Odpowiedz 
Jesteś tu nowy? Napisz coś o sobie! [Vol.3]
17-09-2018, 08:08 AM
RE: Jesteś tu nowy? Napisz coś o sobie! [Vol.3]
Witam wszystkich tu obecnych i bardzo się cieszę że mogłem dołączyć do tego elitarnego grona Hura
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
18-09-2018, 21:55 PM
No witam Krajana Smile

d-_-b
20-09-2018, 20:39 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 20-09-2018 20:51 PM przez kamilwaw.)
Witam wszystkich Haha Znalazłem się tutaj dzięki moim nowym pociechą na które dosyć długo polowałem.Jestem od przedwczoraj szczęśliwym posiadaczem stada dorosłych pielęgnic Madagaskarskich Menarambo.
Mam nadzieje że na tym zacnym forum znajdę trochę więcej informacji na ich temat.Pozdrawiam Kamil
22-09-2018, 23:27 PM
Powitać !
Tomek z Łodzi.
Aktualnie mam dwa zbiorniki:
- ogólny z Ramirezkami
- drugi mniejszy z Neoheterandria Elegans

Powoli się oswajam z forum Wink
Pozdrawiam...
23-09-2018, 18:41 PM
Bry Wink

Małe, szare pielęgnice po 200 za sztukę?! A, są bardzo rzadkie...
To ja poproszę cztery.

Uwaga: Uczenie użytkowników umiejętności czytania ze zrozumieniem nie należy do obowiązków Teamu Cichlidae.pl.
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
27-09-2018, 07:51 AM
Witam, mam na imię Horst. ichtiologią interesuję się w zasadzie od dziecka (zatem już prawie pół wieku). Wiele lat głównym przedmiotem mego zainteresowania były pielęgnice, teraz już mnie znudziły, i skierowałem swe zainteresowania akwarystyczne gdzie indziej, aktualnie mam ryby z gatunku  Barilius ardens i jako towarzyszące Dawkinsia filamentosa oraz Devario malabaricus (zbiornik odtwarzający biotop górzystych partii rejonu Western Ghats), w akwarium o odpowiednich rozmiarach, wszystko młodzież WF.

Jedyne pielęgnice jakie mam w tej chwili, to dzika linia Pseudetroplus maculatus, dorosła para WF i kilka pokoleń hodowlanych młodzieży od nich, to w akwarium o pojemności 220 l.

Jednak jakiś sentyment do pielęgnicowatych mam, więc zarejestrowałem się tutaj.

Pozdrawiam Wszystkich.
27-09-2018, 13:15 PM
Witaj, może pobyt na forum odnowi zainteresowanie tymi rybami ? Zapraszam do pokazania zarowno żółtaczków (dzikich na forum jeszcze chyba nie było) jak i brzanek w dziale "Inni mieszkańcy naszych akwariów".

A, i jeśli miałbyś ochotę podzielić się doświadczeniem to zapraszamy do pisania artykułów do forumowego e-zinu Okok

Małe, szare pielęgnice po 200 za sztukę?! A, są bardzo rzadkie...
To ja poproszę cztery.

Uwaga: Uczenie użytkowników umiejętności czytania ze zrozumieniem nie należy do obowiązków Teamu Cichlidae.pl.
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
27-09-2018, 15:29 PM
Jesteś tu nowy? Napisz coś o sobie! [Vol.3]
Cześć, jestem cezary powróciłem do akwarystyki po 20 latach. Od sąsiada odkupilem akwarium 240 litrow. I mam pseudo czarne wody z roślinami i korzeniami na czystym R. O z pielegniczkami parka macmasteri. I panduro samczyk i 2 samiczki. Oraz towarzyszące 40 neonów czerwonych 10 bystrzyków axelroda i 8 pstraznic marmurkowych i kilka otoskow.. Oraz(wbrew mojej woli) trochę maluchów gupikow.
Pozdrawiam    

Wysłane z mojego H8266 przy użyciu Tapatalka
28-10-2018, 00:45 AM
Hej,
Zafascynowany w amerykanskich pielegnicach, posiadam juz kilka gatunków i stale planuje zwiekszac stan szkiel.
Pielęgnuje community tank z predatorami i cala masa hybryd i innych niechcianych rybek jak wyrosniete czerwoneogony.
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Ogłoszenia budowlane Warszawa Katalogseo24.pl Linki - SEO 24 Katalog SEO Katalog seo Katalog stron GREEN Katalog SEO seo katalog Polski Akwa Ranking Web Hosting By Arvixe