemy w Teamie potrzeby i mozliwości tak, aby forum zachowało funkcjonalność bez niepotrzebnej utraty wydajności.
Kierujmy się jedynie sumieniem, nie róbmy niczego dla ludzkiej opinii.
Niechże o nas będzie i zła, bylebyśmy zasługiwali na dobrą.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#15
Ok, macie i cieszcie się Smile Chcę słyszeć od Was o wszelkich problemach w tapatalku. Mam nadzieję, że ich nie będzie Wink
Forum jest "tapatalk ready".
Kierujmy się jedynie sumieniem, nie róbmy niczego dla ludzkiej opinii.
Niechże o nas będzie i zła, bylebyśmy zasługiwali na dobrą.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#16
Nie mogę znaleźć naszego forum... nie wyszukuje go automatycznie a i w spisie tematycznym brakBezradny

Cofam, działaSmile
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#17
Spróbuj teraz - początkowo miałem starszy plugin, który nie oferował pełnej integracji. Tym razem powinno być już ok - rejestrowałem forum w bazie Tapatalka oraz dokończyłem ustawienia w serwisie.
Kierujmy się jedynie sumieniem, nie róbmy niczego dla ludzkiej opinii.
Niechże o nas będzie i zła, bylebyśmy zasługiwali na dobrą.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#18
(10-07-2014, 21:16 PM)Martinezio napisał(a): Spróbuj teraz - początkowo miałem starszy plugin, który nie oferował pełnej integracji. Tym razem powinno być już ok - rejestrowałem forum w bazie Tapatalka oraz dokończyłem ustawienia w serwisie.

Działa, dzięki Oklasky
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#19
Nareszcie się doczekałem! Jak dotąd właziłem przez komórczanego chroma ale teraz wszystko jest elegancko! Dzięki za to, ukłony dla pomysłodawców i wykonawców pomysłu! Smile
Whiskey and women got my money, blues and devil got my soul...
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#20
Zainstalowałem, znalazłem forum, ale niestety nie uruchamia się. Uruchomiłem, co prawda przeglądać mogę, ale pisać już nie ;/
Udało się Wink
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
  


Skocz do:


Browsing: 1 gości