Odpowiedz 
Jesteś tu nowy? Napisz coś o sobie! [Vol.3]
06-01-2020, 19:05 PM
RE: Jesteś tu nowy? Napisz coś o sobie! [Vol.3]
Cześć ludziska! Faktycznie aktywne forum w dzisiejszych fejsbukowych czasach to rzadka sprawa. Czytajcie, piszcie, czujcie się jak u siebie Smile

Z Mekki na Półwysep Jukatan jest w linii prostej 12 546 km. To tam występują pielęgnice Meeka (Thorichthys meeki).
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
09-01-2020, 01:37 AM
Witam,

Był roślinniak, było apisto, malawi, morskie, 3 lata przerwy, a teraz wracam z nowym projektem.
Pozdrawiam,
Dominik
Znajdź wszystkie posty użytkownika
12-01-2020, 02:19 AM
Witam wszystkich Smile
Akwa w moim życiu jest od początku lat 90 na początku były gupiki mieczyki i takie tam Smile są ok ale jakoś zawsze do mnie mówiły duże pielegnice wiec zacząłem od skalarów. Puzniej barwniaki zebry mekki i skończyłem na niebieskołuskich ( agresorzy tak wtedy myślałem- bo zbiorniki w jakich były to to max 150l) Takie początki. Puzniej przerwa bo nie było warunków do żadnego akwa. Przyszedł czas stabilizacji i akwa musi być Smile niestety warunki na ta chwile nie pozwalają na większe niż 450l
Szkoda bo już wiem ze dla mnie za mało Smile przekonuje małżonkę do większego ale ciężka sprawa nie ma go gdzie wstawić. A jeśli już to kosztem przestrzeni w domu a to już big problem. Wiec na razie pozostaje przy tym. Moje rybki Smile oczywiście duże pielegnice amerykańskie ( motaguenis, szmaragdowe, festea, pawicę, severum i zebry( najbardziej nieznośne)
Krótko Smile o mnie
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Ogłoszenia budowlane Warszawa Katalogseo24.pl Linki - SEO 24 Katalog SEO Katalog seo Katalog stron GREEN Katalog SEO seo katalog Polski Akwa Ranking Web Hosting By Arvixe