• Witamy na forum akwarystycznym,
  • poświęconym wyłącznie najpiękniejszym
  • i najciekawszym rybom jakimi są pielęgnice.
  • Tylko tu porozmawiasz o pielęgnicach
  • z każdego zakątka świata,
  • znajdziesz ciekawe informacje,
  • uzyskasz pomoc ekspertów
  • i prawdziwych pasjonatów.
  • Pokaż swoje akwaria
  • i trzymane w nich pielęgnice.
  • Dziel się własnymi doświadczeniami.
Witaj! Logowanie Rejestracja


Title: Guianacara sp. Jatapu

@-KUBA- u Guianacara o aranż nie trzeba się martwić, to one robią całą robotę.
Guianacara sp. Jatapu, Aequidens metae, Apistogramma borellii, Stomatepia pindu, Limbochromis robertsi, Enigmatochromis lucanusi, Pelvicachromis sacrimontis, Lamprologus multifasciatus, Paretroplus kieneri, Amatitlania altoflava, Trichogaster trichopterus wf, Betta sp. Montoi, Erpetoichthys calabaricus, Dormitator lebretonis

 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
(01-01-2024, 21:06 PM)Zimna Zośka napisał(a): Całe stadko, jeszcze w 375l…

Ależ nudne akwarium i ryby. Wszystkie tak sobie pływają od lewej do prawej... ;P
To pozbywasz się ich, czy przenosisz do większego szkła?
Mi w 375l nie udało się utrzymać tylu sztuk przez tak długi czas jak Tobie.
I miss the good old days. When everyone wasn't an overly sensitive pussy! - Clint Eastwood
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
@dzikakuna każde akwarium jest inne, ty redukowałeś obsadę, ja dałem im się odnaleźć w takim układzie.
Co z nimi dalej nie wiem. Jeśli nikt się nie zgłosi to będę je musiał przenieść do 600l. Pokrzyżuje mi to plany, ale przecież ich nie zjem Rotfl
Guianacara sp. Jatapu, Aequidens metae, Apistogramma borellii, Stomatepia pindu, Limbochromis robertsi, Enigmatochromis lucanusi, Pelvicachromis sacrimontis, Lamprologus multifasciatus, Paretroplus kieneri, Amatitlania altoflava, Trichogaster trichopterus wf, Betta sp. Montoi, Erpetoichthys calabaricus, Dormitator lebretonis

 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
(02-01-2024, 11:14 AM)Zimna Zośka napisał(a): ale przecież ich nie zjem [Obrazek: rotfl.gif]

Odbijałyby Ci się Big Grin
I miss the good old days. When everyone wasn't an overly sensitive pussy! - Clint Eastwood
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
Tatuś

   
Guianacara sp. Jatapu, Aequidens metae, Apistogramma borellii, Stomatepia pindu, Limbochromis robertsi, Enigmatochromis lucanusi, Pelvicachromis sacrimontis, Lamprologus multifasciatus, Paretroplus kieneri, Amatitlania altoflava, Trichogaster trichopterus wf, Betta sp. Montoi, Erpetoichthys calabaricus, Dormitator lebretonis

[-] Post Zimna Zośka otrzymał 6 Lubię to od:
  • LukaszW85, macioch, mimo12, piotrK, Ruki, Tomek B.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
(15-02-2024, 07:11 AM)Zimna Zośka napisał(a): Tatuś
Jaki ojciec, taki syn
https://cichlidae.pl/thread-7397-post-17...#pid174685
I miss the good old days. When everyone wasn't an overly sensitive pussy! - Clint Eastwood
[-] Post dzikakuna otrzymał 1 polubień od:
  • Zimna Zośka
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
Nie daleko pada ikra od płetwy Rotfl
Tylko ten jeden samiec ma takie kolory, pozostałe dwa rozmnażające się mają inną kolorystykę.
Guianacara sp. Jatapu, Aequidens metae, Apistogramma borellii, Stomatepia pindu, Limbochromis robertsi, Enigmatochromis lucanusi, Pelvicachromis sacrimontis, Lamprologus multifasciatus, Paretroplus kieneri, Amatitlania altoflava, Trichogaster trichopterus wf, Betta sp. Montoi, Erpetoichthys calabaricus, Dormitator lebretonis

 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
Wrzuć posta z fotkami porównawczymi kolorystyki Big Grin Fajne są te gujanki, nie lubię ziemków, ale te ich twarze Ikarusów zawsze mi się podobały Big Grin
wujek Macioch- wujek wszystkich polskich czerwieniaków
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
  


Skocz do:


Browsing: 1 gości