• Witamy na forum akwarystycznym,
  • poświęconym wyłącznie najpiękniejszym
  • i najciekawszym rybom jakimi są pielęgnice.
  • Tylko tu porozmawiasz o pielęgnicach
  • z każdego zakątka świata,
  • znajdziesz ciekawe informacje,
  • uzyskasz pomoc ekspertów
  • i prawdziwych pasjonatów.
  • Pokaż swoje akwaria
  • i trzymane w nich pielęgnice.
  • Dziel się własnymi doświadczeniami.
Witaj! Logowanie Rejestracja


Title: Jaki filtr wewnętrzny - towarzyszący mechaniczny?

#49
Ruki. sorry ale nie będę studiował chemii tylko pot o żeby móć Ci merytorycznie odpowiedzięć, bo wolę sobie pojechać na grzyby. sam widzisz jaki jest stan mojej wiedzy... nawet cykl azotowy przestał mnie obchodzić dawno, temu bo po prostu nie jest mi już potrzebny.

Aby przywrócić dyskusji walor akwarystyczny proponuję aby wszyscy którzy mieli podobny przypadek jak Rufus po prostu opisali go tu szczególnie podając jakiego gatunku (gatunków) dotyczył. Jeśli ktoś się wstydzi zawsze może napisać że " u kolegi doszło do..." ale boję się że po ostatnich wywodach Rukiego zostali tu sami akwaryści - chemicy i mało kto dotrwa do tych słów.

Ruki nie traktuj wszystkiego co piszę dosłownie (sproszkowane no3) nie wszystko chce mi się brać w cudzysłów.

W sumie doszliśmy (chyba) do tego, że problem dotyczy jakiejś wąskiej grupy ryb i dobrze było by ustalić jakiej.

Mimo wszystko dalej traktuję sprawę jako marginalną i nie dotyczą zdecydowanej większości hodowców (w tym Mei i mojej skromnej osoby), nie mniej z ciekawością czekam na wpisy (biernie). Sam wycofuję się z dyskusji z powodu mej wątłości intelektualnej i dla tego że przestała mnie już interesować. najciekawsze są tutaj posty Mei (hi!,hi!,hi!)

O...rybka mi urosła...
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
  


Wiadomości w tym wątku
RE: Jaki filtr wewnętrzny - towarzyszący mechaniczny? - przez Killifish - 01-11-2012, 21:50 PM
RE: Jaki filtr wewnętrzny - towarzyszący mechaniczny? - przez Killifish - 01-11-2012, 22:55 PM
RE: Jaki filtr wewnętrzny - towarzyszący mechaniczny? - przez Killifish - 03-11-2012, 07:40 AM
RE: Jaki filtr wewnętrzny - towarzyszący mechaniczny? - przez Killifish - 03-11-2012, 11:55 AM
RE: Jaki filtr wewnętrzny - towarzyszący mechaniczny? - przez Killifish - 06-11-2012, 00:24 AM
RE: Jaki filtr wewnętrzny - towarzyszący mechaniczny? - przez Christo - 05-11-2012, 11:26 AM
RE: Jaki filtr wewnętrzny - towarzyszący mechaniczny? - przez Killifish - 07-11-2012, 16:25 PM

Skocz do:


Browsing: 3 gości