• Witamy na forum akwarystycznym,
  • poświęconym wyłącznie najpiękniejszym
  • i najciekawszym rybom jakimi są pielęgnice.
  • Tylko tu porozmawiasz o pielęgnicach
  • z każdego zakątka świata,
  • znajdziesz ciekawe informacje,
  • uzyskasz pomoc ekspertów
  • i prawdziwych pasjonatów.
  • Pokaż swoje akwaria
  • i trzymane w nich pielęgnice.
  • Dziel się własnymi doświadczeniami.
Witaj! Logowanie Rejestracja


Title: [30][Azja] Zatopione wzgórze -Kolcobrzuchy karłowate

#14
Daleko mi do tworzenia kółek wzajemnej adoracji. Jak mi się coś nie podoba, to też umiem o tym napisać, w końcu to ważne. Ale po prostu rozbawiło mnie, że w sumie macie uwagi do takich drobnych rzeczy jak gatunki trawek itp. (stąd mój komentarz o moherach, który miał być wyrazem rozbawienia a nie oburzenia). Ja nie powiem, żeby to akwa mnie szczególnie powaliło na nogi ale ogólny kształt mi się podoba. Ja może też bym inaczej to urządziła ale każdy ma swój gust, pomysły i możliwości.



Ogólnie mam dziś dobry humor i lekką głupawę. Może niepotrzebnie pokazałam to w poście powyżej, bo chyba nie zostało to tak odebrane.
Masz jakieś pytania? Pisz na forum Wink

[Obrazek: _XIS8445_100hYT.jpg]
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
  


Wiadomości w tym wątku
RE: [30][Azja] Zatopione wzgórze -Kolcobrzuchy karłowate - przez mei - 14-10-2012, 23:29 PM
RE: [30][Azja] Zatopione wzgórze -Kolcobrzuchy karłowate - przez Killifish - 19-10-2012, 21:57 PM
RE: [30][Azja] Zatopione wzgórze -Kolcobrzuchy karłowate - przez Killifish - 06-11-2012, 22:27 PM
RE: [30][Azja] Zatopione wzgórze -Kolcobrzuchy karłowate - przez Killifish - 07-11-2012, 19:41 PM
RE: [30][Azja] Zatopione wzgórze -Kolcobrzuchy karłowate - przez Killifish - 11-12-2012, 22:21 PM
RE: [30][Azja] Zatopione wzgórze -Kolcobrzuchy karłowate - przez Killifish - 12-12-2012, 19:31 PM
RE: [30][Azja] Zatopione wzgórze -Kolcobrzuchy karłowate - przez Killifish - 30-01-2013, 18:19 PM

Skocz do:


Browsing: 1 gości