• Witamy na forum akwarystycznym,
  • poświęconym wyłącznie najpiękniejszym
  • i najciekawszym rybom jakimi są pielęgnice.
  • Tylko tu porozmawiasz o pielęgnicach
  • z każdego zakątka świata,
  • znajdziesz ciekawe informacje,
  • uzyskasz pomoc ekspertów
  • i prawdziwych pasjonatów.
  • Pokaż swoje akwaria
  • i trzymane w nich pielęgnice.
  • Dziel się własnymi doświadczeniami.
Witaj! Logowanie Rejestracja


Title: II Międzynarodowe Mistrzostwa Żaglowców (Skalarów)

#31
A, tak, myślałem że o Moderatora chodzi Big Grin Tongue

Żywe, fajne.

Dziękujemy za kolejne zdjęcia Smile
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#32
Niestety meduzy na fotkach Kocana już chyba nie należą do żywych. Ja oglądałam je w piątek i pięknie pływały.

Relacja jak zwykle superSmile

Marta
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#33
Mnie się tam wydawało że Meduzy nawet pływały , jak byłem w sobotę.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#34
Znowu mam "zgłoszenie", niestety poprzednie nie są brane pod uwagę, może teraz.
"W ukryciu stały pielęgniczki Guianocara "

To są pielęgnice, ale trochę jest w tym prawdy, bo pewnie są jeszcze małe.
Rodzaj nazywa się Guianacara, proszę to poprawić. Jesli mamy kształtować i szerzyć wiedzę o pielęgnicach, czy w ogóle o rybach akwariowych, to trzymajmy się pewnych zasad.

Poza tym, wyglądają na skrajnie zestresowane, ledwo przypominją swój rodzaj, może jedynie z kształtu. I wcale się nie dziwię, w tak przygotowanym akwarium.
Nie chcę nikogo piętnować ale, albo pokazujemy zajebiste mchy, albo ryby w ich środowisku (choć trochę go przypominającym).
Tu połączenie jest fatalne. Przepraszam, ale kocham "gujanki" i zawsze stanę w ich obronie.
"Ludzie to największe ścierwo tego świata."
-------------------------------------
[Obrazek: 1procent-waw-pl.png]
-------------------------------------
[Obrazek: sa.png]
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#35
Tak już jest Qba, że walczyć można o poprawność a zawsze ktoś wyskoczy, mam 2 przykłady z dnia dzisiejszego: pewniem znany w świecie akwarystycznym właściciel sklepu w Wawie ma w nosie moje uwagi odnośnie nazewnictwa ryb które właśnie otrzymał na sklep a portal polski dla ryb które kocham poleca dawanie krowy jako super danie dla ryb. I co? Ech, dobrze, że w tym Poznaniu nie miałem ani ochoty ani czasu na latanie. To takie właśnie stowarzyszenia kopią doły pod polską akwarystyke.

Na pocieszenie - dziękuję Qba za ostrzeżenie Smile Także spełniłem Twoje życzenie Wink
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#36
(05-11-2012, 14:13 PM)Ruki napisał(a):
Cytat:ewentualnie ryby im towarzyszące.
A wspomniane przez Exofish'a karpieńcokształtne są właśnie świetnymi towarzyszącymi dla między innymi barwniaków. Wink

Thats true ruki, killifish can be a wonderfull fish,
who can give many color to your aquarium.
I would like to say hello to everyone on the forum here.
Sorry that i didnt had mutch time to write but im busy with my internet store. I want to promote many realy super products in poland
Who are used by only professional aquacultering company's.
And protected by them. For more info ask Killifish. He knows everything about it. With questions always welcome. Im happy to help . If you understand english or use google translate. Everyone can type in polish
I understand. Just i dont write it. Im from belgium but live in poznan. Greetings
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#37
Cześć Exofish,
Mam nadzieję, że podzielisz się z nami zdjęciami swoich podopiecznych, jeśli tylko znajdziesz czas. Smile

Powodzenia w biznesie - myślę, ze dobrym miejscem do promowania produktów będzie temat w tym dziale:
http://cichlidae.pl/forumdisplay.php?fid=47

Pozdrawiam!
- 500 złotych za małą, szarą rybę ?!
- To bardzo rzadki gatunek.
- To poproszę cztery.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
  


Skocz do:


Browsing: 1 gości