• Witamy na forum akwarystycznym,
  • poświęconym wyłącznie najpiękniejszym
  • i najciekawszym rybom jakimi są pielęgnice.
  • Tylko tu porozmawiasz o pielęgnicach
  • z każdego zakątka świata,
  • znajdziesz ciekawe informacje,
  • uzyskasz pomoc ekspertów
  • i prawdziwych pasjonatów.
  • Pokaż swoje akwaria
  • i trzymane w nich pielęgnice.
  • Dziel się własnymi doświadczeniami.
Witaj! Logowanie Rejestracja


Title: Tło spienione PCV

#1
Hej
Czy ktoś z Was stosował wewnątrz akwarium tło ze spienionego PCV? Chodzi mi o czarne matowe, które wstawia się do akwarium. Ma ktoś namiar w Krakowie na miejsce gdzie to można kupić?
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#2
Krzyśku, mieli na Mogilskiej w Alugrafie.
Nie udzielam porad na PW, od tego jest forum Angel Angel Angel
Ponad 1000l wody w obiegu, a w nim 13 gatunków ryb, z czego pielęgnic 9

pozdrawiam, Łukasz
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#3
THX jeszcze pdobno na ul. Zarzecze jest. Sprawdzę tu i tu
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#4
Co do samego stosowania to efekt głębi jest niesamowity przy czarnym.
Kontrast ryb niezwykle podkreślony. Cenowo nie jest to tak tanie, jakby się mogło wydawać. W Warszawie za format pod szybę 160x60 kolor czarny płaciłem coś koło 180zl. Fakt, że materiał o grubości 6mm.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#5
(13-12-2012, 23:18 PM)Szymon. napisał(a): Co do samego stosowania to efekt głębi jest niesamowity przy czarnym.
Kontrast ryb niezwykle podkreślony. Cenowo nie jest to tak tanie, jakby się mogło wydawać. W Warszawie za format pod szybę 160x60 kolor czarny płaciłem coś koło 180zl. Fakt, że materiał o grubości 6mm.

Ja zamowilem wczoraj od Tplast.pl. Znalazlem oferte na allegro (http://allegro.pl/show_item.php?item=2814162854). Nie bylo czarnego, a tylko biale w malej formatce. Napisalem meila i za kawalek 86x43 czarnego pcw spienionego 3mm zaplacilem 23 zl (za białe byłoby 15zl). Przesylka 15zl. To najtaniej co znalazlem. Najdrozej za taki sam kawalek wyszloby mi z przesylka... 70 zl (duze koszty wysylki gdzie indziej)
Swoją drogą ciekawe jakby wygladala pokrywa z czarnego pcv Smile Nie jestem pewien czy jest rozmiar ponad 6 mm, ale do mniejszych baniaczków jak znalazł Big Grin
Pozdrawiam
Rafał


Tanganyika: 1100l, 900l
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#6
Wszystko zależy od obłożenia wstęgi (pierwotnego arkusza), ja potrzebowałem format, który policzyli mi z odpadem, ale cena przy 6mm też jest dużo wyższa.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#7
polecam firmę http://akces-plexi.pl/ z Łodzi, ceny mają dobre, do tej pory brałem od Pani, z ktróą kontaktowałem się przez maila gryzelda2@interia.pl, tez miała ciekawe ceny, tyle, że mając akcesa pod nosem odpadła przesyła
Twardym trzeba być dla siebie, nie dla ludzi...
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
  


Skocz do:


Browsing: 1 gości