• Witamy na forum akwarystycznym,
  • poświęconym wyłącznie najpiękniejszym
  • i najciekawszym rybom jakimi są pielęgnice.
  • Tylko tu porozmawiasz o pielęgnicach
  • z każdego zakątka świata,
  • znajdziesz ciekawe informacje,
  • uzyskasz pomoc ekspertów
  • i prawdziwych pasjonatów.
  • Pokaż swoje akwaria
  • i trzymane w nich pielęgnice.
  • Dziel się własnymi doświadczeniami.
Witaj! Logowanie Rejestracja


Title: Satanoperca daemon

#31
Smile Smile
Satanoperca jurupari (Peru), S.pappaterra(rio Guapore), S.sp.jurupari (rio Preta de Eva),S.leucosticta ( Nickerie river , Surinam),Biotodoma wavrini (Columbia), B.cupido(Rio Nanay),Gymnogeophagus labiatus, G.mekinos, G.sp. "Batovi blue",G.peliochelynion,G.constellatus.Crenicichla celidochilus, C.tuca,Parosphromenus linkei ,P. anjunganensis, P.nagyi,  
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#32
A to ciekawe, szkoda jednak jak cholera tej ryby co padła zaraz po podróży! Ale czasu się nie cofnie...
To co sugeruje Piotr, aby wprowadzić dodatkowego samca mogłoby być ciekawe. Skończyłoby mu się arabskie życie z wieloma żonami ;-)

Pozdrawiam
Artur
http://akwapasja.pl/
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#33

Jakość słaba - kręcone tosterem Wink
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#34
Kurcze, ale wam zazdroszczę tych demonów, echhh....
Słyszałem, że demony łatwo łapią dziurawicę, kwestia tygodnia, dwóch i już widać drobne dziurki na głowie, jakby od igły.
Rozumiem, że żaden z was nie zauważył nic takiego u sowich demonów?
Ten opis mocno mnie wystraszył do demonów a tu widzę, że to jakaś ściema była i nic takiego się nie dzieje?
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#35
(04-12-2012, 01:34 AM)wachkala napisał(a): Kurcze, ale wam zazdroszczę tych demonów, echhh....
Słyszałem, że demony łatwo łapią dziurawicę, kwestia tygodnia, dwóch i już widać drobne dziurki na głowie, jakby od igły.
Rozumiem, że żaden z was nie zauważył nic takiego u sowich demonów?
Ten opis mocno mnie wystraszył do demonów a tu widzę, że to jakaś ściema była i nic takiego się nie dzieje?

Moje takie dziurki miały jak już do mnie przyjechały. Dokładnie takie jak napisałeś, jak od igły.
"Ludzie to największe ścierwo tego świata."
-------------------------------------
[Obrazek: 1procent-waw-pl.png]
-------------------------------------
[Obrazek: sa.png]
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#36
Ale czy to dziurawica? czy te otwory się jakoś zmieniają, powiększają, sączą czy cokowiek z nimi się dzieje?
Coś mi się zdaje, że ten gość (nota bene importer) od którego usłyszałem tą informację o dziurawicy u demonów albo sam nie wiedział o czym mówi albo mnie wkręcał a ja głupi uwierzyłem?
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#37
Nie wydaje mi się, żeby to była zwykła dziurawica, te dziurki sobie są i nic się z nimi nie dzieje. Wydaje mi się, że jak się przyjrzeć innym rybom bardzo blisko to też mają takie mikro - dziurki. Nie znam się tak bardzo, ale może to ma faktycznie jakiś związek z ubogą w minerały wodą.
"Ludzie to największe ścierwo tego świata."
-------------------------------------
[Obrazek: 1procent-waw-pl.png]
-------------------------------------
[Obrazek: sa.png]
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#38
A nie chodzi wam czasem o tzw. dołki czuciowe?
Pozdrawiam,
Adam
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#39
Jeżeli dołki są nierównomierne, występujące pojedynczo to IMO dziurawica, jeżeli parzyste i występują w tym samym miejscu po jednej i drugiej stronie pyska to nie ma powodów do zmartwień ;-)
Pozdrawiam
Artur
http://akwapasja.pl/
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#40
Ale straszycie dziurawicą Wink
Moje dziurek nie mają. Zastanawia mnę jednak inna sprawa. Moje satanko demonki są bardzo słabo wybarwione. Większość czasu są blade. Czy to normalne?
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
  


Skocz do:


Browsing: 1 gości