• Witamy na forum akwarystycznym,
  • poświęconym wyłącznie najpiękniejszym
  • i najciekawszym rybom jakimi są pielęgnice.
  • Tylko tu porozmawiasz o pielęgnicach
  • z każdego zakątka świata,
  • znajdziesz ciekawe informacje,
  • uzyskasz pomoc ekspertów
  • i prawdziwych pasjonatów.
  • Pokaż swoje akwaria
  • i trzymane w nich pielęgnice.
  • Dziel się własnymi doświadczeniami.
Witaj! Logowanie Rejestracja


Title: Album

#1
Witam
Nie wiem czy się wygłupie tym postem jeśli tak to trudno. Chwilowo mam więcej czasu niż zwykle głównie poświęcam go na wertowanie forum, czytając kolejne to nowe posty i wracając co jakiś czas do starych wpadłem na pewien pomysł.

Jak zaczynałem bywać na tym forum ciężko było mi określić co chce hodować, po niespełna kilku odwiedzinach wiedziałem ze na pewno będzie to coś z rodziny kochanej przez tutejszych forumowiczów. Na początku chciałem poczytać cokolwiek o pielęgnicach/pielęgniczkach najbardziej zależało mi żeby były to książki/albumy które by zawierały jak najwięcej informacji. Okazało się ze takich książek w języku polskim jest niewiele, a jeśli już są to raczej jakieś ogólnikowe.

Na forum jest wielu wspaniałych ludzi z ogromna wiedza i zdolnościami fotograficznymi. Dlatego pomyślałem hmm skoro książek (PL) jest tak niewiele a was "profesjonalistów" tutaj dość sporo, to możne by złożyć coś razem. Na początek chociaż by album z podzialem? Tutaj jest tyle pięknych fotek samego p. jjacek ze nie jeden z nas wolałby je mieć nie tylko na forum. Takie wasze perełki powinny zaistnieć jeszcze gdzie indziej niż tylko w internecie. Myślę ze taka książka nie tylko by cieszyła osoby które maja mniej więcej pojecie o pielęgnicach ale również tych którzy tak jak ja chcieli by ale niewiedza co i z czym Wink

Wiem ze wydanie czegoś takiego to ogromny koszt ale wiem tez ze "niema rzeczy niemożliwych są tylko nieopłacalne" a taka książka na pewno by do nieopłacalnych nie należała. Jest nas wielu jeśli każdy by dołożył jakaś swoja cegiełkę myślę ze powinno się udać, a kto wie może i z czasem jakiś sponsor by się znalazł Wink

Tak wiec marzy mi się usiąść z książka (waszego autorstwa) wygodnie na kanapie i odpłynąć myślami w dalekie środowiska naszych milusińskich.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#2
Smile
To wcale nie jest zły pomysł. Niestety, problemem byłby zapewne czas - na stworzenie internetowego magazynu jest go trochę mało, a co dopiero książki, czy albumu.
- 500 złotych za małą, szarą rybę ?!
- To bardzo rzadki gatunek.
- To poproszę cztery.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#3
Ja jednak wierze was w końcu to jest związane z wasza pasja i rozpowszechnianie takiej wiedzy napawano pomoże wielu ludziom a was jeszcze bardziej utwierdzi w tym ze jest to coś więcej niż trzymanie "rybki w słoiku" jeśli mogę tak napisać Wink
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#4
Piękne marzenie Smile Trudne, ale możliwe do zrealizowania. Mam pewną wizję, jak mogłaby wyglądać realizacja takiego przedsięwzięcia.
Może kiedyś Smile
Pozdrawiam,
Adam
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#5
Wiadomo ze na coś takiego potrzeba wiele czasu i pracy, ale nie chciałbym żeby ten temat umarł w martwym punkcie bo wasze historie i wiedza naprawdę powinny znaleźć się w rekach czytelników.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
  


Skocz do:


Browsing: 1 gości