• Witamy na forum akwarystycznym,
  • poświęconym wyłącznie najpiękniejszym
  • i najciekawszym rybom jakimi są pielęgnice.
  • Tylko tu porozmawiasz o pielęgnicach
  • z każdego zakątka świata,
  • znajdziesz ciekawe informacje,
  • uzyskasz pomoc ekspertów
  • i prawdziwych pasjonatów.
  • Pokaż swoje akwaria
  • i trzymane w nich pielęgnice.
  • Dziel się własnymi doświadczeniami.
Witaj! Logowanie Rejestracja


Title: Jakie ziemiojady do 500?

#11
No i mam !! Parka G. surimanensis , samczyk 8-9 cm , samiczka mniejsza. Powiedzcie czy ładnie wybarwione no i jaka to odmiana (jeśli jakies są) Huh No i kupiłem małych terrorystów Big Grin mają po 2-3 cm. Wszystkie rybki dosłownie 20 sekund po wpuszczeniu do akwarium zaczęły żerować :-) Teraz czekam na Winemilleri .            
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#12
A skąd pomysł na festae w akwarium z ziemiojadami? Smile
- 500 złotych za małą, szarą rybę ?!
- To bardzo rzadki gatunek.
- To poproszę cztery.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#13
Przyłączam się do pytania PiotrKa i skąd wiesz, że to para?
"Ludzie to największe ścierwo tego świata."
-------------------------------------
[Obrazek: 1procent-waw-pl.png]
-------------------------------------
[Obrazek: sa.png]
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#14
Co do ziemiojadów to dolną płetwę jeden ma spiczastą a drugi zaokrągloną, i stąd wnioskuje ze para (moze sie myle) A festea narazie są razem z nimi bo to mikruski a póżniej cos wymysle. Teraz czekam na pozostałe ryby bo akwarium pustawe :-)
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#15
(14-12-2012, 11:16 AM)amen999 napisał(a): Co do ziemiojadów to dolną płetwę jeden ma spiczastą a drugi zaokrągloną, i stąd wnioskuje ze para (moze sie myle) A festea narazie są razem z nimi bo to mikruski a póżniej cos wymysle. Teraz czekam na pozostałe ryby bo akwarium pustawe :-)

To możesz wiedzieć tylko, że samiec i samica. Do pary jeszcze daleka droga Smile
"Ludzie to największe ścierwo tego świata."
-------------------------------------
[Obrazek: 1procent-waw-pl.png]
-------------------------------------
[Obrazek: sa.png]
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#16
Rybki bardzo ładne, ale trochę dziwi mnie twoje podejście, będziesz musiał (jeśli oczywiście nie jestes sadystą, a zakładam że nie) pozbyć się festae akurat jak zaczną robić się coraz ładniejsze, no chyba że założysz drugi duży zbiornik, to wtedy nie ma tematu.
P.S. surinamensis'y na razie masz prawie identyczne jak moje altifronsy.
[Obrazek: 1procent-waw-pl.png]
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#17
Chyba problem z Festea rozwiązał się sam Dodgy . Po slęczeniu na necie mam pewnosc ze to nie Festea tylko "podróbka" C. uropthalmus.
http://www.oscarfish.com/articles/doku.p...ropthlamus

Nie wiem teraz co zrobic , atakować w Kakadu że za inną rybe płaciłem niż mi sprzedali (45 zeta nie majątek ale piechotą nie chodzi). Jakies pomysły?
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#18
Kolega chyba świeżak w akwarystyce co??? bo jeżeli pytamy o ziemiojady to skąd ten hard core(fastae) w akwarium z ziemkami???Undecided
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#19
Uderzaj i je oddaj bo szkoda ziemiojadow. Smile
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#20
Oddaj te smyki i niech do Ciebie nie wracają. Ciekaw jestem co wyrośnie z ziemiojadów, na moje oko to jedna z tych form określanych jako cf. altifrons - na pewno będą przepiękne! ;-)
- 500 złotych za małą, szarą rybę ?!
- To bardzo rzadki gatunek.
- To poproszę cztery.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
  


Skocz do:


Browsing: 1 gości