• Witamy na forum akwarystycznym,
  • poświęconym wyłącznie najpiękniejszym
  • i najciekawszym rybom jakimi są pielęgnice.
  • Tylko tu porozmawiasz o pielęgnicach
  • z każdego zakątka świata,
  • znajdziesz ciekawe informacje,
  • uzyskasz pomoc ekspertów
  • i prawdziwych pasjonatów.
  • Pokaż swoje akwaria
  • i trzymane w nich pielęgnice.
  • Dziel się własnymi doświadczeniami.
Witaj! Logowanie Rejestracja


Title: Jaki filtr wewnętrzny - towarzyszący mechaniczny?

#14
Leszku - krytyka dotyczyła pewnej części z części o filtracji Wink

Kasiu - tak spojrzałem na Twój zbiornik i tu nic nie pomoże, bo nie ma opcji aby tak ustawić obieg wody, by wszystko wciągnął mechanik, niestety za duży burdello w zbiorniku. Zatem, skoro już zdecydowałaś się na głowice (już nie przeszkadza lecący syf ? Big Grin ) to daj dobrą gąbkę i rób swoje. Cudów nie będzie ale pomoże. Może nauczysz ryby, gdzie toaleta Wink

Kiedyś bawiłem się głowicami i gąbkami oraz rurami ssącymi do owych głowic. Nie wiem jak Wy, ale zawsze robię własne rury o odpowiednio dobranych i rozmieszczonych otworach, bo tu jest pies pogrzebany Wink Muszę to kiedyś ładnie zebrać w całość i pokazać jaka głowica(moc) do jakiej gąbki(rozmiar oczek i wielkość gąbki) oraz jaki układ otworów w rurce ssącej i jej długość, czyli także długość otworu w gąbce.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
  


Wiadomości w tym wątku
RE: Jaki filtr wewnętrzny - towarzyszący mechaniczny? - przez Killifish - 01-11-2012, 21:50 PM
RE: Jaki filtr wewnętrzny - towarzyszący mechaniczny? - przez Killifish - 01-11-2012, 22:55 PM
RE: Jaki filtr wewnętrzny - towarzyszący mechaniczny? - przez Killifish - 03-11-2012, 07:40 AM
RE: Jaki filtr wewnętrzny - towarzyszący mechaniczny? - przez Killifish - 03-11-2012, 11:55 AM
RE: Jaki filtr wewnętrzny - towarzyszący mechaniczny? - przez Killifish - 06-11-2012, 00:24 AM
RE: Jaki filtr wewnętrzny - towarzyszący mechaniczny? - przez Killifish - 07-11-2012, 16:25 PM

Skocz do:


Browsing: 1 gości