• Witamy na forum akwarystycznym,
  • poświęconym wyłącznie najpiękniejszym
  • i najciekawszym rybom jakimi są pielęgnice.
  • Tylko tu porozmawiasz o pielęgnicach
  • z każdego zakątka świata,
  • znajdziesz ciekawe informacje,
  • uzyskasz pomoc ekspertów
  • i prawdziwych pasjonatów.
  • Pokaż swoje akwaria
  • i trzymane w nich pielęgnice.
  • Dziel się własnymi doświadczeniami.
Witaj! Logowanie Rejestracja


Title: Satanoperca daemon

Spokojnie to był tylko i wyłącznie głupiutki żarcik Wink A za spamik przepraszam ...
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
kilka fotek daemonów Smile
w tym przepiękna nowa parka Smile


Załączone pliki Miniatury
                       
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
Kurka wodna, odbieram w tym tygodniu akwarium 170X55 i byłem pewien, że będzie to baniak dla apisto. Ale ostatnio tak szczujecie tymi ziemkami, że już sam nie wiem co mam o tym myślećSmile
Piękne demony!!
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
(18-07-2015, 11:55 AM)MatB napisał(a): Kurka wodna, odbieram w tym tygodniu akwarium 170X55 i byłem pewien, że będzie to baniak dla apisto. Ale ostatnio tak szczujecie tymi ziemkami, że już sam nie wiem co mam o tym myślećSmile
Piękne demony!!
no i to jest bardzo dobry pomysł Big Grin
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
Rób dla apisto , ja do tej pory żałuje , że zrezygnowałem z apisto paradise Smile
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
(18-07-2015, 13:48 PM)Wnorus napisał(a): Rób dla apisto , ja do tej pory żałuje , że zrezygnowałem z apisto paradise Smile
Polać mu wódki bo dobrze gada Wink

MatB idź w apiściaki , w takim litraży popodglądasz świetne zachowania , a ziemki będą tylko kopały i nic więcej Tongue
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
MatB zaprawdę powiadam Ci: w Apisto podążaj.

Tylko w postaci 1-2 gatunki, ale w możliwie dużej grupie każdy. Wtedy będzie ciekawie. I duuużo liści na dnie.

Demony są boskie ale małe ryby w dużym akwarium to jest jednak coś.
- 500 złotych za małą, szarą rybę ?!
- To bardzo rzadki gatunek.
- To poproszę cztery.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
Z różnorakiego doświadczenia powiem , że Smile - idź tylko w jeden gatunek. Kolonia apiściaków wynagrodzi Ci wszystko Smile , będę trzymał kciuki Smile
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
Oj żeby to było wszystko takie prosteSmile. Koniec końców posłucham mojego, jeszcze do końca nie rozwiniętego, akwarystycznego "ja". Koniec zaśmiecania tego zacnego wątkuSmile
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
MatB, rada miesiąca: od jednego akwarium zawsze lepsze są dwaSmile
A tak na serio też mi się marzy duży zbiornik na apisto, w wielkim 170 x 55 mogą się pięknie prezentować i poszaleć.
Vanilka, też mi Galimedes wyjaśniał jak rozpoznać płeć u demonów i nawet na żywca mi to wyjaśniał ale i tak nie widzę tego. Jak możesz to na zdjęciu nr. 2 możesz zaznaczyć hehe.
Uaru amphiacanthoides, Satanoperca: leucosticta mapiritensis daemon, Biotodoma Cupido, Pterophyllum scalare, Andinoacara rivulatus, Dicrossus filamentosus, Trichopodus: trichopterus/leerii, Trichopsis vitatta, Sphaerichthys osphromenoides, Parosphromenus linkei, Ctenopoma acutirostre,
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
  


Skocz do:


Browsing: 1 gości