Odpowiedz 
Jesteś tu nowy? Napisz coś o sobie! [Vol.3]
11-01-2018, 12:58 PM
RE: Jesteś tu nowy? Napisz coś o sobie! [Vol.3]
Witam wszystkich ,jestem akwarysą ze 30 letnim stażem i rybek troche było i przerwa teraz dwu letnia Bez szkła po ostatniej parze Oskarów mam chęć na flawer. Horna zobacze co sie pozmienialo w akwarystyce a flawerhorna 12 lat nie mialem,jestem z roztocza srodkowego
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
11-01-2018, 15:20 PM
Mam nadzieję, że przeglądając forum zmienisz plany i zrezygnujesz z azjatyckich hybryd, jest przecież tyle pięknych pielęgnic....

I miss the good old days. When everyone wasn't an overly sensitive pussy! - Clint Eastwood
14-01-2018, 16:38 PM
Witam mam na imię Wojtek,od około roku mam trochę rybek w kilku akwariach i czasem tu zaglądam trochę się dokształcić....

Pozdrawiam Wszystkich...

Wobi
25-01-2018, 11:07 AM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 25-01-2018 11:33 AM przez marskow.)
Witajcie!
Właśnie się zarejestrowałem. Jestem akwarystą z długim stażem, teraz chciałbym postawić pierwsze kroki w Tanganice. Pielęgnic trochę miałem, jakiś czas pyszczaki, były czerwieniaki, pielęgnice zebry, meeki i szmaragdowe. Jakoś do Tanganiki nie miałem przekonania, pomimo tego, że mieszkam w Lublinie, gdzie mamy fajną wodę do tych rybek. Mam trochę pytań, zaraz zacznę...
Pozdrawiam Was wszystkich!
25-01-2018, 11:14 AM
Cześć Wam! Wink

Małe, szare pielęgnice po 200 za sztukę?! A, są bardzo rzadkie...
To ja poproszę cztery.

GSA.org.pl
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
25-01-2018, 13:36 PM
WitamySmile
11-02-2018, 11:22 AM
Jesteś tu nowy? Napisz coś o sobie! [Vol.3]
Witam wszystkich. Na imię mi Paweł. Na obecną chwilę 450l i 300l Malawi. Pozdrawiam.

Wysłane z mojego Redmi 4 przy użyciu Tapatalka
16-02-2018, 11:11 AM
Star Hello wszystkim :D
Chciałam się przywitać Big Grin jestem tutaj nowa Smile moją przygodę z rybkami zaczęłam ponad rok temu Smile
16-02-2018, 12:02 PM
Witam wszystkich
Od kilku miesięcy po baaaardzo długiej przerwie wróciłem jestem szczęśliwym posiadaczem akwarium
102L (80x35x40)
Niestety jak to zwykle na początku akwarium zrobione w mocno chaotyczny sposób i to zarówno pod względem wystroju jak i obsady oraz roślin (no ale mam nadzieję że z czasem uda się wyjść na prostą)
Ostatnio bardzo spodobały mi się pielęgniczki, na pierwszy ogień poszła para borelek (niestety po za nimi w baniaku lekki miszmasz gupiki, platki, molinezje, danio, otoski, cudaczki) efekt - borelki (zwłaszcza samiczka) mocno "oniesmielone/zastrachane" w kącie akwarium Sad
16-02-2018, 19:44 PM
Witamy na forum Smile

Małe, szare pielęgnice po 200 za sztukę?! A, są bardzo rzadkie...
To ja poproszę cztery.

GSA.org.pl
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości
Ogłoszenia budowlane Warszawa Katalogseo24.pl Linki - SEO 24 Katalog SEO Katalog seo Katalog stron GREEN Katalog SEO seo katalog Polski Akwa Ranking Web Hosting By Arvixe