• Witamy na forum akwarystycznym,
  • poświęconym wyłącznie najpiękniejszym
  • i najciekawszym rybom jakimi są pielęgnice.
  • Tylko tu porozmawiasz o pielęgnicach
  • z każdego zakątka świata,
  • znajdziesz ciekawe informacje,
  • uzyskasz pomoc ekspertów
  • i prawdziwych pasjonatów.
  • Pokaż swoje akwaria
  • i trzymane w nich pielęgnice.
  • Dziel się własnymi doświadczeniami.
Witaj! Logowanie Rejestracja


Title: Obsada akwarium ok. 160l (custom).

Cóż. Stało się - dni zbiornika są już policzone :/ Niestety nie tak, jakbym sobie tego pragnął. Się baniaczek wziął i rozszczelnił. Na razie ciece mało po obniżeniu tafli wody, ale to początek końca - myślę, że będzie to się powiększało tylko. Za chwilę wątek będzie do zamknięcia, a w miejsce starego postaram się wstawić inny. Jeśli się operacja powiedzie, to będzie większy (choć niedużo). Jak nie, to mniejszy, ale standardowy.

Dziękuję wszystkim, którzy mi pomagali przez ten cały czas. Sporo się nauczyłem i mam nadzieję, że nowy zbiornik, jaki by nie powstał, bardziej Wam przypadnie do gustu Wink Postaram się o to Tongue

Stary baniak zapewne za jakiś czas pójdzie do renowacji spoin, a później się zobaczy... Może go sprzedam, a może nie... Jeszcze nie wiem Tongue

Peace!
Kierujmy się jedynie sumieniem, nie róbmy niczego dla ludzkiej opinii.
Niechże o nas będzie i zła, bylebyśmy zasługiwali na dobrą.
 
Podziękowania złożone przez:
No cóż, życie pisze scenariusze i baniak nadal żyje, choć wody w nim tylko nieco powyżej połowy :/ Kasy na nowy brak.
Przy okazji zawitało doń trochę zmian. Przede wszystkim wywaliłem nieco kamulców (rozebrałem te zwałowisko z grotkami). W zamian przybył fantastyczny korzonek wycyganiony od Maskotusa za transport rybek Wink Dzięki Krzysiu! Wink
Na koniec zacząłem pretendować do grona elitarnej grupy Bandy Syfiarzy. Przybyło sporo liści dębowych.
   

Droga przede mną jeszcze daleka, bo dębowe się rozkładają najdłużej chyba ze wszystkich, więc detrytus urośnie dopiero za dłuższy czas, ale jakby co, to zapasy przygotowane Smile
   
Kierujmy się jedynie sumieniem, nie róbmy niczego dla ludzkiej opinii.
Niechże o nas będzie i zła, bylebyśmy zasługiwali na dobrą.
 
Podziękowania złożone przez:
Baniak zakonczyl zywot. Zastapil go nowy, 300l baniaczek, ktory opisze w nowym watku. Mam nadzieje, ze spodoba sie wam Wink Ten temat zamykam. Dzieki za wsparcie I wszelka pomoc merytoryczna I mentalna Wink
Kierujmy się jedynie sumieniem, nie róbmy niczego dla ludzkiej opinii.
Niechże o nas będzie i zła, bylebyśmy zasługiwali na dobrą.
 
Podziękowania złożone przez:
  


Skocz do:


Browsing: 3 gości