• Witamy na forum akwarystycznym,
  • poświęconym wyłącznie najpiękniejszym
  • i najciekawszym rybom jakimi są pielęgnice.
  • Tylko tu porozmawiasz o pielęgnicach
  • z każdego zakątka świata,
  • znajdziesz ciekawe informacje,
  • uzyskasz pomoc ekspertów
  • i prawdziwych pasjonatów.
  • Pokaż swoje akwaria
  • i trzymane w nich pielęgnice.
  • Dziel się własnymi doświadczeniami.
Witaj! Logowanie Rejestracja


Title: Satanoperca daemon

Witam, piękne rybki..Smile 
Demony z Altumami to chyba najlepsze połączenie.. Chociaż gdy miałem przez chwilę skalary z Surinamu to goniły moje S.lilith  ostro ... Oddałem je i znowu jest spokój..Smile

Fishroom marzenie !
Satanoperca jurupari (Peru), S.pappaterra(rio Guapore), S.sp.jurupari (rio Preta de Eva),S.leucosticta ( Nickerie river , Surinam),Biotodoma wavrini (Columbia), B.cupido(Rio Nanay),Gymnogeophagus labiatus, G.mekinos, G.sp. "Batovi blue",G.peliochelynion,G.constellatus.Crenicichla celidochilus, C.tuca,Parosphromenus linkei ,P. anjunganensis, P.nagyi,  
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
Moje demonki wytarły się po raz pierwszy. Widok super i udało mi się udokumentować budowę gniazda Wink
                                               
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
Gratulacje. Mam madzie że się uda coś odchować.
Uaru amphiacanthoides, Geophagus altifrons, Satanoperca leucosticta, Satanoperca mapiritensis, Biotodoma Cupido, P. scalare, Andinoacara rivulatus, Dicrossus filamentosus, Trichopodus: trichopterus/leerii, Trichopsis vitatta, Sphaerichthys osphromenoides, Parosphromenus linkei, Ctenopoma acutirostre,
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
Wow! Super! Gratulacje!
I miss the good old days. When everyone wasn't an overly sensitive pussy! - Clint Eastwood
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
Fantastycznie, gratulacje. Chyba jeszcze nikt u nas na forum ich nie rozmnożył?
Guianacara sp. Jatapu, Aequidens metae, Apistogramma borellii, Stomatepia pindu, Limbochromis robertsi, Enigmatochromis lucanusi, Pelvicachromis sacrimontis, Lamprologus multifasciatus, Paretroplus kieneri, Amatitlania altoflava, Trichogaster trichopterus wf, Betta sp. Montoi, Erpetoichthys calabaricus, Dormitator lebretonis

 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
Fantastycznie, gratulacje Sławku
1000l -CA
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
Tak jak przypuszczałem, młoda i nie doświadczona para Satanoperca daemon nie poradziła sobie z upilnowaniem narybku. P. altum poradziły sobie za to świetnie z jego wyłapaniem. Na szczęście około 20 sztuk larw udało mi się zawczasu odebrać, żeby mieć możliwość obserwacji rozwoju młodych demonków. Oto narybek Satanoperca daemon w 7 dniu od wylęgu.
       
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
Mała aktualizacja... - maluchy 14 dni od wylęgu
   
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
Nie ma to jak pływanie w jedzonku Big Grin
- 500 złotych za małą, szarą rybę ?!
- To bardzo rzadki gatunek.
- To poproszę cztery.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
No i wczoraj wieczorem para postanowiła się wytrzeć po raz drugi Hura
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
  


Skocz do:


Browsing: 2 gości