• Witamy na forum akwarystycznym,
  • poświęconym wyłącznie najpiękniejszym
  • i najciekawszym rybom jakimi są pielęgnice.
  • Tylko tu porozmawiasz o pielęgnicach
  • z każdego zakątka świata,
  • znajdziesz ciekawe informacje,
  • uzyskasz pomoc ekspertów
  • i prawdziwych pasjonatów.
  • Pokaż swoje akwaria
  • i trzymane w nich pielęgnice.
  • Dziel się własnymi doświadczeniami.
Witaj! Logowanie Rejestracja


Title: Satanoperca daemon

Piękne rybska!
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
[Obrazek: 21d6cb77568c74a83718b4b581c32eef.jpg]
[Obrazek: f8367f7b1cf499c8a4860d4bb5a90d30.jpg]
[Obrazek: 672768c3526bb85c8c7cfb7288cb80b9.jpg]
Jakość nie powala ale niestety akwarium jest w salonie i światło bardzo przeszkadza w zrobieniu jakiegoś fajnego zdjęcia. Do tego lustrzanka została na mieszkaniu studenckim i zdjęcia robione telefonem. Rybki mam 2 tygodnie i są naprawdę super. Kupując je spełniłem sobie marzenie z dzieciństwa. Smile
Pozdrawiam Kacper.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
Jeszcze maluchy widzę. Ale fajne, tylko dbaj o parametry i pokarm bo te ryby są bardzo wrażliwe.
Uaru amphiacanthoides, Satanoperca: leucosticta mapiritensis daemon, Biotodoma Cupido, Pterophyllum scalare, Andinoacara rivulatus, Dicrossus filamentosus, Trichopodus: trichopterus/leerii, Trichopsis vitatta, Sphaerichthys osphromenoides, Parosphromenus linkei, Ctenopoma acutirostre,
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
Parametry stabilne. Podmianki na bieżąco. NO3 w okolicach 20. Czekam aż hydroponika dojrzeje i liczę że będzie trzymała w ryzach NO3. Czym je karmicie?
Pozdrawiam Kacper.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
U mnie głównie mrożonki, i najlepiej kilka kostek zamrożonych powciskanych w różne miejsca w piach, na głębokość ok 3-4 cm.
Fajny efekt jak szukają ich przekopując dno, to najlepsze koparki na rynku Smile
Uaru amphiacanthoides, Satanoperca: leucosticta mapiritensis daemon, Biotodoma Cupido, Pterophyllum scalare, Andinoacara rivulatus, Dicrossus filamentosus, Trichopodus: trichopterus/leerii, Trichopsis vitatta, Sphaerichthys osphromenoides, Parosphromenus linkei, Ctenopoma acutirostre,
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
Ja bym spróbował z żywym który się zakopuje sam - ryby potem przekopują całe dno w poszukiwaniu. 
Tylko dobry żywy.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
(15-06-2020, 21:06 PM)adams2121 napisał(a): Ja bym spróbował z żywym który się zakopuje sam - ryby potem przekopują całe dno w poszukiwaniu. 
Tylko dobry żywy.
Jaki na przykład? Bo pierwsze słyszę o takim pokarmieHuh
Pozdrawiam Kacper.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
Jak ty masz tam czysto na dnie w akwarium :-)
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
Ochotka tubifex - tyle że tym mało kto karmi żywym.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
Ciekawa historyjka. Ostatnio przy przeprowadzce do większego akwarium łowiłem wszystkie ryby. Daeomony zostały na koniec bo to jak one skaczą uciekając przed siatką przechodzi ludzkie pojęcie. W trakcie łapania innych ryb nie mogłem uwierzyć co zrobiły. Pierwszy raz spotkałem się z czymś takim. Otóż wchodziły całym ciałem do piasku. Dosłownie. Kładły się bokiem na ziemi i wkopywały w piasek. I sobie siedziały. Każdy z całej piątki zrobił to przynajmniej raz. Bałem się, że mi się uduszą i w trakcie jak łowiłem pozostałą obsadę co chwile odkopywałem jakiegoś demona z piasku. Bardzo ciekawy sposób na ukrycie się. Spotkał się ktoś z czymś podobnym u swoich ziemiojadów?
Pozdrawiam Kacper.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
  


Skocz do:


Browsing: 3 gości