• Witamy na forum akwarystycznym,
  • poświęconym wyłącznie najpiękniejszym
  • i najciekawszym rybom jakimi są pielęgnice.
  • Tylko tu porozmawiasz o pielęgnicach
  • z każdego zakątka świata,
  • znajdziesz ciekawe informacje,
  • uzyskasz pomoc ekspertów
  • i prawdziwych pasjonatów.
  • Pokaż swoje akwaria
  • i trzymane w nich pielęgnice.
  • Dziel się własnymi doświadczeniami.
Witaj! Logowanie Rejestracja


Title: [180l][Azja] W ciemnych wodach Malezji

#4
A kto powiedział, że kubeł musi być pod zbiornikiem? Praktycznie każdy chodzi obok i nad, sam tak mam. Trzeba brać poprawkę na zapowietrzanie, ale jak się pamięta aby po podmianie odpowietrzyć (ja tak robię by pamiętać) to śmiga. Pozostaje estetyka Wink

Zbiornik, hm, ten piasek mi wadzi, coś bym zabrudził dno, ale to już gusta. Kryptokoryny rosną w BW(a gdzie nie rosną Big Grin ) coś bym dał z wysokich. Tak, jak każdy twój zbiornik, bardzo się podoba.
Co do obsady - nie myślałeś o bandzie cierniooczków? Na piasku dają po oczach - gdy je widać, a w herbacie wychodzą często. Jakbyś miał szczęście i trafisz na dzikie (a się zdarza) to zaobserwujesz zakopywanie w piasku.

Sam używam tych czarnych otoczaków z Obi. Świetnie je ułożyłeś (moja metoda - rzut w ciemno?) Wink
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
  


Wiadomości w tym wątku
[180l][Azja] W ciemnych wodach Malezji - przez Christo - 23-10-2012, 23:08 PM
RE: [180l][Azja] W ciemnych wodach Malezji - przez Killifish - 24-10-2012, 08:16 AM
RE: [180l][Azja] W ciemnych wodach Malezji - przez Killifish - 24-10-2012, 10:29 AM
RE: [180l][Azja] W ciemnych wodach Malezji - przez Killifish - 25-10-2012, 08:06 AM

Skocz do:


Browsing: 1 gości