• Witamy na forum akwarystycznym,
  • poświęconym wyłącznie najpiękniejszym
  • i najciekawszym rybom jakimi są pielęgnice.
  • Tylko tu porozmawiasz o pielęgnicach
  • z każdego zakątka świata,
  • znajdziesz ciekawe informacje,
  • uzyskasz pomoc ekspertów
  • i prawdziwych pasjonatów.
  • Pokaż swoje akwaria
  • i trzymane w nich pielęgnice.
  • Dziel się własnymi doświadczeniami.
Witaj! Logowanie Rejestracja


Title: Pomoc przy Azji

#51
Killi ostatnie moje pytanie i za jakiś czas przedstawie zbiornik pod Twoją flagą, będzie jednak jednogatunkowo (zakochałem się w brzanach) mam zostać przy 30 czy zwiększyć stadko ?
Dla zinteresowanych Sumatry są wszędzię i nic im do obsady nię potrzeba.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#52
To nie są "Sumatry"! Wink

Na tą chwilę 30, potrafisz rozpoznać układ płci tych 10 co je masz?
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#53
Znowu kilka pytań,jak mocny powinien być przepływ wody w akwa i czy różdżyca wraz ze wzrostem będzie ładnie pływać korzeniami w dół, czy muszę konkretnie szukać odniany -Ceratopteris pteroides ?
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#54
Nie rozumiem o co chodzi z przepływem.
W każdym miejsu w zbiorniki ma być przepływ, w jednym większy, w jednym mniejszy ale po roślinach czy liściach widać w którym miejscu woda chodzi.

Będzie pływać korzeniami w dół. Życzę stanu takiego, że korzenie sięgają dna. Na to potrzeba czasu.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#55
Na chwile obecną czekam aż rośliny się rozrosną zwłaszcza wendta i przedstawie wtedy zbiornik w odpowiednim dziale. Cała obsada jest już w szkiełku czyli 30 sztuk, więc mogę zbijać dalej parametry to planowanych.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#56
Mała zapowiedź zbiornika prosze o ostatnie uwagiTongue
Wiem że jeszcze nie ma się czym chwalic i brakuje mi do zbiorników innych ale dopiero sie uczę Rolleyes
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#57
Jedyne co bym zmienił to ten kawał drewna - jest na siłę postawiony na sztorc, zwłaszcza że do brzanek lepsza będzie aranżacja bardziej horyzontalna. reszta ok. Podoba mi się umiarkowana roślinność, oszczędne wykorzystanie liści i piasek przekładany żwirem
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#58
Żadne horyzontalne, podział także musi być... poczekajmy na zdjęcia całego zbiornika Wink
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#59
(16-01-2013, 22:05 PM)Killifish napisał(a): Żadne horyzontalne, podział także musi być... poczekajmy na zdjęcia całego zbiornika Wink

Specjalnie go nie wstawiam, pokaże go za jakiś czas gdy będzie skończony, korzeń na foto wygląda jak kloc ale był docinany z tego
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#60
(16-01-2013, 22:05 PM)Killifish napisał(a): Żadne horyzontalne, podział także musi być...

???


zuczek - drewno nie jest złe. Chodziło mi o to że naturalniejszą dla niego pozycją będzie mniej więcej ta z fotki na podłodze.Smile
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
  


Skocz do:


Browsing: 2 gości