• Witamy na forum akwarystycznym,
  • poświęconym wyłącznie najpiękniejszym
  • i najciekawszym rybom jakimi są pielęgnice.
  • Tylko tu porozmawiasz o pielęgnicach
  • z każdego zakątka świata,
  • znajdziesz ciekawe informacje,
  • uzyskasz pomoc ekspertów
  • i prawdziwych pasjonatów.
  • Pokaż swoje akwaria
  • i trzymane w nich pielęgnice.
  • Dziel się własnymi doświadczeniami.
Witaj! Logowanie Rejestracja


Title: Wyzwanie

#11
Piękne!
- 500 złotych za małą, szarą rybę ?!
- To bardzo rzadki gatunek.
- To poproszę cztery.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#12
Łukasz, nie jestem fachowcem, ale może masz brudną wodę i dlatego Big Grin


Piotr, aż sam jestem zaskoczony, że takie są ładne, myślę ze wzbogacimy galerię, nawet googlową Wink
"Ludzie to największe ścierwo tego świata."
-------------------------------------
[Obrazek: 1procent-waw-pl.png]
-------------------------------------
[Obrazek: sa.png]
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#13
(02-07-2011, 00:01 AM)qbsztyk1 napisał(a): Łukasz, nie jestem fachowcem, ale może masz brudną wodę i dlatego Big Grin


Piotr, aż sam jestem zaskoczony, że takie są ładne, myślę ze wzbogacimy galerię, nawet googlową Wink

Hej,

wypasnie Smile. Ale to jeszcze nie to - beda duzo lepiej wygladac Wink. Tylko potrzebuja troche czasu.

Ruki przepraszam, ze dostales mniejszego samca ale mialem tylko jednego takiego wiekszego. Ten co Ci wyslalem tez byl kozak bo tylko on sie stawial temu duzemu Smile.


(08-06-2011, 12:46 PM)Topielec napisał(a): Ze tak spytam - jak długo (albo ile lat? Big Grin) już staracie się rozmnożyć ten gatunek na platencatfish? Jakie wyniki? A najlepiej zapodaj linka Smile

Sam bym wszedł chętnie do gry, ale jestem tydzień po kupnie auta i o nowym baniaczku mogę pomarzyć Tongue

Ale jako admin Cichlidae.pl zachęcam wszystkich do włączenia się do zabawy, bo może z tego wyniknąć coś naprawdę unikalnego! Smile

a chyba beda ze 3 albo 4 juz nie pamietam Smile. Ja juz bardzo dawno nie mialem czasu pobuszowac po forum PC takze linka nie znajde ;p - mozliwe, ze juz nawet zamkniety Wink a info wymieniamy sobie mailowo miedzy soba.

www.hassar.eu - importy prosto z gorącej zachodniej Afryki - tanio, drogo, konkretnie Smile
www.sumiki.pl - pierwszy polski portal o sumach (wykasowałem bazę niechcący ale mam backup - niedługo będzie śmigał)

Proud member of ACSI
http://silurus.acnatsci.org/
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#14
Pierwszy dzień, na ile zaobserwowałem, zniknęły krewetki Smile Było ich kilkanaście bądź więcej , jako że mnożą mi się w innym akwa to wpuściłem ich trochę na początku jako czyścicieli.
W ciągu dnia humki zwykle pochowane, (bez swiatła) jak tylko po południu włączam swiatło, od razu wychodzą i śmigają po całym akwa( nota bene akwa mam zagracone na maksa, myślałem nawet żeby wyjąć trochę korzeni, ale zrezygnowałem, bo widzę jak im się podoba). Pół akwa już przekopane Smile I chyba przypadły sobie do gustu, bo widzę że samczka dryga dupą przed samcem, a on ją podsubuje, tak delikatnie w okolicach tyłka i ogona, mam wrażenie że czują się dobrze Smile no i pływają waściwie cały czas razem Smile
Ruki byś coś napisał, wstawił fotę czy co....Big Grin
"Ludzie to największe ścierwo tego świata."
-------------------------------------
[Obrazek: 1procent-waw-pl.png]
-------------------------------------
[Obrazek: sa.png]
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#15
No moje pływają, jedzą, piasek przesiewają. :-)
Samiec trzęsie się przed samicą, a ona go opluwa piaskiem wtedy. Big Grin
Nie udzielam porad na PW, od tego jest forum Angel Angel Angel
Ponad 1000l wody w obiegu, a w nim 13 gatunków ryb, z czego pielęgnic 9

pozdrawiam, Łukasz
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#16
Czyli typowe Pelvicachromis, ile cm mają wasze rybska?

P.S. Kuba, przed barwniolami żadna kreweta nie ucieknie, u mnie z Wouri było to samo.
- 500 złotych za małą, szarą rybę ?!
- To bardzo rzadki gatunek.
- To poproszę cztery.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#17
A nie wiem, ale sporawe. :-D Samiec jest porównywalny z moim samcem A. barlowi, a samiczka jest większa. :-D Już zaczynam kombinować nad większym baniaczkiem dla nich(ofc u mnie w domu Smile ), bo wydaje mi się, że 80x40 może być męczarnią dla nich gdy urosną.
Nie udzielam porad na PW, od tego jest forum Angel Angel Angel
Ponad 1000l wody w obiegu, a w nim 13 gatunków ryb, z czego pielęgnic 9

pozdrawiam, Łukasz
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#18
Też mam takie wrażenie. Czekam na dalsze relacje.
- 500 złotych za małą, szarą rybę ?!
- To bardzo rzadki gatunek.
- To poproszę cztery.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#19
No właśnie Ruki miałem się Ciebie zapytać jak wielkościowo wypadają w porównaniu do wouri?
Dziś karmiłem pierwszy raz, widzę że ze słupa też biorą , dziś solowiec mrożony był grany. Jeśli chodzi o wielkość to na moje oko samica ma tak z 7-8cm, samiec 9-10cm. No są spore, mam nadzieję, ze moje akwa zagracone im styknie.
Tak czy srak, pikne są Big Grin
"Ludzie to największe ścierwo tego świata."
-------------------------------------
[Obrazek: 1procent-waw-pl.png]
-------------------------------------
[Obrazek: sa.png]
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#20
Będą znacznie większe od Wouri(już są Smile). Prawdopodobnie będę zmieniał 112 w pokoju na jakieś 120x50 dla nich, ale to pewnie w okolicach zimy.
Nie udzielam porad na PW, od tego jest forum Angel Angel Angel
Ponad 1000l wody w obiegu, a w nim 13 gatunków ryb, z czego pielęgnic 9

pozdrawiam, Łukasz
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
  


Skocz do:


Browsing: 1 gości