• Witamy na forum akwarystycznym,
  • poświęconym wyłącznie najpiękniejszym
  • i najciekawszym rybom jakimi są pielęgnice.
  • Tylko tu porozmawiasz o pielęgnicach
  • z każdego zakątka świata,
  • znajdziesz ciekawe informacje,
  • uzyskasz pomoc ekspertów
  • i prawdziwych pasjonatów.
  • Pokaż swoje akwaria
  • i trzymane w nich pielęgnice.
  • Dziel się własnymi doświadczeniami.
Witaj! Logowanie Rejestracja


Title: 400L w stylu nature

#11
(21-10-2012, 14:36 PM)PoCzĄtKuJąCy napisał(a): No,ale chyba na tym polegają akwaria typu "nature" Wink

A gdzie ty w naturze masz symetrięSmile? Jest to miłe dla oka ale właśnie nienaturalne...Tak czy siak każdy ma swój gust a podobno o tym się nie dyskutujeSmile
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#12
Ale akwaria typu "nature" nie mają wiele wspólnego z naturą Wink
Si taajabuni,waana Adanu,mambo yalio duniani.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#13
(22-10-2012, 17:19 PM)PoCzĄtKuJąCy napisał(a): Ale akwaria typu "nature" nie mają wiele wspólnego z naturą Wink

Początkujący się "wyrobił" Tongue


W temacie tytułowego akwarium. Podoba się mi aranżacja, klamoty i korzonki super. Czekam na dalsze relacje.

Pozdrawiam, Marlena
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#14
Widzę, że kolega ostro idzie w klimaty T.Amano, może się podobać, w zakresie akwarystyki( że tak napiszę) "poukładanej" Smile. Doceniam trud i zaangażowanie, nie jest to jednak mój styl, nie mniej robi wrażenie. Jak się bujnie roślinność, będzie ładny "telewizor" na wieczorne relaksy z ciepłą herbatką. Fajne.
540L; 2szt. Vieja hartwegi. Wreszcie to wygląda dobrze! Czekam na młode.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#15
Jest to zupełnie inna "gałąź" akwarystyki, dlatego trzeba patrzeć na takie akwaria przez inny pryzmat, niż nasze dzikie bałagany Smile Ja dostrzegam w tym piękno.
Uważam, że Erni masz rękę do tego typu zbiorników, wykonanie jest na bardzo wysokim poziomie.
Pozdrawiam,
Adam
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#16
Bardzo mi się podobają akwa w takim stylu, widać japoński styl Amano, co prawda często ryby schodzą w nim 2 plan, ale u Ciebie nie ma aż takiej przesady.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
  


Skocz do:


Browsing: 1 gości