• Witamy na forum akwarystycznym,
  • poświęconym wyłącznie najpiękniejszym
  • i najciekawszym rybom jakimi są pielęgnice.
  • Tylko tu porozmawiasz o pielęgnicach
  • z każdego zakątka świata,
  • znajdziesz ciekawe informacje,
  • uzyskasz pomoc ekspertów
  • i prawdziwych pasjonatów.
  • Pokaż swoje akwaria
  • i trzymane w nich pielęgnice.
  • Dziel się własnymi doświadczeniami.
Witaj! Logowanie Rejestracja


Title: Pomysły co do forum

#11
Chodzi ci o przyciski "Edytuj" "Cytuj"? Bo jak tak to ja też jestem za.

Aha nasunęło mi się jeszcze jedno - dodanie opcji wklejania filmików z youtube'a w oknie pisania posta. Bardzo przydatna rzecz.

EDIT: Numer gg w profilu - na razie tylko te "zachodnie" można podawać Smile
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#12
(07-03-2011, 18:33 PM)piotrK napisał(a): Chodzi ci o przyciski "Edytuj" "Cytuj"? Bo jak tak to ja też jestem za.

Aha nasunęło mi się jeszcze jedno - dodanie opcji wklejania filmików z youtube'a w oknie pisania posta. Bardzo przydatna rzecz.

Tak, te właśnie przyciski.

Nie udzielam porad na PW, od tego jest forum Angel Angel Angel
Ponad 1000l wody w obiegu, a w nim 13 gatunków ryb, z czego pielęgnic 9

pozdrawiam, Łukasz
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#13
Dzięki panowie za sugestie, liczyłem na to, że właśnie w czasie początkowego użytkowania wyjdzie właśnie co trzeba zmienić, dodać i ulepszyć. Będę się starał to wszystko poprawiać. Śmiało piszczcie w tym wątku jeśli coś jeszcze się znajdzie do poprawy, ale od razu zaznaczam, że nie wszystko może się "dać" Wink
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#14
W dziale Zdjęcia ryb podzieliłbym sekcję na katalogi takie jak wyżej tzn. Ameryka, malawi, Tanganika itd.
Ułatwi to tworzenie przejrzystej galerii

Pozdr
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#15
Zastanawiałem się nad tym i w ogóle zastanawiałem się, czy nie przenieść zdjęć ryb po prostu do działów "biotopowych" i połączyć zdjęcia z dyskusjami, bo i tak pod zdjęciami ryb wywiązywać się będą dyskusje.

Robiąc dział wspólny na zdjęcia ryb z wszystkich biotopów miałem nadzieję, że przez to każdy użytkownik będzie natykał się na ryby z różnych biotopów, nawet tych, które go nie bardzo interesują i może zakochałby się w czymś nowym, a tak to trochę boję się, że jak forum się już rozwinie, to każdy będzie siedział tylko w "swoim" dziale Tongue

Jak możecie to wypowiedzcie się, co myślicie o tej kwestii!
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#16
Mam mieszane poglądy co do połączenia galerii z biotopowymi kategoriami. Dyskusje dyskusjami, ale niektóre tematy mogą mieć mnóstwo fotek i przez to być nieczytelne(bądź długo wczytujące się). W sumie nie wiem co z takim fantem można zrobić. ;-)
Nie udzielam porad na PW, od tego jest forum Angel Angel Angel
Ponad 1000l wody w obiegu, a w nim 13 gatunków ryb, z czego pielęgnic 9

pozdrawiam, Łukasz
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#17
Zdecydowanie podpisuje sie za dodaniem grafiki do przyciskow z funkcjami forum (typu "edytuj", "odpowiedz", itp.).
Nechor
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#18
Imho jeśli już, miałoby to być łączone - to podforum każdego biotopu jako galeria zdjęć. W sensie
-Ameryka Południowa - główne forum z tematami o SA
-Podforum: Galeria zdjęć

Ale raczej zostawiłbym tak jak jest - bardzo mi się podoba mała ilość działów, w przeciwieństwie do Cichlidenwelt gdzie mają chyba 50 forów + podfora Confused
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#19
Właśnie nie chcę by było tu zbyt dużo działów - przynajmniej póki nie ma dużej liczby postów. Nie ma to w tym momencie sensu.
Jeśli ktoś nie chce oglądać galerii gatunków z biotopów, które go nie interesują, to wystarczy, że w wyszukiwarce napisze ten biotop, który chce oglądać, np. Tanganika. Po to właśnie przy każdym temacie jest ramka [Biotop].

Choć ja na prawdę polecam oglądanie każdego nowego postu i zdjęcia, niezależnie od biotopu - naprawdę można się czasem zakochać w czymś zupełnie nowym, a to jak najbardziej pozytywne zjawisko Smile
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#20
Hmmm, ja mam jeszcze takie dwa luźne przemyślenia.
Przyklejanie w poszczególnych działach postów-artykułów, by zawsze były na górze, a nie znikały w natłoku innych postów. Na razie nie ma z tym problemu, ale (mam nadzieję), że przybędzie nas sporo i wtedy postów będzie jeszcze więcej. ;-)

Drugie:
Ogólnodostępny spis pielęgnic jakie posiadamy. Można byłoby tu podłączyć informację, że ktoś w danej chwili odchowuje narybek danego gatunku i osoba zainteresowana miałaby informacje u kogo szukać ewentualnych ryb do kupienia. :-)
Nie udzielam porad na PW, od tego jest forum Angel Angel Angel
Ponad 1000l wody w obiegu, a w nim 13 gatunków ryb, z czego pielęgnic 9

pozdrawiam, Łukasz
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
  


Skocz do:


Browsing: 1 gości