• Witamy na forum akwarystycznym,
  • poświęconym wyłącznie najpiękniejszym
  • i najciekawszym rybom jakimi są pielęgnice.
  • Tylko tu porozmawiasz o pielęgnicach
  • z każdego zakątka świata,
  • znajdziesz ciekawe informacje,
  • uzyskasz pomoc ekspertów
  • i prawdziwych pasjonatów.
  • Pokaż swoje akwaria
  • i trzymane w nich pielęgnice.
  • Dziel się własnymi doświadczeniami.
Witaj! Logowanie Rejestracja


Title: Jaki filtr wewnętrzny - towarzyszący mechaniczny?

#3
Ale że niby co? Że takie straszne i wielkie są? Tongue Ja mam w dużym akwa mechaniczny fan 3 plus i sobie go chwalę, więc dlatego myślałam o filtrach z tej serii. Ogólnie to filtracja niby działa dobrze bo NO3 mam niskie, jedynie mnie wnerwiają bobki na środku akwa i na lisciach Big Grin Oba filtry mam ustawione tak, że woda mi ładnie krąży wokół akwa. A czemu jeśli już mam wymieniać to na coś z otwartą gąbką? Bo mnie np. to wnerwia jak wyciągam do czyszczenia tego pat mini a z gąbki mi wtedy cały syf zostaje w wodzie ;/ I kombinuję z wkładaniem kubków najpierw na gąbkę a potem wszystko z wody.. Z fan3+ nie mam aż takiego problemu Wink
Masz jakieś pytania? Pisz na forum Wink

[Obrazek: _XIS8445_100hYT.jpg]
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
  


Wiadomości w tym wątku
RE: Jaki filtr wewnętrzny - towarzyszący mechaniczny? - przez Killifish - 01-11-2012, 21:50 PM
RE: Jaki filtr wewnętrzny - towarzyszący mechaniczny? - przez mei - 01-11-2012, 22:22 PM
RE: Jaki filtr wewnętrzny - towarzyszący mechaniczny? - przez Killifish - 01-11-2012, 22:55 PM
RE: Jaki filtr wewnętrzny - towarzyszący mechaniczny? - przez Killifish - 03-11-2012, 07:40 AM
RE: Jaki filtr wewnętrzny - towarzyszący mechaniczny? - przez Killifish - 03-11-2012, 11:55 AM
RE: Jaki filtr wewnętrzny - towarzyszący mechaniczny? - przez Killifish - 06-11-2012, 00:24 AM
RE: Jaki filtr wewnętrzny - towarzyszący mechaniczny? - przez Killifish - 07-11-2012, 16:25 PM

Skocz do:


Browsing: 2 gości