• Witamy na forum akwarystycznym,
  • poświęconym wyłącznie najpiękniejszym
  • i najciekawszym rybom jakimi są pielęgnice.
  • Tylko tu porozmawiasz o pielęgnicach
  • z każdego zakątka świata,
  • znajdziesz ciekawe informacje,
  • uzyskasz pomoc ekspertów
  • i prawdziwych pasjonatów.
  • Pokaż swoje akwaria
  • i trzymane w nich pielęgnice.
  • Dziel się własnymi doświadczeniami.
Witaj! Logowanie Rejestracja


Title: Copadichromis parvus

#11
Big Grin" Masakry" ciag dalszy....
Mam nadzieje , ze takich radosnych chwil ...bedzie wiecej.... Big Grin


Załączone pliki Miniatury
       
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#12
jjacku, drugie zdjęcie z 7 posta mnie rozwaliło, widać, że ryby mają u Ciebie idealne warunki bo takie ujęcia zazwyczaj ogląda się na DiscoverySmile
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#13
Oglądanie tych zdjęć to czysta rozkosz Smile
Wspaniałe ryby, zastanawia mnie, jak one oddychają ze skrzelami przyciśniętymi przez piasek? Czy inkubujące samiczki też to robią?
Pozdrawiam,
Adam
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#14
Wink Dzieki!!
Jezeli tylko widze inkubujaca samiczke to ograniczam sie w tym okresie jedynie do podmiany wody .Wymieniam wode pobierajac ja dyskretnie za tlem by nie stresowac ryb.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#15
Smile 
Jest nadzieja....ze bede mial tych ryb troche wiecej...(zdjecia zrobione w dniu wczorajszyn).Confused


Załączone pliki Miniatury
           
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#16
No i te są świetne!

Ta czerń przechodząca przez niebieski, a kończąc na białym.

Jeden z nielicznych pycholi, który mi się podoba Smile
Pielęgnice moją pasją Smile Nie ważne gdzie, nie ważne ile... 
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#17
Jacek, czy Ty zgłaszałeś swoje fotografie do jakieś publikacji poświęconej Malawi? Takie zdjęcia są za dobre, coby tylko miały leżeć na forum. No i imho, powinieneś na nich dawać znak wodny, chamstwa i nieuczciwości w internecie sporo.

Ryby jak zwykle - piękne, uwielbiam Copadichromis. Smile
- 500 złotych za małą, szarą rybę ?!
- To bardzo rzadki gatunek.
- To poproszę cztery.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#18
To jedne z moich ulubionych ryb! Bardzo lubie je fotografowac ,ale nie mam zbyt wielu naprawde udanych zdjec ze wzgledu na to. ze samce szczegolnie w okresie tarla maja barwe przechodzaca od czerni przez metaliczny blekit po sniezna biel ...Sztuka jest tak ustawic sprzet by to odpowiednio pokazac. Zdjecia najczesciej wychodza mi niedoswietlone...a w innych ustawieniach po prostu za jasne,...Sad
Co do publikacji...itd to nie ma co przesadzac .Jestem zwyklym amatorem dla ktorego akwarystyka i robenie zdjec jest odskocznia od zajec i obowiazkow dnia codziennego .To taki wentyl... i nigdy nie podchodzilem do tego powaznie tak ...smiertelnie powaznie ...Big Grin
Pozdrawiam Jacek
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#19
Jacek ryby i zdjęcia naprawdę doskonałe. Napisz coś o Copadichromisach. To planktonożercy? Jak duży masz zbiornik? Trzymasz je w grupie z kilkoma samcami?
Czy samice inkubujące ikrę odławiasz, jeśli tak to po jakim czasie od tarła?
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#20
Zdjecia zrobione przed doslownie sekunda...to juz 3 inkubujaca samiczka parvusa z tym samym samcem w ciagu kilku dni,,Smile


Załączone pliki Miniatury
   
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
  


Skocz do:


Browsing: 1 gości