• Witamy na forum akwarystycznym,
  • poświęconym wyłącznie najpiękniejszym
  • i najciekawszym rybom jakimi są pielęgnice.
  • Tylko tu porozmawiasz o pielęgnicach
  • z każdego zakątka świata,
  • znajdziesz ciekawe informacje,
  • uzyskasz pomoc ekspertów
  • i prawdziwych pasjonatów.
  • Pokaż swoje akwaria
  • i trzymane w nich pielęgnice.
  • Dziel się własnymi doświadczeniami.
Witaj! Logowanie Rejestracja


Title: Naganne praktyki

#1
Wrzucam link do dyskusji, jako przykład zachowania niegodnego akwarysty i człowieka.Jest to zarazem ostrzeżenie przed takimi ludźmi.
http://www.akwa.szczecin.pl/pogaduszki/c...ta-sprawe/
Pozdrawiam, Krzysiek

 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#2
Witam.
Jako że na innych forach jestem już zbanowanym użytkownikiem, z góry chciałbym tylko poinformować że nie sprzedawałem żadnych paletek a podalem jedynie ogłoszenie na forum http://www.akwa.szczecin.pl że oddam 3 paletki a później juz zostało to obrócone przeciw mnie .
Pan Przemek Wieczorek (taki nick na tamtym forum użytkownik posiada) obiecał dać mi kilka chorych paletek ( wada skrzeli - nierozwiniete do konca skrzelowe pokrywy) najpierw myslał że jak przyjechałem do niego to wciśnie mi je po 35 zlotych sztuka i da kilka w gratisie.
Niestety nie tak się umawiałem drogą PW z tym użytkownikiem od jakiegoś czasu na wyżej wymienionym forum.
Gdy wkońcu dał wściekły wylławiając 7 sztuk paletek (tyle ich było z tą wadą) plus jedna normalna, przydusil 3 sztuki w siatce podczas wyławiania .
Później założyłem w niedalekiej przyszłosci temat na forum FZA że oddam 3 paletki oraz dałem ogłoszenie również w aukcji na allegro z dopiskiem jak je zdobyć (nie kupić) .
Niedługo po wystawieniu dostałem smsa z pewnego numeru o zapytaniu w sprawie palet .
Sms był z numeru który miałem zapisany a miałem go od kogos z forum w razie kontaktu do niej .
Nicku tej osoby nie podam ,nie jestem konfidentem, a jest na forum nie jedna która ma ten numer, więc to żadna tajemnica skoro ja również go miałem (już skasowałem )
Odrazu było pewne ,że mnie szpiegują więc odpisałem że dostaną rybki za kasę .
Później dostałem meila z podobnym zapytaniem więc odpisałem podobnie z racji tego że było to w tym samym czasie oraz pytanie podobnie sformułowane,a po za tym zbieg okoliczności więc odpisalem to samo .
Po paletki sie zglosił Pan o nicku adamsy32 ,z reszta kiedyś brał jeszcze roślinki ode mnie itp .
Sprawa wymkła się z pod kontroli .
Pan biedny Przemek nie zarobił na mnie więc się wściekł i zrobił mi ten numer tymbardziej że nigdzie postu nie było w giełdzie o tych paletach .. czemu nie założył tematu o nich?? Cel widocznie już był zamierzony tylko nie udało się wcisnąć mi chorych ryb za pieniądze.
Niestety ale na jego nieszczęscie nie mieli racji,ponieważ ryby cały czas są i będą u mnie w zbiorniku i nie mam zamiaru ich sprzedawać ,zresztą mają wade genetyki to kto je kupi??
Taki z Tamtego Pana hodowca , Ciekawe ile miał tych ryb i ile użytkowników naciągnął na te lub inne nieudane z odhowu .
Nie wiadomo a osoby które je mają siedzą cicho by nie skończyć jak Ja.
Z resztą po co miałem dawać 2 ogłoszenie o sprzedaży i oddaniu ryb jednocześnie??
Sami nie wiedzą komu numery rozdają a potem sie dziwią że tak to się kończy nie lubię takich sytuacji.

Odpowiadam takim samym atakiem na atak na mnie ponieważ został zrobiony dym wokół Mnie nie potrzebnie.
Częściowo chciałbym oczyścić Swoje Imię.
Poza tym skoro tak wszystko brałem a nic nie dawałem to pytanie gdzie są posty na tamtym forum akwa.szczecin.pl które udowadniają te moje paserstwo jako pijawke , tylko mówie o tym gdzie się prosiłem i gdzie ktoś mi coś oferował .
Dodam tylko że jedyne co z tego forum od ludzi pobrałem to były właśnie paletki od Przemka Wieczorka za które miał dostać worek spiruliny (tak się umawialiśmy wcześniej zanim zaproponował po 35 zł za sztuke)
oraz akwarium od pana mackuza z tamtejszego forum , wokół którego wyszło te ż nielada zamieszanie bo chcialem zwrotu za usługe pana przewoźnika z firmy przewozowej którym to przywiozłem od Mckuza akwarium do domu.

Mogę dodać tylko że prosiłem o różne przedmioty akwarystyczne i zwierzęta ale nigdy na moje posty nie było tam nic odpisywane i nigdy nikt mi nic za friko nie dał .
Było kilka wymian na inne przedmioty oddawałem nawet krewetki na co posty z panią np neonowka też były i wiele innych np jarusz(jarek ) dostał ode mnie żabienice a ja od niego duże piwo o które się nie prosiłem tak samo jak te paletki 3 chore co oddałem panu adamsy32 , który również przyniósł 2 piwa których na wejściu nie chciałem .

Więc taka ze mnie pijawka , niech panowie z forum akwa szcecin pokaża te wiadomości i posty w których tak piłem bo bezpodstawnie mnie oskarżyli .
Jeżeli komuś się coś daje nie powinno się już tym interesowac.
Co to kogo obchodzi , znajdźcie naprawde pijawki i wyjadaczy na tamtym forum bo jest ich kilka.
W każdej chwili zapraszam do siebie do domu prywatnie możecie podesłać osobe która przyjdzie i obejrzy sobie pozostałe 5 paletek chorych .

Czekam z przyjemnością i chętnie przyjmę by się oczyścić .
Pan P. wcześniej sie zamienił ze mna na rośliny które miał czelność wcisnąć z pognitego wiadra gdzie połowa trafiła do śmieci a w zamian dostal 20 kg piasku za który też kiedyś płaciłem.
Nigdy w życiu nic od nikogo nie brałem a jedyne to co opisałem że wziołem z akwa szczecin.

Na inne oskarżenia mówie ,,Nie'' bo tak nie było nie mają meili i postów które udowadniają że dostawałem i sprzedawałem rzeczy od użytkowników ponieważ nic więcej nie dostałem .
Z powodu nie odpisywania na moje posty zawsze po kilku dniach prosiłem tylko o zamknięcie wątku bo wiedziałem że to jest bez sensu co robiłem ponieważ i tak nie dostałem nigdy nic .

Powiem szczerze jeszcze że wcale cennej wiedzy z tamtąd nie wyciągnołem a ludzie którzy tam są od początku nie przychylali się mi w niczym pomóc bo na każde pytanie dostawałem odpowiedz : ,,nie wiem'',,, nie jestem encyklopedia'' ,, załóż wątek'' może ktoś odpowie taka pomoc, żenada .

Apropo spiruliny którą miałem dostarczyć przemkowi za paletki , z podekscytowania po prostu zapomniałem mu dostarczyć ,ale mówilem wielokrotnie ma numer telefonu zna adres więc również miał taką samą drogę do Mnie .

Przy okazji miał zobaczyć mój zbiornik itp tak byliśmy umówieni ale nie, ,, zacnemu '' Panu nie chciało się ruszyć do mnie, więc łatwiej było zrobić szumu tylko że ja szoferem jego i frajerem na posyłki nie jestem...

Po drugie spirulina czekała jeszcze na niego . Nie ruszałem jej co pisałem smsy do niego itp ale tez bez skutku , z tego co mi wiadomo już od dawna kminił coś na mnie

Już nie mówiąc o tym że zostałem wyzwany od złodziei itp chodź w zyciu nawet spisany nie bylem .

Wpusścil mnie raz , mógł nie wpuszcać drugi i trzeci i nie dawać mi ryb , z tym że mówie chciał je Mi sprzedać a że się okazało że nie chce kupić innych to wielce biznessmen obraził się i później dostałem tylko w domu wiązanke na pół strony że ON nie jest frajerem i że go wydymałem , że jestem nie wpożądku .

Tylko niech zada sobie pytanie , przecież są wiadomości PW gdzie pisał od 5 tygodni co mam zrobić by te rybki dostać , więc dostosowałem sie w 5 tygodni do jego potrzeb ,zbiornik i jego parametry były przygotowywane pod te ryby .

Dobrze wiedział co jest,, powtarzam tylko że nie dostałem z tego forum nic poza akwarium i rybami za friko i nie sprzedawałem żadnych ryb na allegro i forumowiczom , oraz że wszystkie rzeczy jakie z tamtego forum mam sa kupione lub zamienione za inne rzeczy typu rośliny itp .

Prosze się ode mnie odczepić , niech administrator tamtego forum nie zapomina że oglądanie i kasowanie cudzej korespondecji jest karalne kodeksem cywilnym, a mam screeny z rozmowy w której sam się przyznał że wykasował wszystkim użytkownikom wiadomości bo nie wierze że w ciągu kilku godzin zalogowało się 600 użytkowników i mu zgłosiło spam .

Zarejestrowywalem sie tylko po to by dać reklame jednemu forum więc chyba nic w tym dziwnego ,jak każdy ma w swoim chociażby podpisie adres jakiegoś akwa forum .

Wysylalem do ludzi na PW by mieli wybór sami a nie było decydowane za nich tak jak to zrobil administrator wykasując użytkownikom wiadomości zanim je przeczytali co jest chyba nie wpożądku ??

Proszę o zwrócienie uwagi na to i zadać sobie pytanie czy tylko te wiadomości są przez nich usuwane?

Nie - jest tego mnóstwo a później okazuje sie że nie dochodzą meile z dziwnych powodów ,, pamietajcie czytanie cudzej korespondecji jest wykroczeniem..
Dziękuje za uwage i pozdrawiam , nie mam zamiaru nikogo zapraszać do mojego forum i nie zmuszam do niczego .

Milo by było by ktoś normalny się tam pojawił i pomógł ale to już wasza decyzja by nie robić spamu nie podaje linku . Nie to jest moim celem .

Ja jestem czysty to ci ludzie nieczysto grają, poza tym zostałem pobanowany zanim zdążyłem gdziekolwiek sie zarejestrować .

Apropo jak by pan administrator tamtego forum nie wiedział to nie jest jedyny który się zna ale nie chce brudu robić i włamywać sie na forum bo to jest karalne , a ja nie jestem kryminałem więc przemyślcie zanim kogoś oczernicie kogo nie znacie.

Sprawdźcie źródło o to tylko prosze .
Zapraszam do mnie do obejrzenia ryb a numer telefonu lub meil jest wszedzie.

Wystarczy poszukać bo nie jest dla mnie tajemnicą, Na allegro można mnie znaleść pod takim samym nickiem jak sam fasiozgr poobserwujcie, pytajcie ale ostrzegam że na meile od lat nie odpisuje oraz na smsy nie odpowiadam tylko słowo w słowo bo nie chce kolejnej poronionej sytuacji.

Prosze sie zastanowic kto komu dołki kopie sam w nie wpada... I nie groźcie mi bo na odległość również mogę być cwany..

To dla ludzi z tamtych for co mi źle życzą.
Nie chodzi tu o honor jak oni twierdza bo jak napisze to nie mam honoru bo się wykłucam zamiast odejść bez słowa tylko wtedy znowu bede tchórzem więc na jedno wyjdzie .

Bronić się oznacza dla nich - brak honoru , nie bronić sie - oznacza być tchórzem więc powiem że Wole nie mieć honoru bo napewno się niczego nie boje!!!
Pozdrawiam i dziękuje, prosze podczepić to wszędzie tam gdzie się da i nie ucinać moich postów i wywalać połowy zdań które na tamtym forum zostały pousuwane i poukładane tak by zrobić mi źle .
Tam jest jakaś sekta kosmitów którzy zachowują się jak jakaś mafia która jest w kręgu zamknięta i każdy nowy jest na celowniku Smile

Pozdrawiam fasiozgr i przepraszam za pismo ale pisane było w nerwie bo kto byłby spokojny kiedy jego imie zniesławiają na pół kraju??
Dla zainteresowanych podeśle fotki mojego akwarium aktualnie i rybek w nim ,zobaczycie sobie datę sprzet i kiedy zrobione zostały foty ... meil do mnie fasiozgr@vp.pl

sorki za jakosc aparatu nie ustwialem , foto nie zmniejszalem by byly w orginale do obejrzenia:

adres:

http://s557.photobucket.com/albums/ss20/...gr/palety/

tu za duze i nie chcialy wejść.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#3
"Nigdy się nie tłumacz – przyjaciele tego nie potrzebują, a wrogowie i tak nie uwierzą." Mark Twain
z tą całą akcją jest trochę jak z hiszpańsko- niemieckimi ogórkami
niby wszystko jest ok ale niesmak pozostał ..
pzdr
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
  


Skocz do:


Browsing: 1 gości