• Witamy na forum akwarystycznym,
  • poświęconym wyłącznie najpiękniejszym
  • i najciekawszym rybom jakimi są pielęgnice.
  • Tylko tu porozmawiasz o pielęgnicach
  • z każdego zakątka świata,
  • znajdziesz ciekawe informacje,
  • uzyskasz pomoc ekspertów
  • i prawdziwych pasjonatów.
  • Pokaż swoje akwaria
  • i trzymane w nich pielęgnice.
  • Dziel się własnymi doświadczeniami.
Witaj! Logowanie Rejestracja


Title: Cichlasoma Amazonarum

#31
(10-02-2012, 01:35 AM)Kris1984L napisał(a): Jeśli właściciel tych pięknych ryb będzie chętny je sprzedać to proszę o kontakt chodzi o narybek. życzę szczęścia i zdrowych rybekSmile

Myślę, że kolega regularnie pozbywa się narybku, zresztą zapewne sam się okeśli Wink
"Ludzie to największe ścierwo tego świata."
-------------------------------------
[Obrazek: 1procent-waw-pl.png]
-------------------------------------
[Obrazek: sa.png]
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#32
Jakieś dwa podrostki są, sprawdzę czy to nie jest para czasem. Smile
Nie udzielam porad na PW, od tego jest forum Angel Angel Angel
Ponad 1000l wody w obiegu, a w nim 13 gatunków ryb, z czego pielęgnic 9

pozdrawiam, Łukasz
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#33
Ruki ma racje. Ja kupowałem swoje ryby jako Akara piaskowa.
Pielęgnice moją pasją Smile Nie ważne gdzie, nie ważne ile... 
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#34
(10-02-2012, 13:36 PM)Pley napisał(a): Ruki ma racje. Ja kupowałem swoje ryby jako Akara piaskowa.

Szczerze mówiąc nigdy (i nigdzie) się nie spotkałem z taką nazwą, jedynie u Ciebie Pley coś takiego widziałem. Lepiej niech kolega używa normalnej nazwy łacińskiej Smile
"Ludzie to największe ścierwo tego świata."
-------------------------------------
[Obrazek: 1procent-waw-pl.png]
-------------------------------------
[Obrazek: sa.png]
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#35
(10-02-2012, 01:35 AM)Kris1984L napisał(a): Jeśli właściciel tych pięknych ryb będzie chętny je sprzedać to proszę o kontakt chodzi o narybek. życzę szczęścia i zdrowych rybekSmile

Jeżeli się nie mylę linia ryb pokazana przez Ruki'ego to ta sama sprowadzona przeze mnie z Europy Wschodniej jako prezent dla gan'a (Administrator APISTO.PL).
Podpytam, czy nadal cierpi na nadmiar młodych (miał ich niedawno dziesiątki do oddania / sprzedania).

Swoją drogą Sergiy (Moderator kilku "wschodnich" Forum) wspominał mi, że ma kilka ciekawych pielęgnic na wydanie. Jak coś dam znać.
Apisto"walnięty"
Jest: (A: 156 208 218)
Było: (A: 0 (megastoma) 52 80 87 89 100 101 105 106 110 120 122 126 148 159 163 164 174 175 180 182 183 186 188 189 190 198 200 204 207 208 209 211 218 227 231 234 243)
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#36
(10-02-2012, 13:44 PM)qbsztyk1 napisał(a):
(10-02-2012, 13:36 PM)Pley napisał(a): Ruki ma racje. Ja kupowałem swoje ryby jako Akara piaskowa.

Szczerze mówiąc nigdy (i nigdzie) się nie spotkałem z taką nazwą, jedynie u Ciebie Pley coś takiego widziałem. Lepiej niech kolega używa normalnej nazwy łacińskiej Smile

I używam łacińskiej. Ktoś zapytał o nazwę polską, to odpowiedziałem. Zapewne jest to nazwa przypisana przez wystawców na większych polskich giełdach (Łódź)
Pielęgnice moją pasją Smile Nie ważne gdzie, nie ważne ile... 
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#37
(10-02-2012, 14:40 PM)Pley napisał(a): I używam łacińskiej.
Chodziło mi o kolegę Kris'a, żeby mu się nie pomieszało, bo powstanie znowu jakiś farmazon, lepiej niech używa łacińskiej.

"Ludzie to największe ścierwo tego świata."
-------------------------------------
[Obrazek: 1procent-waw-pl.png]
-------------------------------------
[Obrazek: sa.png]
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#38
Zwracam honor i przepraszam za robienie bałaganu Smile
Pielęgnice moją pasją Smile Nie ważne gdzie, nie ważne ile... 
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#39
Mam takie pytanko. Gdzie można znaleźć jakieś info o tych rybach? Bo tu zdjęcia, a internet zdaje się być dosyć ubogi. Przede wszystkim chodzi mi o warunki. Fishbase podaje pH 6-7, gH do 15, temp. 22-27, a tu jeszcze coś takiego znalazłem, ale prosiłbym o weryfikację i własne doświadczenia, jak ktoś ma. ;-)
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
  


Skocz do:


Browsing: 1 gości